LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker RUDMINEK

Odoslaťod Persuadeo 27 Feb 2010 20:36

Tak to som stoho jelen! ako teda potom robia vyber ostatni? najprv musim dat vklad a až potom možem urobit vyber cez MB.No ved si hovoril že podla mailu to budu vediet ?ale tam sa nikde nedá mail zadat a ani to referenčne čislo id.Tak teraz už fakt neviem ako to vlastne je vymyslene ket som im poslal svojich 20dolarov tak to ma asi klepne :wall: .Ja to nechapem už som s toho take dementne to amju vymyslene v každej herny to je jednoduche a tu to maju jak magory.No ved uvidím ket mi nepridu im napišem mail že či su magory a ešte že som si neposlal 400dolarov ako som planoval asi by ma jeb :crazy: .No tak čo teraz ?Ale ako si potom vyberaju ostatni?
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker RUDMINEK

Odoslaťod pegas1975x 27 Feb 2010 20:48

Persuadeo napísal:Tak to som stoho jelen! ako teda potom robia vyber ostatni? najprv musim dat vklad a až potom možem urobit vyber cez MB................................................................................................................................Ale ako si potom vyberaju ostatni?


v kazdej herni ked chces urobit vyber tak najprv musis urobit aspon prvy vklad.Oni potom uprednostnuju tu metodu vyberu ako bol prvy vklad. Na tvoj problem presne riesenie neviem. Dufam ze som ti aspon trochu vysvetlil vyber.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rumidek 28 Feb 2010 08:51

Ok, takže ti to vysvětlím krok po kroku.
Na to, aby jsi mohl vybírat z herny přes moneybookers musíš nejdřív touto metodou peníze vložit.
Tvůj problém je v tom, že jsi ještě přes MB nevkládal, tudíž nemůžeš tyto peníze vybrat.
Takže potřebuješ vyřešit, jak dostat peníze na MB. Na to máš v podstatě tyto možnosti:
- poslat si na MB účet vlastní peníze ze svého bankovního účtu, karty apod
- domluvit se s někým, kdo hraje na 888 networku a ty pošleš peníze jemu převodem mezi hráči v herně a on tobě na MB

případně pokud máš krediní kartu, která to umožňuje, tak vybírat a vkládat přes kreditku, je to okamžitý, ale nevím jak je to s poplatkama.

Hlavně pokud jsi ještě na hernu žádné peníze nevložil, tak si rozmysli, kolik na poprvé vložíš, podle toho dostaneš bonus za první vklad.(max bonus je za 400$ a více).
Pokud se budeš domlouvat s někým z hráčů na 888 networku že byste to přesunuli, tak pozor na scamery(podvodníky). Doporučuju posílat to po malých částkách, vždycky poslat třeba 10$ a dokud tobě nedojdou na MB, tak neposílat další, ať nepřijdeš o peníze.

Vklad a výběr z herny se dělá v casieru, to už asi víš. Pozor na to, že účet moneybookers musí být na stejný mail, jaký máš uvedený v herně, jinak ti nepůjde vložit ani vybrat. Změň ho v herně, rozhodně nezakládej další MB účet.

Výběr na MB pak vypadá takto:
Obrázok
v červeně označené kolonce musíš mít vyplněný mail, na který máš registrovaný MB účet. V podstatě tvůj mail na MB účtu je totéž co číslo tvého účtu v bance. Pro odesílání peněz z MB účtu(např do herny) musíš vždy zadat heslo ke svému MB účtu, pro odeslání z herny na MB účet potřebuješ jen mailovou adresu. Heslo se už nikde nezadává.

