Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Arakas 21 Jan 2010 09:57

Obycajne sa do podobnych diskusii nezapajam, ale toto je fakt funny a nezdrzal som sa :
1. Prave preto ze online herne ako F****Tilt zarabaju stovky milionov, neviem na co by im bolo manipulovat nizko limitne hry.
Ved keby to bolo jasne zmanipulovane, tak by asi hraci isli inde. Okrem toho raky su vzhladom k prirodzenej variancii hry,poriadne vysoke uz teraz, bez umeleho zvysovania potu.
2. Myslite, ze top profici hravajuci levely 25/50 potrebuju manipulaciu, aby si zobrali peniaze od fishiek? Kto si toto mysli tak je arogantny hlupak, ktory nevie o pokri dost aby pochopil o kolko su tito ludia lepsi a ze proti nim dlhodobo nema najmensiu sancu.
3. Zamyslam sa, ze ak by boli najvyssie hry na FT zmanipulovane v zmysle, ze herna to hracom zaplati, co by sa stalo ak by si prisadol hrac lepsi ako oni co nie je dohodnuty s hernou a obral by ich? (ci by herna zmanipulovala jeho karty?). A pokial neexistuje lepsi hrac a oni su ozaj uplna svetova spicka tak preco by nemohli hrat tak vysoke limity? Alebo snad niekto pochybuje, ze maju tolko vlastnych penazi?
4. Durr challenge je tiez zmanipulovana? Nemaju s Antoniusom lepsie na praci ako robit divadlo za par dolarov co im za to da F****Tilt? Ci oni vlastne vobec nie su taki dobri a ich uspechy su tiez vykonstruovane?

Na zaver si este rypnem :
Velka vacsina hracov tvrdiacich ze online poker je rigged (Jana Bendika medzi nich neratam, aj preto ma velmi prekvapili jeho nazory) ma naskedujuce problemy :
1. Nevedia spocitat aka je pravdepodobnost, ze sa nejaka udalost stane.
2. Uplne podcenuju pravdepodobnost, ze statisticky moze prist aj na nie malej vzorke k vyraznym odchylkam od priemeru.
3. Nerobia si zaznamy a pamataju si len to co chcu.
4. Nevedia si priznat, ze nie su dost dobri a preto musia svoje neuspechy na nieco zvalit.

P.S : Tie dokazy maniulacie by som chcel vidiet. Lebo ja mozem tvrdit, ze mam dokazy ze Martania su medzi nami, vlady o tom vedia a predavaju im vlastnych obcanov. Je to asi rovnako vierohodne bez ich predlozenia.

Za tento príspevok od Arakas poďakovali - 3:
7castle, A_Rimmer, Horsey7
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 21 Jan 2010 10:42

-vacsiu blbost o tom,ze hraci live su lepsi ako online som este nepocul

-cerstvy pripad z utorka,Baden,freezout,BI 200 euro,hrac si limpne z MP,BB je 200,hrac na SB raise na 800,on call,obaja maju dobre stacky,urcite nad average

-flop je A44 s FD,hrac na SB pushuje do necelych 2k potu all in(8k stack),typek insta call(6k stack),ukazuju AQ vs QTs,samozrejme farba prichadza....,ako toto sa nedalo dorovnat ani keby mal FD plus 2 overcards,a on to callol za sekundu-nechce sa mi verit,ze toto urobi turnajovy online hrac hravajuci 100+ turnaje,nehovoric o tom,ze aj ten push bol nestandartny

-samozrejme neskor vyradil aj mna,ked som nasiel na SB KK a raisol som 7 BB po viacerych limperoch a on povazoval svoje A2 za nuts,samozrejme bolo to suited,kedze som uz poznal,tak nasledoval na FD flope potsize bet a na blank turne all in nieco viac ako bolo v pote,samozrejme insta call,river flush,wp :gl: ,vacsinou som kludny aj po bad beatoch,ale tu som sa uz nezdrzal a povedal som mu,ze je najhorsi hrac akeho som kedy stretol.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 21 Jan 2010 10:48

to si asi este nestretol naozaj zlych hracov, dorovnavanie s draws bez odds je standrad :)

je mozne ze online je v absolutnych cislach viac zlych hracov, nikto netvrdi opat, predsa len online poker hra radovo viac ludi

ak ale niekto tvrdi ze radsej bude hrat NL200 fullring na P****Stars ako v hrone lebo na P****Stars sedia za tym stolom horsi hraci tak asi stratil kontakt s realitou :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod palo1973 21 Jan 2010 11:02

-yegon dorovnanie pot size betov s FD bez odds je live standart,ale dorovnanie takehoto overpushu je uz brutal...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 21 Jan 2010 11:14

palo1973 napísal:-yegon dorovnanie pot size betov s FD bez odds je live standart,ale dorovnanie takehoto overpushu je uz brutal...


tak ale ked citis ze ti pride ? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod keso26 21 Jan 2010 11:54

7castle napísal:Moderatori,

nejak som to nenapisal dobre, mozete pls moj dlhy vecny post presunut do tej 300prispevkovej diskusie Bendik 1 a tento zmazat?

