´Isildur´ opäť na koni

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod Markizik 23 Nov 2009 10:05

pegas1975x napísal:Tak a je to tu. Isildur1 je podla dostupnych informacii uz len 100k v pluse. Ked to pojde takto dalej tak to nepotrva dlho a bude vysoko stratovy. (pokial vobec este bude mat za co hrat :D ) Antonius a Ivey si ho pekne poddavaju. :poklona:

http://www.pokerzive.cz/on-line-herni-m ... dmimistny/


podla highstakesdb bol po tom vyprasku vcera este 750k v pluse lifetime

http://www.highstakesdb.com/1343-isildu ... -ivey.aspx

Dnes noci obral zas durrra o viac ako 600k, takze ma este rozhodne cez milion. V minuse uz bol tiez skoro k milionu, tak si myslim, ze minimalne 2 mil ma este k dispozicii. IMHO navyse nehra za vlastne, takze mu nebude problem doplnit bankroll kym bude moznost, ze moze porazat najlepsich... :-)

BTW dnes pekna session Ivey x Isildur, skoncila zhruba even. Dalsi pot cez milion...
http://www.highstakesdb.com/view-hand-h ... eID=372200
Markizik
 
Príspevky: 124
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 1

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod yegon 23 Nov 2009 10:52

pocuval som 2+2 podcast a bolo tam zopar zmeinok - neviem odkial brali info

ben grundy - jeden z najvacsich winnerov v PLO vraj s isildurom hraval na euro sajtach a vyhlasil ze je to jeden z 3 hracov na svete proti ktorym by najmenej rad hral

dalsie info ktore padlo bolo ze isildur ma 19 rokov a depositol na FT 2M USD

kazdopadne strategia hrat naraz HU 4 stoly proti durrovi + 2 proti iveymu + 2 proti antoniusovi nie je dobry napad nech by bol hned aj najlepsi hrac vsetkych cias :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod dzejkej 12 Dec 2009 23:46

Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod trikoza 12 Dec 2009 23:57

Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod 3flash3 19 Dec 2009 12:02

uz je tomu par dni co je na svete jedna z najvacsich afer za posledne obdobie...nic som tu o tom nevidel,tak vam to sem postnem..je to z ineho fora ale vobec sa mi to nexce prekladat,akurat som vstal,takze ked tak vecer to prelozim ak niekto bude xciet...jedna sa o session kde BH vyhral od Isildura1(Victora Bloma) 4 mil.

Hastings etc told ESPN they shared their hand histories in order to get a read on his playing style. Cardrunners crew are in effect admitting to violating the site's terms and conditions:

Not Permitted Under Any Circumstances:

2. Shared hand history databases and "data mining" software, including subscription services and the exchange of personal databases:

The use of shared hand histories provides detailed information on opponents a player has little or no personal experience playing against, and is deemed to be an unfair advantage. Violating this policy is subject to the maximum penalties for prohibited software use.

Players are not permitted to use the hand histories for hands that they have not personally participated in. Software designed to collect hand history information from games that the player did not participate in is prohibited. Some specific examples include:

•community shared hand histories
•exchanging hand histories with a friend


"We've done quite a bit of studying of his habits," Hastings reflected. "Honestly, I give most of the credit to Brian Townsend here. I mean, Brian is honestly the hardest worker I know in poker. He analyzed a database of heads-up hands that Isildur1 had played and constructed ranges of what Isildur1 was doing in certain spots. In a way, I feel bad that it wasn't Brian who got this win instead of me. Obviously I'm happy and I'll take it, but Brian did a ton of work. The three of us discussed a ton of hands and the reports that Brian made, so I'm very thankful to him and to Cole as well."
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod palo1973 19 Dec 2009 12:11

-mozes to v skratke prelozit pls o com tam ide,dik
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod dzejkej 19 Dec 2009 12:17

Ked kopirujes nejaky dlhsi text, uvadzaj prosim zdroj - mozno niekomu predstavis novu zaujimavu sajtu ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod 3flash3 19 Dec 2009 12:55

dzejkej napísal:Ked kopirujes nejaky dlhsi text, uvadzaj prosim zdroj - mozno niekomu predstavis novu zaujimavu sajtu ;).


ok...ja som myslel ze by to je reklama,ktora tu nema byt...je to z 2+2.com(twoplustwo.com) ...
PS :neskor to prelozim...teraz mam inu robotu...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod somNula 19 Dec 2009 13:20

ak som to dobre pochopil, tak si hraci pozdielali hand histories zo svojich DB, hastings to zanalyzoval a zistil co na neho plati (handy od inych hracov), co v podstate nieje dovolene (cardrunners pravidla?), potom sa chvalia ako preskumali tony ruk (oni 3ja) a zistili ako na neho hrat ...

cardrunners pisu ze je nefer ak sa zdielaju ruky a pouzivaju handhist., na ktorych si sa nepodielal
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ´Isildur´ opäť na koni

Odoslaťod somNula 19 Dec 2009 13:21

ok chlapci, sorry za spam, ale spomenul som si na translate.google.com service (palo bookmarkni si to") :)

tu je preklad z toho:

Kód: Vybrať všetko
Hastings etc povedal ESPN sa podelili o svoje ruky histórie, aby si prečítať na jeho štýlu hrania. CardRunners posádky sú v podstate priznal, že porušujú stránok podmienok:

Nie za akýchkoľvek okolností:

2. Zdieľané databázy strane histórie a "dolovanie dát" softvéru, vrátane predplatného služieb a výmeny osobných databáz:

Použitie zdieľaných rúk histórie poskytuje podrobné informácie o súperovi hráč má malé alebo žiadne osobné skúsenosti, ktoré hrajú proti, a je považovaná za nespravodlivú výhodu. Ktorí porušujú pravidlá sa uplatňujú maximálne pokuty za zákaz používania softvéru.

Hráči majú zakázané používať ručné histórie na ruky, ktoré im osobne zúčastnil in Software pre zber informácií z ruky histórii hier, ktoré hráč nezúčastnil, je zakázané. Niektoré konkrétne príklady:

• spoločenstvo zdieľaných rúk histórie
• výmena rúk histórie s priateľom


"Urobili sme trochu študovanie jeho zvyky," Hastings odráža. "Úprimne povedané, já dávám väčšinu úverov Brian Townsend tu. Myslím, že Brian je naozaj najťažšie pracovník Viem, že v pokri. Ten analyzoval databázu heads-up ruky, ktoré Isildur1 hral a početne sa pohybuje, čo robí v Isildur1 istých miestach. Svojim spôsobom mi ľúto, že to nie je Brian, ktorý dostal túto vyhrať miesto mňa. Samozrejme som šťastný a ja si vezmem, ale Brian sa ton práce. My tri sme diskutovali ton rúk a hlási, že sa Brian, takže som veľmi vďačný, že jemu a Cole tiež. "
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!