Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2010 19:14

emjayko napísal:
DevilMayCry napísal:...nepaci sa mi to z viacerych dovodov: napr. ci chces alebo nechces tak ide o prachy, a i ked uznavam poker skor ako skill hru tak gamble a luck je vyraznou zlozkou hry a preto by tam neplnoleti ktori nie su zodpovedni za nic nemali co robit

devil podla teba sa nieco rapidne meni v zmyslani cloveka ked sa mu prepise cislo zo 17 na 18? podla mna nie vela krat sa stane ze 17 rocny chalan pristupuje k tomu ovela zodpovednejsie ako niekto starsi... ofc nie je to vzdy tak ale v podstate co sa stane? maximalne tak prehra 50 dolacov z pokerstrategy... ja osobne v tom problem nevidim ale neberiem ti tvoj nazor


...ked sa regujes do nejakej herne tak suhlasis s ich podmienkami. Cize ak si hrac pod 18 rokov porusujes podmienky a dopustas sa podvodu. Ja len nevidim rozdiel medzi porusenim pravidla napr. o mnohonasobnych uctoch, o vytvoreni nejakeho bota ktory bude hrat za mna a o tom ked porusim pravidlo plnoletosti....podvod ako podvod...

o tom ci je niekto rozumny v 17tich a niekto v 45tich je jasne ze nerozhoduje vek ale nejake pravidla su tak ich dodrzujme, ......potom sa ale necudujme ked sa z mnohych stran ozyvaju hlasy o zakazani pokru...ked chceme mat poker cisty tak sa tak spravajme a nedavajme argumenty tym ktori chcu silou mocou zakazat tuto hru.....

no a ci je taky rozdiel 17 a 18 rokov? skus spachat trestny cin ako 13 rocny a o rok neskor si to zopakuj ako 14 rocny a uvidime ci ten rok bude az taky irelevantny :D

btw...ked niekde udavam svoje osobne udaje a udavam ich nepravdivo tak sa mi zda ze je to tiez zlocin resp. priestupok alebo nieco take....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 19:24

nj, v tomto mas pravdu a plne s tebou suhlasim. ako vravim, bol som poblazneny tymi free 50$ a chcel som vyskusat, ci sa mi ich nepodari dostat. Nemozem to obhajit, ze tam mam fake account, a sam sa ho chcem co najrychlejsie zbavit. A samozrejme nikdy nikomu neodporucim, aby nieco podobne spravil.

Trosku nesuhlasim s tym porovnavanim tych podvodov - bot, mnohonasobne ucty su porusenia pravidiel herne, ktore maju ochranit ostatnych hracov. To zaskrtnutie kolonky, ze mam 18 rokov, ma ochranit hernu, pretoze to tam musia mat zo znameho dovodu, kedze ani vstup do kasin a herni nie je vo vacsine krajin povoleny osobam mladsim ako 18 rokov. Ja som sice porusil ich rule, ale nepouzil som ziadne nekale metody ako bot a podobne. Ono ten system je dobre zabezpeceny a prakticky to bola dost velka nahoda, ze nejakym zazrakom sa mi tam tie peniaze dostali, to sa stane mozno raz za 100 000 uctov, ze niekto nikdy v zivote nedepozitne, ani len free 50$ z pokerstrategy ani nic. A take veci sa stavaju, nie len v pokri, ale vsade vo svete, ze sa vyskytne situacia, na ktoru su aj zakony kratke (pravdaze, tu som porusil ten o zadavani falosnych udajov, cize to sa na mna nevztahuje)

som si vedomy, ze som spravil hlupost, ale nevyplatenie mi mojho BR je podla mna pomerne velka cena za to, nemyslis? :(
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2010 19:31

matiapag napísal:som si vedomy, ze som spravil hlupost, ale nevyplatenie mi mojho BR je podla mna pomerne velka cena za to, nemyslis? :(


