LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Miham 05 Feb 2010 15:50

Tak som im pisal, ze co bolo zle na mojom obcianskom a ze co im mam teda poslat vlastne. A oni mi poslali taky dokument kde su moje depozity a som ho podpisal a poslal im ho naspat. Tak by to malo byt vsetko. Dufam :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rocky 17 Feb 2010 16:11

Rocky napísal:Pani nestraste ma ja som sa registroval a vkladal do tejto herne asi pred tyzdnom normalne cez maneybookers vsetko islo v pohode chvilu som hral , na druhy den som chcel zapnut a mal som tam ban.Pisal som si s nejakym typkom cez ten live chat a hovoril mi ze im staci poslat kopiu obcianskeho, dnes som im ho poslal dufam ze s tim nebudu problemy...


No hura dnes mi konecne odblokovali ucet a dostal som naviac bonus 20USD ,trebalo im poslat este aj vypisi z uctu ... :)
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: LuckyAcePoker PROBLEM Z VYBEROm PENAZY NA PACIFIC POKER

Odoslaťod Persuadeo 25 Feb 2010 22:58

AHOJ!mam problem a potreboval bi som radu od niekoho kto si posielal peniaze z pacificpoker.com na učet.
Zaregistoval osm sa tam a dostal zadarmo 8dolačou a po 2tyždnoch som si chcel urobit vyber tak som si vybral minimalnu ciasku 22dolarov asi po 7dmich dnoch mi na učet prili peniaze ale nie 22 ale 3dolare.Neviem ci sa nestrahaju nejake poplatky alebo to bolo len jednorazove lebo na ich stranke o tom nepíšu.Alebo sa mi opalti to vybrat bankovou zmenkou ale tam tieš nepišu o poplatkoch prosím pomoc.DAKUJEM
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod vlade 26 Feb 2010 00:46

Tak pytal som sa na supporte LuckyAce a ze vraj si nic neuctuju pri tomto prevode. Mozno banka, neviem. Tento sposob vyberania penazi pouziva velmi malo ludi, preto neviem ci ti bude vediet niekto poradit.

Vacsina pouziva moneybookers => www.moneybookers.com
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod W27 26 Feb 2010 01:11

Vyberal si to cez visa kartu? alebo akým spôsobom si cashoutoval?
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rumidek 26 Feb 2010 09:35

To: Persuadeo
Pokud jsi si to nechal poslat na účet do banky, tak ti nejspíš banka naúčtovala poplatek za příchozí platbu ze zahraničí. Herny si obvykle za výběr na účet nic neberou.
Osobně mám zkušenosti jak s Lucky Ace, tak s Pacific pokerem. Vklady i výběry jsem dělal přes Moneybookers a nikdy jsem neměl problém. Jen je třeba nejdřív peníze přes MB vložit než můžeš vybírat. Vyběr byl na MB vždy za 3 dny.
Rumidek
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Rumidek

Odoslaťod Persuadeo 26 Feb 2010 15:44

AHOJ!No zistil som si že ta blba banka mi zaučtova poplatok ako mi pišeš na interne som si to zistil a ti poplatky su strašne.
No ešte som neurobil vklad cen MB ale vyskušal osm si vybrat 20cku a uvidím či to tam príde všimol osm si že ket som opisoval udaje o učte a čisle banky na MB tak som musel zadat moje referenčne ID čislo ale nikde sa tam nedalo zadat ale niekto mi povedal že to robia podla mailu tak uvidím ako to dopadne.DAKUJEM Rumidek
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rumidek 26 Feb 2010 16:16

Teď jsem tě moc nepochopil. Pokud jsi se pokusil udělat výběr na moneybookers z herny, tak tam se používá opravdu jen email, na který máš ten MB založený(mail v herně a na MB by měl být stejný jinak to nepůjde). A ani nevím, že by v sw Lucky Ace bylo někde místo pro referenční ID.
Teď mě napadá, jestli jsi nedal požadavek na výběr z účtu na LA. A nezadal jsi tam jako účet kam ti to má přijít číslo účtu MB, jako by jsi si to poslal z vlastního bankovního účtu. Takhle to totiž asi nepůjde, protože i kdyby to LA poslali na bankovní účet MB, tak MB neví, na čí účet ty peníze má připsat, protože v platbě není referenční ID.

Podle mě by pro tebe bylo nejjednodušší se s někým domluvit, aby ti poslal peníze na MB a ty mu je pošleš na Lucky Ace, herna umožňuje převody mezi hráči. Ale pokud vložíš, tak tím spustíš first deposit bonus, což je škoda pokud nemáš aspoň 400$.
Rumidek
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker Rumidek

Odoslaťod Persuadeo 26 Feb 2010 17:16

No aby sme sa pochopili ja som si zasielal na učet od pacificu ale do banky slovenska sporitelna a tamy s tiych 22dolarov stiahla poplatok.No a teraz som tam kde sa zadava čislo učtu nazov banky a swif bic kod zadal to čo mam na svojom učte na MB email mam ten isti ako na pacificu a to ID tam neišlo nikde zadat preto som chcel vediet ako budu vediet na mojom učte na MB ket som tam zaslal peniaze že sa jedna o moj učet ket nebudu mat moj ID ale iba moj mail ale ako mi pišeš tak to rozoznavaju podla mailu.MAlo bi to ale ist preto som si tam dal zaslat 20dolarov aby som viskušal či to pride na moj učet.Dakujem za pomoc Rumidek ;)
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rumidek 26 Feb 2010 19:14

Teď už to chápu. Obávám se, že takhle ti to ale nepřijde, protože pokud už to z LA odejde(což nemusí, protože cílový účet není veden na tvoje jméno), tak pánové z MB nebudou vědět, na který MB účet to mají přičíst, protože LA při posílání peněz do banky nikam nezadává tvůj mail. Takže se obávám, že jsi právě majitelům MB poslal dárkem $20.
Rumidek
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!