lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod trikoza 07 Dec 2009 02:39

JK to dobre vystihol, ja by som este doplnil - "svaty gral" na profit je jednoduchy - hrat vacsinou s hracmi ktori su slabsi ako ty

samozrejme cim si lepsi tym si mozes viac "vyberat" hrat vyssie stakes a to sa nasledne prejavi na vyske profitu
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 07 Dec 2009 02:54

trikoza napísal:JK to dobre vystihol, ja by som este doplnil - "svaty gral" na profit je jednoduchy - hrat vacsinou s hracmi ktori su slabsi ako ty

samozrejme cim si lepsi tym si mozes viac "vyberat" hrat vyssie stakes a to sa nasledne prejavi na vyske profitu


alebo si zalozit nick trikoza
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Dec 2009 09:15

poviem to tak, tvoj pripsevok by som kludne mohol napisat ja sam :)

myslim ze najdolezitejsie v pokri je nenechat sa odradit. Ked clovek studuje a zlepsuje sa tak mu to nezaruci uspechy - aspon nie hned. Stoji to vela prace a casu. Clovek ma z TV pocit ze poker je rychla cesta k velkym peniazom ale nikto si neuvedomi ze na vyhru 1miliona eur v turnajoch treba spravidla najprv zaplatit pol miliona na startovnom kym sa cloveku postasti tu velku vyhru trafit

to iste plati o cash games - praca na sebe a zlepsovanie nestaci - treba odohrat obrovske mnozstvo ruk
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 07 Dec 2009 09:35

yegon napísal:myslim ze najdolezitejsie v pokri je nenechat sa odradit. Ked clovek studuje a zlepsuje sa tak mu to nezaruci uspechy - aspon nie hned. Stoji to vela prace a casu.


A aj Ty sam si to zober k srdciu a vydrrrrrrrrrrrrz! :)

yegon napísal:to iste plati o cash games - praca na sebe a zlepsovanie nestaci - treba odohrat obrovske mnozstvo ruk


To ano, len prave vacsi ludi o dost menej maka na sebe ako hra a pre nich tu vetu treba otocit :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Dec 2009 10:24

dzejkej napísal:A aj Ty sam si to zober k srdciu a vydrrrrrrrrrrrrz! :)


ved ja nepusatm :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod REM 07 Dec 2009 14:56

Vdaka za reakcie borci!
Cize yegon da sa povedat ze sa ztotoznujes s mojou definiciou pokru co som spominal a mam sa toho drzat?Inak u mna ten tilt skutocne moze zohravat vyznamnu ulohu kedze som prhkejsej povahy:)A priznam sa doteraz som tomu ani moc velku pozornost nevenoval...Pozriem teda nejake ruky po badbeatoch co som stvaral.Inak tiez je pravda ze ovela viac casu venujem uz spominanemu sledovaniu videi a citaniu a naopak nemam odohrate az tak vela ruk ako by sa asi patrilo a vlastne este mesiac dozadu som hraval len jeden stol.No ako ste mi naznacili tak kvantita zohrava nemenej dolezitu ulohu ako kvalita?A kolko ruk je teda asi tak postacujucich na to aby dobra alebo naopak zla hra boli adekvatne odmenene?A ak je to aj priamo zavisle na limite tak potom na tom mojom mikro mikro limite NL2?Este na zaver si dovolim poznamocku za ktoru ma dufam neroznesiete v zuboch;)Ze ci tato hra nie je nahodou fakt len cakanie na stastnu snuru vitazstiev a skill ako taky + bankroll management su nastroj na zmiernenie tych nestastnych snur a vysledok by sa mal rovnat zisk...Alebo presnejsie vysledok je vzdy velkou neznamou...Uz ale asi moc filozofujem a zbytocne sa snazim prist na hlavny zmysel tejto hry kedze som z toho jelen...A pritom ju mozno fakt staci len hrat a hrat a znovu hrat
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Dec 2009 15:11

zmysel hry je spravit menej chyb a mensich chyb nez superi - na NL2 by to nemal byt problem

co sa tyka objemu hry tak radovo sa pohybujeme v 50-tkach tisic odohratych ruk. AK si doteraz hral len 1 stol tak asi sa nebudes ani zdaleka blizit nejakej rozumne velkej vzorke

V praxi ak odohras na NL2 okolo 30.000 ruk tak by si nemal mat problem byt v zisku a mat dostatocny bankroll na vyssi limit - podmienene to je samozrejme tym ze neodtiltujes vsetky vyhry
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod REM 07 Dec 2009 15:45

Fuuuha tak to je teda pekna hromadka ruk mam co robit...A dakujem toto je to co som potreboval pocut!
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Dec 2009 17:48

musim sa s trochou obav (in before "gay" comments) priznat ze napriek pociatocnemu odporu sposobenemu neskutocne ohavnou reklamou na film Twilight som si ho predvcerom v noci z nedostatku inej formy zabavy pozrel ked som dohraval posledny turnaj na stars

na moje prekvapenie sa mi velmi pacil, ta dievcina hrala vynikajuco, bola tam super hudba, dobra kamera a aj dej bol fit az na zopar kuskov ktore som musel preskocit lebo som sa za hlavnych hrdinov hanbil (som taka citliva dusa a mam problem pozerat romanticke filmy)

Dnes som teda zobral manzelku do kina na druhy diel (New moon) a ten bol tiez super tak som hned zakupil vsetky 4 knihy a pustil sa do citania

takze prijemne prekvapenie pre mna :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod poldinhoo 08 Dec 2009 19:15

v pohode yegon :)..
ja som to mal podobné s harry potterom..celá škola všetci kamoši chodili na film do kina a ja hovoril,že je to gay..raz ma nuda prinútila pozrieť si film a odvtedy som zhltol všetkých 7dielov knihy..
fuj predsudky..
twilight som videl tiež..frajerka ma prinútila..je to v pohode..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!