7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod trikoza 13 Dec 2009 10:59

gratulujem tomme, aspon niekto nieco uhral narozdiel od mantakov ako 7castle yegon ci w4444x :lol2:

sup sup si zalozit vlastny blog, a hlavne budeme chciet mega report z baham :good:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 13 Dec 2009 11:24

gratz
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Dec 2009 13:54

No krasa, takto to ma vyzerat :good:

Velmi sa tomu tesim, konecne mam pocit v poslednych mesiacoch ze sa tomu live pokru na Slovensku trosku zacinaju venovat online hraci s nejakym intelektualnym zakladom, co je zasadny rozdiel oproti dobam nedavnym a snad tu bude konecne s kym normalne diskutovat a pridu aj nejake vyraznejsie uspechy :)

Good job borci, ja som prave zistil ze nemam ani teoreticku nadej ostat v top32 ak dnes nezabodujem, tak vyrazim aj dnes na ten vtipny SE skusit stastie... Bude to moj posledny live turnaj tento rok.

No a na FT ME mame chiplidra Svoca, mojho znameho Erika (ten zastupuje nastupujucu generaciu mladych online hracov :lol2: ) a pohodoveho regulara z Hronu Joza Ondrovica, vsetkym drzim palce :good:

Stvrteho Slovaka nepoznam ale mam obavy ze je to ten co ma vykopol, takze... (ponechavam na volny vyklad) :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tomm 13 Dec 2009 14:15

Diky moc chalani. Vie niekto aku ma strukturu ten dnesny SE? Spravim si asi blog a bude tam aj report z Baham, dufam, ze budem mat stastie aj na nejakych slavnych hracov...negreanu alebo yegon by nebol zly. :crazy:
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Dec 2009 14:58

tomm napísal:Diky moc chalani. Vie niekto aku ma strukturu ten dnesny SE? Spravim si asi blog a bude tam aj report z Baham, dufam, ze budem mat stastie aj na nejakych slavnych hracov...negreanu alebo yegon by nebol zly. :crazy:


Hral som to v Ostrave ak si pamatam 30min levely, struktura ta ista co ME alebo vcera a stack 6k.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 13 Dec 2009 19:52

:bad:

Vsetko ako ma byt, opat som sa nedozil ani levelu 200/400 :(

Pocas turnaja som nemal silnu ruku, raz ked som na MP nasiel AJs, tak ma mlady anglicky hovoriaci fesak na BTN raisol, tak som ho pekne 4betol, on easy AI ja easy fold. Okrem toho som raisol mozno 5-6 ako tak aspon pozicne hratelnych ruk, netrafilo ma nikdy nic, bud to bolo tak 4way ze sa ani cbetovat nedalo, alebo tam nefungovalo nieco ine, mozno jeden pot som zobral cbetom.

Cisty grc :bad:

Ale hral som trpezlivo, agresivne, proste tak ze si nevycitam vobec nic, a to az kym som nedostal A :club: K :club: na BTN a uz som vedel ze to je moja posledna ruka v turnaji.

Ja stack cca 4,8k, blindy 100/200, po mna fold, ja 500, vedla mna Poliak/Rus call, Palo na BB fold.

Flop (t1200) A :spade: Q :heart: J :diamond:

Na flope sa moj pocit ze vypadnem potvrdil, uz som vedel ze v tom bude daka kuleha ;) On check, ja 800, on call.

Turn (t2800) J :heart:

Mal som este cca 3500 behind, cize inak ako v AI sme skoncit nemohli, asi zbytocne rozoberat preco, tak som dal 2100, on call, river blank, on moj zvysok ja call, otocil K :heart: J :spade:

Popri tomto uzasnom side evente sa pochopitelne odohraval ME, hned od zaciatku sa potvrdili moje obavy a zaroven tusenie/istota ze posledny Slovak na FT ktoreho som nepoznal po mene je ten co ma vykopol z ME. Tesne predtym ak prisla tato ruka sme s Palom zistili ze on ho pozna, ze s nim hral v Montesine a pridal aj nejake detaily. Chalan je medzitym uz v top5, predpokladam ze to vyhra, to bude taka ceresnicka na torte na oslavu mojho live roku 2009.

FML.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tomm 13 Dec 2009 20:31

KJ nuts no.. :( Kolko bolo ludi?
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tomm 13 Dec 2009 20:58

7castle napísal:
Popri tomto uzasnom side evente sa pochopitelne odohraval ME, hned od zaciatku sa potvrdili moje obavy a zaroven tusenie/istota ze posledny Slovak na FT ktoreho som nepoznal po mene je ten co ma vykopol z ME. Tesne predtym ak prisla tato ruka sme s Palom zistili ze on ho pozna, ze s nim hral v Montesine a pridal aj nejake detaily. Chalan je medzitym uz v top5, predpokladam ze to vyhra, to bude taka ceresnicka na torte na oslavu mojho live roku 2009.

FML.


Ak je to ten borec v bielej koseli, tak som mal tiez tu cest, uzasny betsizeing, call any suited, hitoval samozrejme monstre a hral to katastrofalne, skoda ze mi nechodilo nic hratelne.
tomm
 
Príspevky: 452
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 13 krát/10 krát
Karma: 3

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod w4444x 13 Dec 2009 21:21

skor v takom sedom svetri a je to pan ktory vyradil aj mna velmi peknym sposobom :) Lukáš Št... by malo byt jeho meno .
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod w4444x 14 Dec 2009 00:51

32. Sedmohradský Vladimír 607 b. Detail Detail lololol o 6 bodov luuckkkeeer
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!