Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod yegon 21 Jan 2010 14:44

mindreadingmachine.jpg
mindreadingmachine.jpg (10.5 ) Zobrazená 3527 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod exit_2 22 Jan 2010 03:38

Postol som svoju odpoveď do toho druhého threadu, kde to všetko začalo :D

Ten pán čo hral to AQ ho zahral úplne zle. Dal hlupákovi možnosť gamblovať (veľa ľudí riskuje takúto možnosť na začiatku turnaja lebo mu to dá možnosť mať hneď double up). Ja som sa osobne dlho nevedel s týmto problémom vysporiadať. Naučil ma to a to možno neuveríte online poker. Treba dať normálny raise a počkať na turn. Turn rozhodne čo ďalej. Ak nepríde farba a týpek iba call tak asi niečo ťahá. Na turne je to na pocite. Ak nedoťahal farbu, tak dám naozaj veľký raise (na čo preboha allin????). Ak príde farba, tak sa dá stale zahodiť. Väčšina takýchto ťahačov na turne zahodí. Aj títo blbci totiž vedia, že sa im to už príliš neoplatí callovať. Obrovský problém je, ak to on zahrá naopak a po raise na flope dostaneme od takéhoto gamblera allin. Lenže to je o pozícií, ktorú veľa ľudí podceňuje.

Inak Palo je mi ľúto ako si vypadol, ale to čo si napísal, je proste štandardná hra určitých "super" hráčov, ktorí keď vidia niečo suited, tak sú proste nevykopatelní. Je pravda, že na veľkom turnaji by človek už mal, takýchto hráčov stretnúť menej, ale nejakí sa proste vždy nájdu. Mám ale na teba otázku. Ten tvoj allin na turne bol koľko zo stacku toho týpka? Pretože to je podľa mňa strašne dôležité. Podľa mňa, ak to bolo pre neho naozaj skoro smrtelné, tak by to asi necalloval alebo to bol "super blbec", ktorý callne všetko.
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod janobendik 07 Feb 2010 23:02

ahojte, ozyvam sa neskor ako som planoval, ale predsa. Takže zopár postrehov a odpovedí na otázky :
-1, obšírna diskúsia na 1. príspevok bola uzamknutá -- nerozumiem, zahlcuje Vám to server, alebo len je niekomu proti srsti pár postrehov naštrbujúcich ego tu často prítomných!!!
-2, exit - peniaze na 1 turnaj som nemal z kariet, bol to 200Efreez. vo wiedni . dodnes nerozdelujem peniaze na lave a prave...hraj vždy ked maš chut a čo ta finančne nezrujnuje. kašli na na poučky o bankrole /aj zigmund píše v Card P., že nikto z velkých hráčov nemá potrebný bankrol/
-3, Arimmer, ak niekto zarobí melko za den, nikde nie je povedané že nechce 2/denne práveže skor!!!
-4, tučniak, herne vobec nežijú z regulárov, práve naopak, potrebujú vždy nové rybky aby doniesli do herne peniaze /ako aj v živej herni/, preto tá reklama.....hádam nie koli regom :lol2: !
-5, Papierik- priznavam, že som na počitače antitalent,takže ani nevyužívam všetky tie neférové programy!!! frajeri, nech sa hrá len svojou hlavou a pamatou, potom sa uvidí!! PS. na 3mesačnom výsledku 63% pre menší pár v alline pred flopom to nič nemení, papierik nepustí :) .
-6, Štatistika- yegon,trikoza, tuke.... ohanate sa štatistikou len ked je vam to výhodné!! : AA u vás vyhráva v 93%!!
ale ved podla štatistiky aj proti 7,2 má len 87% v priemere je to asi 82%!!!!!!! Tak ŽALUJTE herne že vás ojebujú a zvýhodnujú AA, KK....ako verit takej herni, ktorá vytvára hry a hlavne "štatistický" nesedí ;) :lol2: !
-7- vytváranie krásnych hier /hráči hrajúci len na nete to nemajú šancu posúdit a hráči hrajúci často oba varianty ak to nevidia, tak sú slabí a radšej sa venujte šachu,pretože jednou z najdoležitejších vlastností pokrového hráča je pozorovacia schopnost a nielen tels!!, ale aj toho či ta krupier nahodou neo...buje :) . Pre "štatistikou" asi št. bude sediet že AJ x A5 vyhrá v 70% prípadoch lenže na nete je to sposobom : flop 55x, J, J :shock: alebo AK x AJ : 54J, T, Q :poklona: , ..... neskutočne časté!
- 8, Misko kovo, vela čítaš, chod trocha medzi ludí, na nejaký vačší turnaj /nemusíš hrat/ sleduj, pokecaj... budeš prekvapený!
ak som na niečo zabudol , pripomente
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 07 Feb 2010 23:34

janobendik napísal: -6, Štatistika- yegon,trikoza, tuke.... ohanate sa štatistikou len ked je vam to výhodné!! : AA u vás vyhráva v 93%!!
ale ved podla štatistiky aj proti 7,2 má len 87% v priemere je to asi 82%!!!!!!! Tak ŽALUJTE herne že vás ojebujú a zvýhodnujú AA, KK....ako verit takej herni, ktorá vytvára hry a hlavne "štatistický" nesedí ;) :lol2: !


