Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod chytry 20 Jan 2010 14:47

Ale ak je poker z 50% nahoda, tak potom je vacsi stack vyhoda, nie?
chytry
 
Príspevky: 27
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 20 Jan 2010 16:09

aj ked som fanatik toho ze stastie nema co robit v pokry tak stym 50% stastim pri MTT suhlasim...

par knih/hracov ako Jonathan Little (wpt player of year 2008asi?) zaklada svoju strategiu na hotrunoch a hrani viac loose na ziskanie vyhody vo forme stacku.
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod popoBA 20 Jan 2010 16:14

k tomu rigged online pokru:zaujimava momentka: http://i46.tinypic.com/28v83g6.jpg
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod dzejkej 20 Jan 2010 16:34

Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod popoBA 20 Jan 2010 16:44

tak potom dobre :) len sa to hodilo k teme
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod 1zart1 20 Jan 2010 16:59

exit_2 napísal:Ja by som sa chcel opýtať pána Bendíka jednu veľmi podstatnú otázku, ktorá by snáď mohla zaujímať aj iných hráčov. Z čoho si platil prvé buy-in do veľkých turnajov? Či to boli vyhrané peniaze v pokri alebo či investoval svoje ušetrené peniaze získané prácou?

Ja osobne sa snažím hrať iba za vyhrané peniaze. Takže nejaké EPT alebo nejaký podobný veľký turnaj pravdepodobne môj bank roll nedovolí skôr ako za 2 roky. Veď ale uvidíme :)


...ziskane pracou...... preco si myslis, ze poker nie je praca?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod beinn 20 Jan 2010 17:17

yegon napísal:tato druha cast rozhovoru sa mi pacila, ten moment o nevyhodnosti vacsieho stacku pre lepsich hracov je zvlastny - vacsina profikov tvrdi pravy opak


yegon, myslim, ze su nato dva pohlady...Jano berie jeden ty druhy :)

Janov pohlad vyxadza s toho, ze je lepsi a svoju ruku proti slabsiemu superovi vyhra vdaka jeho xybam...a cim viac xyb a mensi start stack tym skor slabsi hrac vypadne...

tvoj pohlad vyxadza s toho, ze je lepsi a svoju ruku proti slabsiemu superovi prehra vdaka jeho lucku...a cim vacsi start stack tym dlhsie moze luckboxom odolavat a zvysit si sancu na navrat do turnaja :ROFL: :Bravo: :Yahoo!:
beinn
 
Príspevky: 149
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 20 Jan 2010 17:34

-no ked predstavili novu strukturu EPT tak vacsina hracov bola nadsena,ze naozaj kvalitni hraci sa presadia,a ze budeme vidiet nabitejsie finalove stoly,kde sa este bude dat hrat poker
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Komedia 20 Jan 2010 18:31

popoba napísal:k tomu rigged online pokru:zaujimava momentka: http://i46.tinypic.com/28v83g6.jpg


Niekto asi prehral Roll tak sa chcel ukazať editovaním obrázku :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod HELIAN 20 Jan 2010 21:14

Je to tak. S nazormi suhlasim. Vzdy som mal dojem ze take velke vyzvy ako medzi Isildurom1 a durrrrom boli krasny marketingovy tah FULL Tiltu. Kurnik, ono to nie je az taky problem. Sadnu si vo vile na Malibu, dohodnu si s hernou peknu odmenu (mozno kazdy 100,000 Eur )a nasledne tyzden robia tu najsam lepsiu reklamu na svete pre HOLDEM s virtualnymi milionmi. Tito pani predvadzaju divadlo pre rybysky a tie sa len tak lepia vyskusat svoj luck do virtualnych herni. Kua, ved je to ten najlepsi biznis na svete. Onlie herne si pridu rocne na miliardy dolarov zisku. Ano pocujete dobre, na miliardy! Tak to si nejake to divadielko zaplatite. Zaplatite si dokonca aj komisiu ktora za 10 milionov skutocne napise ze rozdavanie je fair play i ked viete ze uz mesiac rivere porazaju vsetko co malo pred flopom viac ako 70% a po flope viac ako 81% na vitazstvo. Po takomto regnuti rozdavania kariet, ziskava herna automaticky vyssi zisk o niekolko percent ako by bol standart. Su nenazraty- lebo virtualny poker zaziva ten isty boom ako kedysi kamenne Las Vegas v 70-80. rokoch, tak vyzmykaju z neho co sa da. Nastastie je dokazane ze poker nie je o kartach ktore drzime na ruke a dokonca ani o tych ktore dojdu na stol, pretoze az 75% hier konci BEZ SHOWDOWNU ! A preto hor sa do blufovania, budovania imageu, studia psychologie a odkukavania hry najvacsich majstrov tejto hry. Preco su v zisku je odpovedou, ze robia veci len o par percent inak ako priemer a maju este o par percent informacii o hre viac ako 99,8% hracov. Takze nas nejaka ta riggnuta hra nedobehne! Vyuzime to pre nas prospech :)
HELIAN
 
Príspevky: 25
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!