Titan Poker

Diskusia k herni Titan Poker

Re: Titan Poker

Odoslaťod pegas1975x 10 Mar 2010 20:05

mne to nic nenajde a ked som pisal na support tak mi magory napisali ze mam vypnut filtre,odinstalovat hernu a nainstalovat ju nova.
Vsetko som urobil a aj tak to nefunguje. :evil:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Titan Poker

Odoslaťod vlade 10 Mar 2010 20:17

U mna tiez vsetko ok
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Titan Poker

Odoslaťod SadPraetor 10 Mar 2010 21:49

Mne to ide, ale dnes menili skin, mozno kvoli tomu to chvilu neslo
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Re: Titan Poker

Odoslaťod medzik 10 Mar 2010 21:58

pegas1975x napísal:mne to nic nenajde a ked som pisal na support tak mi magory napisali ze mam vypnut filtre,odinstalovat hernu a nainstalovat ju nova.
Vsetko som urobil a aj tak to nefunguje.


Mal som podobny problem, tiez som napisal na support no nic nepomahalo az jedneho dna tam tie turnaje zas boli. Trvalo to asi 2-3 dni
medzik
 
Príspevky: 39
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 3 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod APminer 11 Mar 2010 02:08

TITAN = 0

Expekt = vsechno


?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Titan Poker

Odoslaťod DEZINO 11 Mar 2010 09:03

medzik napísal:
pegas1975x napísal:mne to nic nenajde a ked som pisal na support tak mi magory napisali ze mam vypnut filtre,odinstalovat hernu a nainstalovat ju nova.
Vsetko som urobil a aj tak to nefunguje.


Mal som podobny problem, tiez som napisal na support no nic nepomahalo az jedneho dna tam tie turnaje zas boli. Trvalo to asi 2-3 dni

Ja som im ani nepisal, odinstaloval som a nainstaloval hernu, rozmyslam, ci to nie je antivirakom, mne NOD hlasil par infiltracii, ale aj napriek preinstalovaniu lobby prazdne, ale vcerajsi turnaj mi spustilo, takze hrat sice mozem, ale registrovat sa neda :o
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Titan Poker

Odoslaťod DEZINO 11 Mar 2010 09:05

APminer napísal:TITAN = 0

Expekt = vsechno


?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Expekt a CD idu v pohode
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

REGISTRACIA do HERNE

Odoslaťod falkom 11 Mar 2010 20:27

Chcem Vas poprosit ako je najlepsie zaregistrovat sa do tejto herne a ako je to s tymi stupnimi bonusmi je to lahke ich dosiahnut ? a je lepsie sa zaregistrovat cez neakeho aktivneho hraca a k tomu dostenem bonus 50 $ + vstupny bonus 100 % vkladu do 500 $ , alebo je vyhodnejsie sa zaregistrovat cez napr. domaci-poker.cz a tam ziskat napr. sadu zetonov.

Chcel by som vas poprosit o radu lebo je to moj prvy vklad do herni .. ved ani neviem ktoru s hermi si mam vybrat tolko ich je :( .. ktora je dobra na turnaje a ktora cash game ? tato ze vraj ma skvele bonusy za vernost a tiez raceback..



je dobre vlozit do herne max. vklad na bonus 500 $ ci staci minimum napr. 100 EUR ?

vopred dakujem za rady..
falkom
 
Príspevky: 2
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod DEZINO 12 Mar 2010 01:04

APminer napísal:TITAN = 0

Expekt = vsechno


?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

zmente jazyk na anglictinu a preinstalujte to
DEZINO
 
Príspevky: 96
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Titan Poker

Odoslaťod popcorn 13 Apr 2010 16:31

nazdar. prosim vas poradte mi: ked zapnem hernu titan poker tak mi len napise, ze nacitava stoly ale ziaden nenacita....
http://www.upnito.sk/0/tzbnd6jdpahqwjf6 ... ed9pwx.JPG
popcorn
 
Príspevky: 14
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Titan Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!