---
12,585,434,400 games 9.922 secs 1,268,437,250 games/sec

Board:
Dead:

equity win
Hand 0: 85.204% 84.93% { AA }
Hand 1: 14.796% 14.52% { random }


---
164,381,184 games 0.125 secs 1,315,049,472 games/sec

Board:
Dead:

equity win
Hand 0: 87.139% 86.93% { AA }
Hand 1: 12.861% 12.65% { 72s, 72o }


---

Moje AA momentalne maju 79% proti vsetkym kartam.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod w4444x 07 Feb 2010 23:41

AA u vás vyhráva v 93%!!ale ved podla štatistiky aj proti 7,2 má len 87% v priemere je to asi 82%!!!!!!!


Obrázok

Za tento príspevok od w4444x poďakovali - 2:
Komedia, yegon
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod keso26 07 Feb 2010 23:44

janobendik napísal:ahojte, ozyvam sa neskor ako som planoval, ale predsa. Takže zopár postrehov a odpovedí na otázky :
-1, obšírna diskúsia na 1. príspevok bola uzamknutá -- nerozumiem, zahlcuje Vám to server, alebo len je niekomu proti srsti pár postrehov naštrbujúcich ego tu často prítomných!!!

..nerozumiem, pokial viem, tak moderator napisal dovody uzamknutia, Tvoje vyjadrenie mi pride skor ako provokacia. Tych "par postrehov" bolo niekolko krat vyvratenych a ich autori boli niekolko krat vyzvani aby dokazali svoje subjektivne pocity, co ani jeden z nich nespravil, cim sa stali ich prispevky volanim do vzduchoprazdna.

..na ostatne nema vyznam reagovat, stale ta ista pesnicka, ktora bola xyz krat vyargumentovana a stale sa opakuje, lol :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod janobendik 08 Feb 2010 00:09

keso, ak sa ti diskúsia nepáči, nečítaj!! :) aka provokácia, neblázni. tých 46 strán príspevkov niekto napísal a reagoval. Asi to nebolo v štýle online herna usporiadava akciu a sponzoruje...atd. Myslel som , že stránka je pre všetkých čo sa vedia slušne vyjadrit bez osobných urážok, ale samozrejme s vlastným názorom!
Chlpo 93% som si nevymyslel, poslali ich spomanutí na vzorke mil rúk.pozri si dozadu.
W4X4 ako vždy sa snažíš byt zaujímavy, teba je na poker škoda, daj sa k divadlu, alebo k cirkusu ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod trikoza 08 Feb 2010 00:42

dalsi dokaz o tom ze online poker je rigged a herne su obycajni podvodnici a este si za ten podvod aj zauctuju 4usd, fuj!!

Cassava Poker $2/$4 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 522352
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $191.50
Hero (SB): $396.00
BB: $222.00
UTG: $518.20
CO: $461.50

Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with A :club: A :heart:
2 folds, BTN raises to $12, Hero raises to $40, 1 fold, BTN calls $28

Flop: ($84.00) J :club: A :spade: A :diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $64, Hero calls $64

Turn: ($212.00) 9 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $87.50, Hero calls $87.50

River: ($387.00) 9 :diamond: (2 players)

Final Pot: $387.00
BTN shows 9 :heart: 9 :spade:
Hero shows A :club: A :heart:
Hero wins $383.00
(Rake: $4.00)
Naposledy upravil trikoza dňa 08 Feb 2010 00:46, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod pegas1975x 08 Feb 2010 00:42

janobendik napísal:keso, ak sa ti diskúsia nepáči, nečítaj!! :) aka provokácia, neblázni. tých 46 strán príspevkov niekto napísal a reagoval. Asi to nebolo v štýle online herna usporiadava akciu a sponzoruje...atd. Myslel som , že stránka je pre všetkých čo sa vedia slušne vyjadrit bez osobných urážok, ale samozrejme s vlastným názorom!
Chlpo 93% som si nevymyslel, poslali ich spomanutí na vzorke mil rúk.pozri si dozadu.
W4X4 ako vždy sa snažíš byt zaujímavy, teba je na poker škoda, daj sa k divadlu, alebo k cirkusu ;)


jano ja niesom ani dobry pokrovy hrac a nemam ani nejake extra uspechy a uz vobec netusim co je statistika.
Ale prosim aspon si udrz nejaku uroven hraca ktory tie uspechy ma.
Naco zbytocne odpovedas na utoky svojim utokom? Myslim ze ty mas svoj nazor a svoje skusenosti a niekto iny ma iny nazor a ine skusenosti.
Fakt mam pocit ze tato debata stratila svoj zmysel.
Myslim ze povodny (dobry) umysel zverejnit rozhovor s uspesnym hracom sa zvrhol na nieco nedostojne pokrovej komunity.

jano :gl: v dalsom pokrovom posobeni aj v osobnom zivote.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor s jedným z najúspešnejších slovenských hráčov Jánom

Odoslaťod Chlpo1989 08 Feb 2010 08:16

janobendik napísal: Chlpo 93% som si nevymyslel, poslali ich spomanutí na vzorke mil rúk.pozri si dozadu.

Tie cisla co som sem daval mali ukazat, ze relevantna vzorka na posudenie je niekolko milionov ruk. Cim menej ruk mame k dispozicii, tym viac sa to moje cislo bude vzdalovat od statisticky uvazovaneho.
Chalani na vzorke niekolko 100k hands maju cisla okolo 90%, no ja napr. na vzorke nieco cez 30k mam len 79%. A 11+% je dost, lenze ja mam na vytvorenie statistiky mikro vzorku ruk.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!