7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Strangercz 12 Dec 2009 17:15

Jinak mrknete na moje statistiky Strangercz...hraju nizsi stakes, F****Tilt (5 dollars SNG 9 man), presel sem na P****Stars v soucasnosti (10 dollars SNG 9 man).
Coz bych se chtel zeptat 7castle, proc preferuje turba? Mne to prijde zbytecne vetsi ruleta takze hraju klasiku.
Strangercz
 
Príspevky: 20
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dzejkej 12 Dec 2009 17:36

Strangercz napísal:Jinak mrknete na moje statistiky Strangercz...hraju nizsi stakes, F****Tilt (5 dollars SNG 9 man), presel sem na P****Stars v soucasnosti (10 dollars SNG 9 man).
Coz bych se chtel zeptat 7castle, proc preferuje turba? Mne to prijde zbytecne vetsi ruleta takze hraju klasiku.


Zacinat prvy post slovom "Jinak" a supnut tam brag je dost cool :-D .. ale mas pekne cisla, treba uznat :) :good: .

Turba = rychlejsie nahodis ICM guru mod a mas viac turnajov za hodinu a vyssi hodinovy zarobok - zvycajne.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod ___Mortylen___ 12 Dec 2009 17:55

Neviem, mi to pride, ze o tom nikto nehovori a ako keby sa to snad nevedelo. Velky vyznam maju turba kvoli nizsiemu pomeru rake ku buyinu. Co pre sngo hracov je VELMI dolezite.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod dzejkej 12 Dec 2009 18:17

___Mortylen___ napísal:Velky vyznam maju turba kvoli nizsiemu pomeru rake ku buyinu. Co pre sngo hracov je VELMI dolezite.


Vidis, to je good point :).

Som vyhrabal: http://www.pocketfives.com/poker-articl ... gs-2425906
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Lance 12 Dec 2009 19:57

7castle napísal:Inak to co si linkol nepouzivam, ja pouzivam sharkscope.com, to je vyborna a myslim ze zdaleka najpouzivanejsia stranka.

jj, sharkscope je klasika, akorát, že v téhle době je už spoustu jiných webu, kde se dá zjistit o hráčích spoustu a je to free.

Třeba todle je nový web asi 2 měsíce, který se každým týdnem nějak zdokonaluje a umí toho prakticky stejně hodně jako SS.
http://www.playerscope.com

7castle napísal:Tiez som to chcel samozrejme skusit, a vobec nelutujem, je to ovela zaujimavejsie vyssie. Ja som chcel prejst vyssie uz davno, len som mal pocit ze 7% na 16s je strasne malo, deptalo ma ze kopu hracov ma ovela viac. Ale v sept som uz usudil ze nie je na co cakat.

Jinak co se týče ROI, tak si nemyslim, že zase moc hráčů na 16's má přes 7%. Víc než 15 jich nebude si myslim. Mám docela slušnej list všech regulars a jen asi 5 lidí má kolem 9-10% (Mayuri-Sama, Glitlr, Sippin...). Ti kteří mají nad 10%, tak to mají jako short run nebo hrajou do 12 stolů. Jinak multitablers nad 16 stolů, víc než 9% neudělají.


Právě přemýšlím o mých plánech do budoucna a jsem rád, že můžu nabrat nějaké zkušenosti od tebe.
Konkrétně řeším přechod na 27's a 38' ale myslím, že je ještě čas. Aspoň půl roku bych měl vydržet na 16's a trochu se zlepšit.
Naposledy upravil Lance dňa 28 Dec 2009 17:38, celkovo upravené 1 krát.
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Lance 12 Dec 2009 20:08

právě spoustu dobrých hráčů řešilo přechod na vyšší limity na 2+2 fóru.
Sám se k tomu vyjadřoval Sippin a Glitlr. Prej jim stačí dělat ROI 10% na 16's než někde hrát s regama vyšší limity, kde jsou veliké variace a navíc jim tam ROI klesne až třeba k 4%.

