Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod vlade 18 Feb 2010 12:17

Philop napísal:Myslim ze nasi proti Rusom zaberu a zdolaju ich...kurz 8 to istí :)


Rusi maju o dost lepsi tym ako Cesi :(
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod spax 18 Feb 2010 13:56

Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod Hrk 18 Feb 2010 14:11

vlade napísal:Kua ti cesi stale hraju tak, ako keby mali len stastie. Ked uz ale maju stastie asi v 10 zapase po sebe proti nam, tak to uz asi stastie nebude :shock:.
Inak pacilo sa mi ako hrali nasi dedkovia, dokonca sa mi zda ze sme boli lepsi. Za CR toho hraci vela neukazali, videl som hrat akurat Jagra a chytat Vokouna, ostatni nic nehrali :)


Tak to si se dival asi na jiny hokej :D kazdopadne prvni dve tretiny super hokej nahoru a dolu. Hlavni slabinu bych videl v nepromenovani sanci vasi repre ;) na tom by chtelo zapracovat. Jinak ten vas gol byl excelent to se musi nechat :poklona:
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod fidelko 18 Feb 2010 14:21

Nemyslim,ze maju Cesi viac stastia,to aj pri neviem akej variacii ho nemozu mat 10x po sebe.
Oni vyhravaju kvoli takej typicky ceskej vycuranosti,nemyslim to v zlom,ale su skratka presibanejsi,plati to aj vo futbale,
politike,ekonomike,prakticky vo vsetkom.
Slovaci su emocionalni,priami ale naivni,nedokazu napriklad ako vcera odpovedat na filmovacky Cechov rovnakou mincou,
mozno sa im to zda necestne,ale bez takych technik sa neda vyhravat v subojoch vyrovnanych muzstiev.Tam rozhoduju detaily,
a tie to vzdy prevazia v prospech Cechov.
Inak zapas bol perfektny,pacil sa mi Demitra,Halak,Jagr,poslednu tretinu sme vypustili,to uz nasi citili ,ze dnes to je ako hlavou proti muru :wall:
fidelko
 
Príspevky: 492
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod LOCAT3R 18 Feb 2010 14:34

Muahaaaaa. Moj tip bol spravny, aspon som nasiel nieco pozitivne na vyhre nasich bratov. :D
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod pindo22 18 Feb 2010 14:46

Hrk napísal:
vlade napísal:Kua ti cesi stale hraju tak, ako keby mali len stastie. Ked uz ale maju stastie asi v 10 zapase po sebe proti nam, tak to uz asi stastie nebude :shock:.
Inak pacilo sa mi ako hrali nasi dedkovia, dokonca sa mi zda ze sme boli lepsi. Za CR toho hraci vela neukazali, videl som hrat akurat Jagra a chytat Vokouna, ostatni nic nehrali :)


Tak to si se dival asi na jiny hokej :D kazdopadne prvni dve tretiny super hokej nahoru a dolu. Hlavni slabinu bych videl v nepromenovani sanci vasi repre ;) na tom by chtelo zapracovat. Jinak ten vas gol byl excelent to se musi nechat :poklona:



Góly čechov: Náhoda, Klika, Štěstí ... :D
Obrázok používateľa
pindo22
 
Príspevky: 30
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod yegon 18 Feb 2010 15:17

tak daleko dozadu ako sa len pamatam sme s cechmi v hokeji vzdy prehravali a vzdy to prebiehalo asi takto

striel na branu
my 20 z toho 1 gol
cesi 7 z toho 3 goly

presilovky
my 4 z toho 0 golov
cesi 4 z toho 2 goly

a vzdy potom boli komentare ako len dobre sme hrali a ze sme si zasluzili vyhrat lol :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod palo1973 18 Feb 2010 15:21

pindo,pri vsetkom fanusikovani,keby nam nezachytal halak tak tam mame obligatnych 7 :bad:

-inak vokoun chytil do lapacky(keby tam stal brankar s normalnym garde tak nema sancu) za stavu 1-1 gaborikovi super umiestnenu strelu svihom,tesne nad ladom a este do protipohybu to mal,keby to padlo mozno by sme mali sancu nieco uhrat
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod vlade 18 Feb 2010 16:21

Skoda ze nechytal Hasek :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Vyhrá Slovensko, alebo Česko?

Odoslaťod emjayko 18 Feb 2010 16:31

palo1973 napísal:-inak vokoun chytil do lapacky(keby tam stal brankar s normalnym garde tak nema sancu) za stavu 1-1 gaborikovi super umiestnenu strelu svihom,tesne nad ladom a este do protipohybu to mal,keby to padlo mozno by sme mali sancu nieco uhrat

hej hej to aj mna napadlo cesi musia byt vzdycky opacne ach :D
inak podla mna este velka skoda tesne pred druhym ceskym golom tusim hossovej tycky ak by to padlo zapas by isiel inym smerom..
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!