Dik.

..prave nad tym premyslam, ze to presuniem do uplne noveho vlakna. Inak nie celkom rozumiem, preco sa nasli dvaja odbornici, co duplikuju prispevky v dvoch roznych temach (exit_2 a HELIAN) a pridavaju moderatorom pracu.

Zaroven chcem oboch upozornit, ze je to proti pravidlam diskusneho fora a pri opakovani duplikovania prispevkov bude bud docasne alebo natrvalo (po dohode moderatorov) zablokovany ich pristup na pokerportal.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod MiskoKvo 21 Jan 2010 12:19

exit sorry za nazvanie ta hlupacikom ale premna si hlupacik.

ad 1 - dal som sem obrazok rozdavania kariet = ak mas rozum tak to vyriesi hned 2 body tvojich "otazok" ... ak by herna hadzala cold decky tak tieto cisla by neboli rovnake... ale su a rozdiel je max stotina/dve %

z tohto bodu ti zaniknu dalsie a to jest- ak sa na fullringu rozdaju 4 esa hracom (z 52 kariet sa rozdava 20 co je dost) tak program NEMA AKO HODIT NA STOL ESO... to znamena jeho moznosti su obmedzene

short stack big stack kraviny? programy funguju pomocou vyvojovych diagramov a kazde rozhodnutie je prepocitane ... ale pre tvoju "hlavicku" to vysvetlim inak ... totiz mam 2 jadrovy procesor 6600... 4 GB RAMky 800mhz a v jednoduchom ICM programe ktory nema ani vyzualnu stranku trva asi 20 sekund kym dokaze tento program zhodnotit ICM (ak nefis co je ICM tak si to nastuduj) pri plnom stole... ak chce herna pomahat a davat vyhodu niakym hracom tak nato potrebuje kvantum vypoctov pomocou ktorych by sa dany software riadil .. a pri pocte 30 000hier (stolov) zapnutych naraz je nerealne takto rychlo tie vypocty hadzat.



prosimta skus najprv pochopit matematiku pokru a dojdes nato ze to niesu sachy ale kartova hra..nie prenic zanic je to gamblerstvo..

live sa hra omnoho viac loose a je to 4-5 krat pomalsia hra preto sa ti "zda" ze je tych bad beatov v live menej ... ale neviem co ti to tu vysvetlujem .... ak nechces pochopit to co ti tu tvrdim ja alebo 7castle alebo yegon tak si chod radsej najst inu hru na hranie a nie poker... lebo ocividne s takym logickym myslenim to daleko nedotiahnes..

a seci ripu do durrra ..lenze durrrr hraval online high stakes 2-3 roky predtym ako ho naverboval F****Tilt ... mi prosimta vysvetlite jak je mozne ze 100% z profesionalnych svetoznamich hracov na svete (aj nesponzorovanych) si ani jeden neodvazi dat do huby slovo "ono je to rigged" preco asi? lebo to neni a je to doneba volajuca blbost! preco by napr David Peet hraval high stakes cash game proti niakemu neznamemu nemcovi ked vie ze je to rigged..preco by ludia ktory hraju 20 rokov live ..maju matematiku v malicku hrali online ked vedia ze je to rigged... proste rigged to neni a bodka a ked to budes tvrdit niekde tak len robis zle meno Slovenskemu pokru .hauk
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod keso26 21 Jan 2010 12:54

live hraci su sice horsi, to je pravda, ale je to pochopitelne :) ..aj on-line hraci sa pri live hre menia na ovela horsich az velmi zlych a robia moves, ktore by on-line nerobili :) ..jeden priklad z dnesnej noci:


jeden nit aka keso26 3betuje pf svoje AKs a barreluje vsetky 3 streets s ace high proti mega tuti station aka TuKE a mysli si, ze je to ziskove, bohuzial station nepolozi a nepolozi :D

a

jedna mega tuti station aka TuKE sa rozhodne ze jeho Q6o je dobre na call 3betu a vsetkych troch streets s TP proti nitke aka keso26 a mysli si, ze je to ziskove aj napriek tomu, ze nitka bude takto blufovat raz za uhorsky rok :D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod TuKE 21 Jan 2010 13:12

Alkohol a suited nie sú poľahčujúce okolnosti? :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod buschle 21 Jan 2010 14:23

helion a exit piste este nieco, nejake sprisahania a tak.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!