Poldiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod mr_kaktus 11 Feb 2010 16:10

ja som z podobnych dovodov nehral poriadne niekedy od jula/augusta az do polovice januara. co mna nakoplo bol roll co mi poslali z PS na party poker a to ze som si konecne kupil holdem manager a zaplatil DC :) asi to bolo aj tym ze som do pokru vrazil svoje peniaze tak to teraz beriem tak nejak inak :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Feb 2010 16:56

takze rit vyhorenie..nic také..už viem prečo ma to nebaví..
prečítal som nejaké články..pozrel som si nejaké výukové videjka NL10..hovorim si 90percent toho by som zahral rovnako..tráfali ako o život..proste easy game..no suckout..tak že si zapnem aj ja..
po asi dvoch minutach hra:

Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 532427
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $11.02
BTN: $7.05
Hero (SB): $5.03
BB: $10.00
UTG: $10.00

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with Q :heart: Q :diamond:
UTG raises to $0.15, 1 fold, BTN calls $0.15, Hero raises to $0.55, 1 fold, UTG calls $0.40, BTN calls $0.40

Flop: ($1.70) 8 :club: T :spade: 8 :heart: (3 players)
Hero bets $1, UTG calls $1, BTN raises to $6.50 all in, Hero calls $3.48 all in, UTG folds

Turn: ($11.66) 5 :club: (2 players - 2 are all in)

River: ($11.66) T :heart: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $11.66
BTN shows 9 :club: T :club: (a full house, Tens full of Eights)
Hero shows Q :heart: Q :diamond: (two pair, Queens and Tens)
BTN wins $11.11
(Rake: $0.55)

takže ťažko potom robiť nejaký profit keď sa mi toto stane v každej session tak 2-3x..

ale šak fok.. už mám 81kg takže +9 od nového roka.. 8-)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod dzejkej 12 Feb 2010 17:02

Nic v zlom, ale vyhravajuci hraci podla mna menej placu a viac sa zameriavaju na to, preco by tych 10% nehrali rovnako a ci pri hre premyslaju rovnako ako pri pozerani videii.

Mozem Ta utvrdit v tom, ze ak nie si dlhodobo winning player na uNL, tak to nie je nestastim, ale mas leaky. Kazdy z nas dostava na drzku, dolezite je, aby zarobil v inych spotoch - blind stealing, hranie vela potov s fishkami, thin valuebetovanie, vhodne bluffovanie, atd.

Ved urob video a uvidi sa. Uz tu boli ludia, ktori si mysleli, ze ako fajn hraju a su unlucky a potom ich par ludi vyviedlo z omylu :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Feb 2010 17:19

nikdy som o sebe netvrdil,že som dobrý hráč,ani že nemám leaky..(edit: teda keď hrám tak mi príde,že som lepši ako všetci tí pasivny limperi a maniaci na NL5,ktorý ma vyberajú)
ale nechápem prečo musím prehravať všetko v takýchto rukách..

video som mal v pláne natočiť len mi skončila camtasia..a neviem ako na to..
ale tak posnažím sa..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod tucniak 12 Feb 2010 17:24

poldi, nic v zlom a prepac, ze tvrdo, ale uvedom sa alebo sa na to vykasli:)

zacni na sebe makat ako nacrtol JK a znic to cele po nl25-nl50 alebo sa na to vybodni ale nerev.
kazdy semikompetentny clovek ak nema problem sam so sebou, psychikou, tilt issues a vie pochopit zakladne veci sa po nl25 imo dostane v pohode.

fakt by som rad spravil nieco ako hral nl2 aby sme mohli porovnat grafy a vysledky ale stalo by ma to vela penazi zial (v nakladoch obetovanej prilezitosti toho ze by som nehral svoj limit), ale neviem ako inak ti ukazat ze to proste je beatable.

a ukecavat sa ze 90 percent hram rovnako a neriesit 10 percent je dost mimo misu..


add on-prehravat vsetko?ak nie si schopny zarobit na inych situaciach viac ako to, o co ta oberie par beatov tak nieco je zle.
bije to kazdeho taka je podstat hry

aha graf-pre mna je dolezite ze vsetky velke spoty som zahral dobre a akurat som narazil do topu superovho range/flipoval som.+hladam chyby po session aj v mensich spotoch, robis take nieco??

ako este raz sa opakujem nemam v umysle zniet zle ani nadavat ti, v podstate mi to je uplne jedno ale pride mi to CUDNE:)
no offense
Prílohy
tudej.jpg
tudej.jpg (135.64 ) Zobrazená 1569 krát
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod dzejkej 12 Feb 2010 17:25

poldinhoo napísal:nikdy som o sebe netvrdil,že som dobrý hráč,ani že nemám leaky..(edit: teda keď hrám tak mi príde,že som lepši ako všetci tí pasivny limperi a maniaci na NL5,ktorý ma vyberajú)


Nehovorim, ze sa tvaris ako leak-free, ale skor sa menej zameriavas na ne a vela na to, ze sa Ti nedari.

