Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 16 Aug 2010 14:44

ok no, tak v tom U***et uz nemaju sutdensky USD ucet, a asi najnizsie poplatky pre USD ucty su v SLSP, no teraz osm kukal ze kde maju Moneybookers banku a zistil som ze oni maju banku v EUR takze ked vytvorim USD ucet tak aj tak budem musiet platit conversion poplatky ci nie? a budu to poplatky v tej danej banke alebo moneybookers 2percent poplatky? a ak by som nahodou mal aj k USD cutu kartu (ale pokial viem tak nemam) tak by som tiez platil 2percenta za deposit na moneybookers. a ak by som chel withdrawovat tak tiez by to asi posielali s EUR uctu na moj USD ucet, oplati sa to potm vlastne?
nebolo by to potm vyhodnejsie vytvorit zadarmo EUR ucet v mBank napr a psoielat to moneybookers do banky a moneybookers v dolaroch , vyuzivat MB na prevazanie rollu, a vyberat zas cez banku kedze ju maju v EUR? chcel by som kontaktovat MB a zistit ako to funguje ale nemam potuchy ako ich kontaktovat cez email a pravdepodobne ak by som im voall na cislo pochybujem ze to je zadarmo :D a urcite tie svine by chceli dako zarobit tak by to mohlo byt aj dost drahe :D


uz ma tie ucty s*ru ...

esteraz dik za radu ak sa dakdo najde, najviac by som ocenil radu od Mortylena :D (dalsia Karma ak pomozes :D )
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod marjan556 16 Aug 2010 18:32

studentsky USD ucet v U***et? bola dobra uroda?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 16 Aug 2010 19:17

Up s :D myslel som UniCredit :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Aug 2010 12:06

eden tipek mi povedal ze ked budem mat VISU(hocijaku? Electron, Classic, alebo nvm este ake su) hoci aj v EURach a budem to posielat na USD pokrove ucty a herne atd, tak nebudem platit ziadne conversion fee, ziadne poplatky za posielanie atd, cize ked poslem 50dolarov (presnu hodnotu v EURACH) tak mi dojde 50doalrov ani o cent menej (alebo viac :D)
vie mi niekto povedat ci to je pravda? lebo ak hej tak potm fakt MB je naj. pikovina + este ked nemaju ani USD ucet a slovensku

platil napr neikto s VISOU povedzme DC a ma ju v eurach a strhli mu iba danu hodnotu sumy v eurach?
dik za pripadne odpovede
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod Topolman 18 Aug 2010 12:36

ale pochop, ze MB neni primarne vytvorene pre pracu na vyberanie penazi z pokrovych sajt a ani nikto nepovedal ze to je najlahsi a najvyhodnejsi sposob. MB je urcene pre ludi ktory potrebuju mat u nich ucet s tym ze ked budu s niekym obchodovat, tak mozu pouzit tento MB ucet a nikto nebude vediet cislo ich karty... cize to neni uplna **covina
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Aug 2010 13:04

MB bol vytvoreny aby zarabal presne na tychto ludoch co si spomenul , takze ano, chapem to :)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod TuKE 18 Aug 2010 13:32

všetci by chceli všetko krásne, kvalitné, zabezpečené a skoro som zabudol tú najdôležitejšiu vlastnosť, ZADARMO
presne pre takýchto ľudí MB nebol vytvorený
:tuke:
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod tucniak 18 Aug 2010 13:42

ved len plat priamo kartou vsade, nepouzvaj mb, netteler ani paypal, ved naco, ked vsetci ti obchodnici urcite pouzivaju najlepsie zabezpecenia databaz a systemov, lebo ved strazia 'svoje' udaje..:)

jedneho dna ta moze potesit pekny telefonat z banky, ze ci si si naozaj kupoval auto v thajsku:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod sharkey 18 Aug 2010 13:44

Otazka je prave v tych "presna hodnota v EUR". Pri prevode sa pouzije kurz VISA pre aktualny den
http://corporate.visa.com/pd/consumer_s ... _rates.jsp

pri 50USD je tato strata mala, ale pri vacsich ciastkach to zbadas
sharkey
 
Príspevky: 32
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Aug 2010 14:48

no kukol som tu stranku co si dal a porovnal som to s Pokerstrategy.com converterom a hodilo to tie iste sumy, takze co tam maju horsi kurz ci co?
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!