Ja som fanusik kazdeho hraca pokru ktory vie wo co go, a este viac ma tesi ked sa dari slovakom. Tie prachy si si vyhral vlastnymi silami (aspon dufam :D ) takze si ich zasluzis :good:
Mam proste nazor na nejake veci a toto je jedna z nich, kde mozno neplavam spolu s ostatnymi hracmi.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 19:35

DevilMayCry napísal:Mam proste nazor na nejake veci a toto je jedna z nich, kde mozno neplavam spolu s ostatnymi hracmi.


historia nam ukazala, ze to je velmi dobre, ked niekto ma vlastny nazor a neprisposobuje sa bezhlavo k ostatnym :) Chcem uz ale uzavriet tuto kapitolu mojho "pokru", chcem sa dostat do nejakej herne, ktora bude pre CG lepsia, ako stars, chcem hrat pod realnym menom a byt si isty, ze vyhravam skutocne peniaze, a nie iba ciselka v cashieri :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod DevilMayCry 03 Okt 2010 19:43

matiapag napísal:historia nam ukazala, ze to je velmi dobre, ked niekto ma vlastny nazor a neprisposobuje sa bezhlavo k ostatnym :) Chcem uz ale uzavriet tuto kapitolu mojho "pokru", chcem sa dostat do nejakej herne, ktora bude pre CG lepsia, ako stars, chcem hrat pod realnym menom a byt si isty, ze vyhravam skutocne peniaze, a nie iba ciselka v cashieri :)


tak nech sa dari :gl: a peace everybody....idem pozerat talentmaniu, samozrejme na jojke :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod michael163 03 Okt 2010 21:38

snad ti to vyjde a vidime sa na stoloch NL4 na ladbrokes :gl:

btw ja som tiez zacal hravat v 17(bez depositu) vyhral som na bwine jeden turnaj nejakych 200E potom som si chcel poslat 100E späť na ucet - vsetky udaje okrem veku kt bol posunuty o rok boli spravne:) pri cashoute som uplne na to zabudol a skoncilo to tak ze mi poslali vsetky peniaze co som mal na ucte späť na moj bankový účet + dostal som dozivotny BAN na bwine... takze myslim ze peniaze ti musia poslat prinajhorsom mozes obist jak ja... :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod matiapag 03 Okt 2010 21:50

Tak tymto padom asi vypadava moznost poslat nejaky ospravelnujuci mail na support, urcite ze tam chcem mat do buducnosti account, tie turnaje, a hlavne kvalifikacie, su tam uplne nuts a hracske pole je fakt siroke a easy. tak uvidime, v prvom rade sa mi to musi podarit vybrat :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod wanzus 03 Okt 2010 22:45

Nejjednodušší je se domluvit s někým ze svého okolí(kdo hraje na PS a chce posílat depozit resp.může bez problémů vybírat)na HU a jednoduše ty peníze přelít z jednoho accountu na druhej a vyrovnat se spolu mimo PS.....
:crazy:
wanzus
 
Príspevky: 169
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 4

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod mmcanny 04 Okt 2010 11:23

wanzus napísal:Nejjednodušší je se domluvit s někým ze svého okolí(kdo hraje na PS a chce posílat depozit resp.může bez problémů vybírat)na HU a jednoduše ty peníze přelít z jednoho accountu na druhej a vyrovnat se spolu mimo PS.....
:crazy:


opravte ma, ak sa mylim, ale za takuto spolupracu horzi tiez postih zo strany herne.. 8-)
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Ako vybrat $ z fake accountu na P****Stars?

Odoslaťod palo1973 04 Okt 2010 11:45

mmcanny napísal:
wanzus napísal:Nejjednodušší je se domluvit s někým ze svého okolí(kdo hraje na PS a chce posílat depozit resp.může bez problémů vybírat)na HU a jednoduše ty peníze přelít z jednoho accountu na druhej a vyrovnat se spolu mimo PS.....
:crazy:


opravte ma, ak sa mylim, ale za takuto spolupracu horzi tiez postih zo strany herne.. 8-)



-nemylis sa a nikto kto tam seriozne hrava to nebude riskovat
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!