Je normalne, ze si lepsi ako vacsina superov, ale to nie je dovod na to, aby si sam seba presviedcal, ako je to nespravodlive. Kym Ty si BE alebo sa pohybujes niekde okolo, tak oni su hlboko v minuse a bustuju rolly. To, ze mas pocit aki su lucky a ako im ide - ver tomu, ze v long rune lepsie vysledky mat nebudu.

Kym rozmyslas nad nespravodlivostou a nad nestastim, tak nemozes hrat A game ..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Feb 2010 17:45

JK,tucniak: no ved ja som debil ja sa zameriavam na prehry..po session si nepozeram handy kde som stratil value ale najvacsie beaty a plačem nad tym..som retard a neviem v tom pokri zatať zuby a prekusnut tie prehry..
no a dakujem za post tucniak..vystihol si presne to čo neviem preniest do praxe aj keď si to uvedomujem..a nemusíš kvôli mne zabíjať čas..ja vidím,že to čo hrám je úplne v pohode beatable..len ja sa nevzdelavam..
a už som zistil,že úplne inak rozmýšlam pri hre a pri tom ako pozerám hrať niekoho iného..neviem prečo

inak nebyt mojich cashoutnutych 500dolarov tak mam teraz roll tak $800 a možno by som už na tej NL25 aj bol..neviem načo som ich cashoutoval..

a ja sa neurazim,takže v pohode že na to idete tvrdsie..možno som si tu tým mojím vyplakavanim nad badbeatmi vytvoril image aký som vytvoril,ale tak to je jedno,viem,že tu furt plačem ale tak zas až tak psycho ako sa to javí (keď si tu spatne čítam svoj blog) to neprežívam:)

posnažím sa tu u neplakať..keď mi slúbite,že mi budete radiť s handami :) (nie ako minule keď som ich sem dal asi 5 a nikto ani pismenko ;))

jo a bol by som rád keby ste mi niekto poradili ako nahrať to video,ked ta camtasia nefičí..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod tucniak 12 Feb 2010 17:52

hmm
vies sa zatat pri cviceni vies sa zatat aj pri inom, resp vytycit si ciel si myslim. ja som tiez teraz zacal cvicit a hybat sa lebo mam sice 195cm a 90kg ale citim sa slaby a..hmm..ako hovno:)..ked kamarat drepuje s 100kg a ja si davam drepy s vyskokom s vlastnou vahou a v tretej serii nevladzem:)

s rukami ludia radia ked idu okolo, ale moje osobne odporucanie je MAX 2ks..to je pocet ktory som si napr ja osobne schopny so zaujmom precitat aj k tomu nieco zbuchat pripadne

cashouty-cashoutovat je imo normalne kazdy chce mat pocit ze ked uz nieco robi a venuje tomu cas tak z toho nieco aj ma imo, ja tiez dost cashoutujem a hore limitmi sa neponahlam, napr aktualne nemam pocit ze mam na nl200-sksuil som nejake stoly a bol som kus mimo:)

a zaver: tak si sprav nejaky rulebook, podobne ako ja mam napr ze hram max cca 60min/session a potom si pozeram jednotlive spoty:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod poldinhoo 12 Feb 2010 18:11

o tom mi ani nehovor.. aj ja sa citim jak hovno slaby..v 18tich som benchoval 100kg a to som bol vyzablik..teraz by som to ani nedvihol zo stojana :)) ale to sa podá..už to leze zase nahore..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: The worst player ever - blog

Odoslaťod dzejkej 12 Feb 2010 19:33

Ked chces, aby Ti ludia radili, davkuj svoje ruky. Pravdupovediac uz menej casto podaktori z nas citaju uNL blogy, lebo to vyplakavanie nam lezie na nervy a nechce sa nam lovit medzi tymi badbeatmi, ci sa niekto na nieco nahodoou nepyta ...
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!