Pokud ještě něčemu nerozumíš, tak se ozvi. :gl:
Rumidek
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker Rudminek

Odoslaťod Persuadeo 01 Mar 2010 18:11

Ahoj! no problem je vyriešení!Stihol som stornovat vyber a je to tak treba najprv urobit cez MB vklad a potom až vyber aby si uložili tu adresu teraz ket davam vyber mi to hnet hody MB a je to akurat som sa dostal do standovnej situacie ket si chcem vybrat peniaze urobil som prví vklad kolko len išlo a chcel urobit vyber ale musim ešte mesiac vydržat lebo som v obdoby bonusu 30dní a potom to pojde alebo dosiahnut nejaku sumu ktoru musim mat na učte a potom čo bude nad nou možem vybrat poslali mi mail.Jedna otazka ešte mam tam nazbierat určití počet bodov na stranke píšu za každych 10bodov 1dolar ale len drobnost ono mi to vyplatia naraz ket bduem mat vyzbierane všetky body ktore tam mam?a nie že to uvolnuju po dolary?Asi si urobil vklad tak asi budeš vediet lebo ja tam mam nazbierat 3000 za ten vklad :) Ahoj diki :good:
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Rumidek 01 Mar 2010 18:41

čau,
předpokládám, že při vkladu ti 25% vkladu automaticky připsali na účet to je bonus za první vklad. Na to, aby jsi mohl vybrat i tento bonus musíš ho 20x protočit. V reálu na to aby jsi mohl ten bonus vybrat, tak totéž musíš narakovat. Jelikož za 1$ raku dostaneš 2 vip body tak se to snadno snadno hlídá.
Na to aby jsi dostal i zbytek bonusu tj zbylých 75% tak musíš nahrát 10 vip bodů na 1$ bonusu. Na nahrání potřebného počtu bodů máš 30 dní od 1. vkladu. Bonus bude uvolněn 30 dní po 1.vkladu tzn. pokud nahraješ potřebný počet bodů např za 20 dní, tak budeš ještě 10 dní čekat než bude bonus uvolněn. Pokud nenasbíráš potřebný počet bodů během dané lhůty, tak nedostaneš z bonusu nic.

Takže příklad:
vložil jsi 400$ -> dostal jsi bonus 100$, který se ti hned připsal na účet -> musíš nahrát aspoň 200 bodů, aby jsi mohl vybrat i bonus 100$, který ti již byl připsán.
Vybrat můžeš své peníze, které na účtu máš, ale musí ti na něm zbýt aspoň tolik, kolik jsi dostal jako bonus hned při prvním vkladu. Aspoň takhle jsem to pochopil já.
Rumidek
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker RUDMINEk

Odoslaťod Persuadeo 02 Mar 2010 21:03

No jasne dik už hapem ten bonus.No aha ja som nazbieral asi 330 a skusim si teda zaslat peniaze na učet už teraz a uvidím čo to uroby lebo mam tolko že ten bonus čo mi dali tam ostane.i dakujem že si mi pomohol fakt si to cením :good: AHOj!
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker RUDMINEK

Odoslaťod Persuadeo 05 Mar 2010 15:26

AHOj!No všetko je vyriešene peniaze mi prišli na učet aj ket tam bol poplatok ale nie taky aby som si trhal vlasy.
Všetko je už ok.DIki caw. :Yahoo!:
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Drobec37 05 Mar 2010 21:17

custe akurat hram session a až asi predhodinou som zaregistroval že mi nenabiehajú v tejto herni status points a nejdu mi premienat ani rewards point neviem čo stým je či len mne sa to stalo?
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 05 Mar 2010 23:44

Drobec37 napísal:custe akurat hram session a až asi predhodinou som zaregistroval že mi nenabiehajú v tejto herni status points a nejdu mi premienat ani rewards point neviem čo stým je či len mne sa to stalo?


Stalo sa to v celej sieti. Nejde premenit body a ani nenabiehaju. Ja som dnes dal 2200 ruk a dufam, ze tie body budu dotatocne refundovat, inak dost velka strata :x .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod Persuadeo 06 Mar 2010 00:48

Ahoj!NO mne sa tieš nezbieraju myslel som že to je že hram maly limit alebo že mi blbne net tak som aj resetol pc a aj net a stale nič asi maju nejaky problem ale myslím si že to čo nahraš bi mali pripísat.zdarec 8-)
Persuadeo
 
Príspevky: 16
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!