Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 18 Júl 2010 18:17

zdravim,
co je podla vas najlepsi system prevodu bankrollu na ucet alebo len medzi sitami/hernami?

moneybookers v Eckach a aj bankovy ucet v Eurach a kazdu hernu ktora podporuje eura mat v eurach namiestoto dolarov a zv. v dolaroch (co je prav. vacsina kde chcem hrat aspon na zaciatok) ,
alebo moneybookers v dolaroch -> vsetky herne v dolaroch a pri prevode s moneybookers na ucet zaplatit daky poplatok (podotazka, asi ake su velke poplatky za exchange v bankach, mensie ako v moneybookers kde to je 1.99percenta)

alebo otvorit moneybookers v eurach a sity co podporuju Ecka mat v Eckach a este otvorit netteler v dolaroch, oplatilo by sa to?

co by bolo najvyhodnejsie nech stracam co najmenej za prevody lebo neni pekne stracat 1-2 BI za kazdy prevod


aka je najvyhodnejsia banka? kludne aj studentky ucet?

ak ma este napadne daka otazka alebo nieco tak dam EDIT, dufam ze sa to da aspon trocha citat
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 20 Júl 2010 16:32

BUMP

Aku ubanku by ste mi odporucili?

Ktore banky podporuju ucet v USD?
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod ___Mortylen___ 20 Júl 2010 22:17

USD ucet = unicredit. Ak mas menej ako 26 rokov, tak za $0,50 mesacne mas paradny dolarovy ucet.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 21 Júl 2010 12:43

a nvs ze ked tam budem vkladat ci budem platit daky mastny poplatok (alebo aj ked vyberat) alebo ci nepouziju nahodu vyhodnejsi kurz pre nich alebo v com je hacik?

lebo ak by som mal ucet v USD tak by som celkom usetril na velkych poplatkov napr v Moneybookers alebo v bankach, takto by som proste vytcoril USD ucet v Unicredit, Moneybookers USD ucet a nestracal by som 2 percenta za prevod meny
a ak by to bolo tak, tak by to bolo dost vyhodne nie? podla mna tam musi byt daky hacik lebo vsak takto by sa dalo aj vyuzivat zmeny kurzu a zarabat par Ecok naviac


(A inak dik Mortylen, aspn dakdo odpisal :D)
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod ___Mortylen___ 21 Júl 2010 18:20

Uz som to niekde pisal davnejsie.

Je to neskutocne vyhodne. Ja to mam tak, ze mam k USD uctu VISA kartu (samozrejme s 50% zlavou na rocny poplatok) a tu pouzivam na vklad a vyber na pokrovych strankach (len treba tym buzerantom, menovite napr. LA poker, vysvetlit, ze Ty ked Ty si vyberies napriklad $500 tak oni Ti spravia sluzbu, ved co by Slovak robil s USD, dame mu EUR a vo svojom zuctovacom centre Ti svojim(!) kurzom z toho spravia povedzme 350E a potom Ti unicredit spravi z tych EUR znovu dolare, lebo mas USD ucet, a tym padom stratis v podstate maximum na dvojitej konverzii a value spreade :wall: :wall: :wall: )
Unicredit Ti bude uctovat cca $0,75 za platbu kartou (napr. zaplatis $50 a na vypise mas $50.75) a to iste myslim plati aj pre prijatu platbu zo zahranicia. V tom baliku nemas nic, za vseto platis, ale rozumne ciastky.

Moje tipy>
---Unicredit young 26 USD + VISA card
---otvor si aj EUR ucet (zadarmo + karta zadarmo) v unicredit a tam vloz EUR (ak teda nemas cash USD, co asi nemas)
---povedz tetuske, ked budes ready, nech Ti spravi KONVERZIU (neplatis poplatok a ako bonus dostanes devizovy kurz, ktory je vyhodnejsi ako valutovy) z EUR na USD. Pouzivaj aj vice versa. Teda USD>EUR.
---pouzivaj USD kartu na vsetky platby v USD, napr. poker, amazon, training sites, beatport atd... LEN SI DAJ VELKY POZOR, CO TI BUDU UCTOVAT!!! niektori predajcovia Ti spravia "sluzbu" a vyuctuju Ta v Tvojej domacej mene, EUR.
---pred vyberom z poker site si over, aku menu Ti budu posielat a ci si uctuju poplatok. Unicredit si nebude.
---cut the middleman!!! moneybookers len chrani Tvoju kartu. Tie 2% tam maju schvalne kvoli devizovym arbitrazam a spekulaciam.
---profit & prosper

