Isildur1 busted

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod palo1973 15 Dec 2009 18:50

3Sammy napísal:TomMolivan: odkial si zohnal info o tom švédskom maniakovi?? Všade sa píše že je záhadný a nič sa o ňom nevie...Ja som sa skorej prikláňal k názoru že je to niekto kto má moc peňazí a nevie čo s nimi...Tak sa dal na poker


-myslim,ze nepokrista by za tolko ruk prehral ovela viac
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod dzejkej 15 Dec 2009 19:00

3Sammy napísal:Ja som sa skorej prikláňal k názoru že je to niekto kto má moc peňazí a nevie čo s nimi...Tak sa dal na poker


Ver tomu, ze ten chlapik hra poker v porovnani s nami nekonecne lepsie. Tiez by som sa chcel "tak dat na poker" a nemusi to byt na nosebleedoch :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod ropman 15 Dec 2009 19:45

palo1973 napísal:
3Sammy napísal:TomMolivan: odkial si zohnal info o tom švédskom maniakovi?? Všade sa píše že je záhadný a nič sa o ňom nevie...Ja som sa skorej prikláňal k názoru že je to niekto kto má moc peňazí a nevie čo s nimi...Tak sa dal na poker


-myslim,ze nepokrista by za tolko ruk prehral ovela viac


nepokrista - normalny clovek ktory si aspon trochu uvedomuje hodnotu tych penazi ano, ale nepokrista - maniak - o tom som si uz nie celkom isty :)
ropman
 
Príspevky: 109
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod TomMolivan 15 Dec 2009 23:57

Ako už naznačil džejkej, žiadna random rich fish neoutplayne best of zo svetovej elity na ôsmych HU stoloch naraz.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod looserSR 16 Dec 2009 00:12

lol isildur nebol ziadny lucky retard ako hakibaky...
predtym ako zacal na fulltilte podla vyjadreni viacerych highstakes hracov(fullflush napr) ownoval v HU najvyssie stakes na viacerych europskych strankach, radovo mal byt v pluse cez milion $. v NL je vynikajuci, top 5 pravdepodobne :poklona: , skoda len ze je to zdegenerovany gambler a na omahe to vsetko odpali, tam este ma rezervy, ale ktovie za par mesiacov/tyzdnov sa mozno vrati s novymi poznatnkami a zase budeme vsetci usta otvarat ako to ownuje, ja mu to prajem :Bravo:
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 busted

Odoslaťod TomMolivan 16 Dec 2009 00:13

Aj ja mu to prajem... o to viac, že keď bustol, tak nemám o čom písať články xD
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!