Mě třeba paradoxně pomohl přechod z 6.50 na 16cky. Výhodou je, že na 16's více lidí na bubblu folduje, což při správném push módu se dá na tom dobře profitovat. Kvalita hráčů je téměř stejná jako v 6.50's, cca 3 hráči jsou absolutní fishky s VPIP 40, další 4 jsou tight ale neznaj hru na bubblu a cca 2 hráči jsou good winning regs, který jsou schopni v určitých situacích pushnout korektně ATC, ale pokud víš kdo to je, tak se jim můžeš přizpůsobit.
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Riddlah 12 Dec 2009 20:18

Ahoj Lance

Mozem sa ta spytat. Hovoris ze sa zameriavas na cervenu ciaru ? Ale ak napr. puhsujes siroko BvB alebo niekde z late position a narazas na monstre alebo lepsie ruky, tak sa to neodraza na cervenej ciare aj ked su tvoje pushe v poriadku ? Ma potom zmysel orientovat sa podla cervenej ciary ?

Diki za odpoved :)
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Dec 2009 20:45

Som doma z CSPT SE, nie je velmi co hodnotit, moc som toho nenahral.

Zacali sme s 8k, asi 40 hracov. Na zaciatku som prehral nejaky maly pot, potom som sa trochu odhadzal s JJ ked super flopol nuts flush a podla akcie sa mi zdalo ze bet na flope a potom c/c jeho nevelkych betov na turne a riveri je good (mal som J v tej farbe okrem ineho). Potom som stale osciloval okolo 3-5k, raz vyhral flip so shortom, raz prehral 40/60 so shortom, ked som mal AA vsetci foldli, na a vypadol som poslednu ruku pred druhou prestavkou, ked som pri 150/300/25 s cca 3900 stackom vyslal na SB allin s A7o cez chronickeho limpera na BTN (90% FE + ak zavola mam lepsiu ruku s vynimkou mozno 77 ci A8o), bohuzial cerstvo prisadeny Dan na BB nasiel QQ a uz som si obliekal bundu :(

Side event hralo par borcov ktorych tu stale spominam, tak snad sa niekomu zadari, na ME vypadol dost skoro Trifecta, ale Svoco aj dalsi znami Erik a Dusan este sedeli, tak drzim palce, Svoco si moj favorit chcem ta vidiet na FT! :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Dec 2009 20:49

Strangercz napísal:Jinak mrknete na moje statistiky Strangercz...hraju nizsi stakes, F****Tilt (5 dollars SNG 9 man), presel sem na P****Stars v soucasnosti (10 dollars SNG 9 man).
Coz bych se chtel zeptat 7castle, proc preferuje turba? Mne to prijde zbytecne vetsi ruleta takze hraju klasiku.


Ahoj, v prvom rade uz to naznacil JK, u mna tiez dost divny post, co si chcel povedat tymi statistikami? :( Lebo ak to mal byt brag je dost nepodareny imo, a celkovo nie som nejaky fanusik ohanania sa vysledkami (bez rozumneho kontextu). Fakt pls napis co si tym chcel povedat. Neber to nejak ofenzivne len tomu nerozumiem.

Turba hram preto lebo sa hraju 2x rychlejsie, cize ak by som mal rovnaky ROI mam 2x vacsi profit. Povedzme ze by som mal o 20% lepsi ROI na nonturbach, tak sa to stale neda v $$ porovnat.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 12 Dec 2009 20:53

Riddlah napísal:Ahoj Lance

Mozem sa ta spytat. Hovoris ze sa zameriavas na cervenu ciaru ? Ale ak napr. puhsujes siroko BvB alebo niekde z late position a narazas na monstre alebo lepsie ruky, tak sa to neodraza na cervenej ciare aj ked su tvoje pushe v poriadku ? Ma potom zmysel orientovat sa podla cervenej ciary ?

Diki za odpoved :)


Ak mozem odpoviem za neho, neviem ci si rozumieme, Lance pod "cervenou" mysli zohladnenie meratelneho lucku v AI, to nema absolutne nic spolocne s tym co ty pises, lebo ked pushne 79 a super zavola AA tak Luck Analyzer (alebo HEM ak to ma odtial) zoberie do uvahy ze super je 80% favorit. Cize podla cervenej ciary ma vyznam sa orientovat, to je o dost realistickejsie ako skutocne vysledky, lebo AI luck urcite nie je jediny ale moj odhad je ze kvantitativne najvyznamnejsi (aj ked ktovie, mozno je to blbost).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!