najvacsie uspory su samozrejme z objemu. Pokial si lowstakes hrac, co pretoci $100-200 na cashoutoch mesacne, tak to nie je ziadne terno. Ale ked cashoutujes, alebo v buducnosti planujes cashoutovat $1000+, tak tam uz vyrazne citit uspory v poplatkoch.
To ani nehovorim o bonus whoringu, kde si vybries site, vlozis max. vyclearujes bonus, po 2-3 mesiacoch vyberies roll na USD ucet a toto opakujes. Keby si to mal robit stylom EUR>>>USD>>>EUR>>>USD tak sa nedoplatis...
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 21 Júl 2010 23:21

Wow, fakt diki, presne takyto post som od dakoho potreboval :) hned ako budem doma idem navstivit Unicredit

a takze vravis moneybookers je zly? aj keby bol v dolaroch? to tam uz potm niesu velke poplatky nie? mozno aj mensie ako tych 0.75USD

a mozem nieco dokaslat pri vybavovani tych uctov?
nech to srekapitulujem, vytvorim )USD ucet, vytvorim EUR ucet, doma budem platit v EUR, sity budem platit v USD(cosom aj chcel) (budem mat dvw rozlicne karty?) a ked budem convertovat medzi uctami tak nestratim vela
ten EUR ucet je prepojeny s tym USD uctom? ak mi dakdo bude posielat prachy s ineho uctu v Eurach tak mi to automaticky spole na EUR ucet? Alebo sa neoplati vytvorit daky Eur ucet v inej banke? ci v tom pripade by som uz stracal na poplatkoch?
este nieco co by so m mal ako totalny noob vediet?

sry o tychto veciach fakt nic neviem
a strasne dik za radu, presne nieco taketo som potreboval
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod ___Mortylen___ 22 Júl 2010 12:14

Myslim, ze na jedno meno mozes mat len jedno konto moneybookers. A poplatky su tam myslim aj tak nejake. Ono je to vyhodne v tom, ze to chrani Tvoje cislo karty, takze ho nikto, s kym obchodujes, nevidi.

Dojdes do banky a opytas sa na podmienky USD young 26 (mozno sa nieco zmenilo). To je Tvoja priorita. Ten EUR ucet nie je nutny, je vsak zadarmo (ak sa nezmenilo nic) a mozes vyuzit spominanu konverziu s devizovym kurzom. Samozrejme no nemusis pouzivat ako primarny EUR ucet. Das cashout USD, spravis konverziu v ramci unicredit na EUR a z toho EUR uctu si to posles na Tvoj hlavny ucet v inej banke uz bez poplatkov (zalezi od banky). Mesacny poplatok za ucet je $0,50 a karta na rok stoji po 50% zlave asi $20 ale mozes skusit pouzivat medzibankove prevody a kartu vynechat ale to sa mi nechcelo riesit, lebo chcem na kartu nakupovat. Urcite si to nechaj v banke vysvetlit pred tym ako nieco podpises. Ja som spokojny.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 22 Júl 2010 14:11

To s tym menom nemam problem, na svoje meno nemam ucet na moneybookers preto sa aj pytam ze co by bolo najlepsie
no popytam sa na poplatky a este kuknem Moneybokers poplatky pre rovnaku menu a podla toho sa rozhodnem, takze kartu nepotrebujem ked budem mat moneybookers nie? ak nie tak ptom by som tu kartu zobral

dobre no, fakt diki
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod ___Mortylen___ 22 Júl 2010 15:03

Kartu nepotrebujes, len nie vsade spolupracuju s nasimi bankami a vacsinou tie prevody ovela dlhsie trvaju a aj su viac spoplatnene. Ja by som silno pouvazoval nad kartou, pokial je stale v polovicnej zlave.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Najvyhodnejsi sposob na pracu s cash

Odoslaťod josipjs 22 Júl 2010 15:39

pouvazujem, popytam sa aj tety tam a dam vediet potm
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Ďalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!