Poldiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 10 Dec 2009 21:44

tucniak myslíš môj 4bet?..nezdá sa mi veľký..dal som tam pot..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho blog

Odoslaťod tucniak 10 Dec 2009 21:48

viem ze toto je este mimo teba ale ako s takym 4betsizingom mozes profitable 4bet bluffovat?:)
neboj este aj mimo mna to je pomerne
kazdopadne ja 4betujem cca tak 2.5x standardny 3bet +-:)

nakolko on ta aj tak 5bet shovne alebo foldne skutocne nepotrebujes davat viac:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 10 Dec 2009 21:54

hej je to mimo mňa..:)
ale aký je teda standard 3bet?..skúsme trochu konkrétne..
dajme tomu openraise na 4bb=0.2 3bet=0.6 (ci nie?) 4bet ma napadá tak medzi 1,5-1,8(???)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho blog

Odoslaťod tucniak 10 Dec 2009 22:01

ten 3bet mozes oop trosku boostnut napr na 13bb a IP napr davat 11, ale na tom netreba nejak bazirovat. keby teda daa 0.6 tak by som 4betoval tak 1.3-1.4 ale myslim ze zatial to fakt netreba riesit nakolko nielenze nikdy ne4betbluffujes nemas superov ktory by si to vsimali, mohli ta nicit atd:)
proti fishkam vsetko jedno, hlavne vela ked platia:)
na 4bet je matematika 3x 3bet proste prilis vela ale to je z dovodov ktore som pisal vyssie-ked sa raz budes mlatit s regom btn vs blind a on ta bude 3betovat like there is no tomorrow budes musiet trosku rozsirit svoj 4bet bluff/value range a tam naozaj nepotrebujes davat 3x jeho 3bet ak to planujes na push foldnut-lebo je to napr 4bet bluff s nejakou junk A7o rukou
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: poldiho blog

Odoslaťod dzejkej 11 Dec 2009 08:38

poldinhoo napísal:hej je to mimo mňa..:)
ale aký je teda standard 3bet?..skúsme trochu konkrétne..
dajme tomu openraise na 4bb=0.2 3bet=0.6 (ci nie?) 4bet ma napadá tak medzi 1,5-1,8(???)


100BB deep je vhodny 4bet size dajme tomu 1.3 - 1.5.

A male 4betovanie nemusi vhodne posluzit len pre pripady bluffovania, ale taktiez moze u supera vytvarat vacsi pocit fold equity. Aj ked ak mas pri sebe nejaku aggrofishku, tak tej je to vacsinou dost jedno :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Dec 2009 12:20

vrchol ironie..vrchol naozaj..
neviem čo som komu urobil,ale..

hrám hodinku a za tú hodinku som celkom card dead,nič moc session ale som slightly v pluse..keď prichádza ruka..
UTG limp ja na BB check s T6o
flop TJ6dd betujem pot UTG call
turn 8s betujem 3/4pot UTG call
river Td betujem 3/4 potu súper ma minraisuje a ja ho reraisujem do AI a v tom...
mi spadne net! a samozrejme rychlo idem zapojit druhy ale uz som sitoutnuty,pritom vždy keď disconnectne nejakého súpera,tak má minimálne 80sekúnd na reconectnutie..
viem že sú to šušne tie moje poty ale proste neviem prečo sa mi toto musí stále stávať..
naozaj už to začína byť až úsmevné môj posledný mesiac..

dnes ešte doclearujem časť bonusu a dávam si týždeň pauzu..potom plánujem s asi 44BI sa držať zubami nechtami na NL5 a čakať na heater,ktorý by podľa teórie longrunu a variancie mal následovať 8-)

:gl:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: poldiho blog

Odoslaťod emjayko 12 Dec 2009 12:27

poldinhoo napísal:river Td betujem 3/4 potu súper ma minraisuje a ja ho reraisujem do AI a v tom...
mi spadne net! a samozrejme rychlo idem zapojit druhy ale uz som sitoutnuty,pritom vždy keď disconnectne nejakého súpera,tak má minimálne 80sekúnd na reconectnutie..
:gl:


a sak ked si ho rr ai tak uz mas jedno ci ta sitoutne alebo nie... alebo si to nestihol stlacit?
to mas dobre ja som sa minule snazil natacat video s camtasiou lenze chudak moj comp za tym vsetkym nestihal... a posledna ruka videa AA samozrejme 3betujem dva krat call na flope ma po donku stioutne dvaja hraci sa dostanu ai a na showdowne by som bol aj tak najlepsi :) potom pocut uz len hlboke nadychy no sranda jak hovado...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: poldiho blog

Odoslaťod Chlpo1989 12 Dec 2009 12:27

poldinhoo napísal:...

mas pevne nervy chlape :poklona: ...mne sa to stalo iba raz aj to len mozno 12bb pot a zuril som ako pes :D
zda sa mi ze mas jednu disconect protection (88 sec.) a potom uz len klasickych 15 sec. ktore za teba soft odcheckuje. Ale nie som si 100% isty

zrelaxuj a vela nervov do dalsieho boja !!! :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: poldiho blog

Odoslaťod WolfiKxx 12 Dec 2009 12:29

poldinhoo napísal: ja ho reraisujem do AI a v tom...


ved ked si stihol dat AI tak vsetko v poriadku by to malo byt nie ? ;)

Edit: a tak ste ma predbehli :D
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: poldiho blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Dec 2009 12:31

hmm..pevne nervy nemám,ale celkom sa to lepší tuším..

nemám tú handu ani v trackeri..ale keď pozerám na stav BR,tak zrejme ma disconnectlo tesne predtým než som to tam stihol poslať..
takže strata minimálna..ale princíp :evil:
nevadí..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!