Local hand history

Diskusia k herni Titan Poker

Local hand history

Odoslaťod rechti 10 Nov 2016 20:56

Dobrý deň,

Potreboval by som poradiť, prečo sa mi nedarí, aby sa mi lokálne ulkadala hand history z Titan poker. Kontaktoval som support skúsil som nazoaj všetko, ale bezvýsledne.

- na Titan má zaznačené, aby mi ukladal lokálne hand history
- Titan je ištalovaný v angličtine
- prehladal som každý adresár, kde mám softvér Titan a to: C:\Users\<Username>\AppData\Local\Titan Poker
- support oporučil, aby som softver znovu nainštaloval ??? stalo sa nič
- aby som dbal, že som softver spúštal ako správca (vo vlastnostiach odrazu je to automaticky tak)ale skusal som i manualne
- skúsil som, že cez Windows search i priamo cez C: nájsť adresár username na Titan, podľa support by mal existovať, žial nie je.
- v Pokertracker 3 som označil pre ipoker celý hlavný adresár C:\Users\<Username>\AppData\Local\Titan Poker a manuál import nenašiel žiadne Xml s handami
- nidke inde nenašiel Windows search ani adresár Titan
- ak manuálne skúsim update local information hand history odkaz je failed.
- hľadal som riešenia na forach na nete nič

Ešte ma napadá, či niečo neblokuje firewall alebo windows defender alebo či má problém soft s windows 10
Zo zúfalstva rozmýšlam či nezaložiť adresár username manuálne, čo je hovadina viem.

Prosím o pomoc, ak Vás niečo napadne, pravdaže okrem opustenia Titan, ďakujem :wall:
rechti
 
Príspevky: 14
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Local hand history

Odoslaťod vlade 10 Nov 2016 21:55

U mna je ten adresar v %AppData%\Local\Titan Poker\History\USERNAME (nejake TTRXXXXXX) a v nom este adresar Tournament

Neviem ti poradit preco to tam nezapisuje (resp. preco tam neni vytvoreny, nezapisuje to tam asi preto ze neni vytvoreny :) ), ale tak nevidim problem v tom vyskusat to tak, ze do toho Titan Poker adresara vytvoris este adresar History (ak tam neni) a do neho adresar USERNAME a potom aj Tournament.

Za pokus to stoji.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Local hand history

Odoslaťod Nancya 11 Nov 2016 09:59

Na Titane som dlhšie nehrala, ale účet tam mám. Prechádzala som nedávno tiež na Win10, tak som si ho teraz nainštalovala a nalogovala som sa do softvéru. Ani som nehrala ani nemenila v softe žiadne nastavenia a adresáre pre históriu mi to vytvorilo tu:

C:\Users\<Username>\AppData\Local\Titan Poker\

History/<TitanUsername>/Table
History/<TitanUsername>/Tournament

Skúsil si sa po tej novej inštaláciu softu aj nalogovať? Možno vytvorí adresáre pre históriu až keď má pre koho.
Nancya
 
Príspevky: 116
Založený: Aug 2012
Poďakoval/li: 4 krát/13 krát
Karma: 7

Re: Local hand history

Odoslaťod queeckee 14 Nov 2016 02:27

C:\Users\[WIN USER]\AppData\Local\Titan Poker New Client\data\[TITAN USER]\History\Data
queeckee
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2014
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: -2


Naspäť na Titan Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!