Titan Poker

Diskusia k herni Titan Poker

Re: Titan Poker

Odoslaťod Zyronko 02 Jún 2010 21:07

palo1973 napísal:
eMPe3k napísal:myslim ze z ipokrov ma napriklad Expekt velmi dobry vip program ;)


-expekt je najlepsi,ale pre higrollerov,od rake cca 5k mesacne,a ked nevyberies rakeback pol roka,ja osobne mam individualny deal na mybete a mam cca 75 % rakeback


Caf palo , mam na teba otazku..rozmyslam o prejdeni na i-poker siet , ale rozhodujem sa podla rakebacku...ako sa da taky individualky deal ziskat ? treba splnit nejake podmienky ? alebo ako si ho dostal ? a ako to tam vlastne v tej sieti s rakebackom funguje. diki
a este dalsia vec : ktoru hernu by si mi odporucil z tej siete ? hravam NL50 spolu s NL100 6max
Zyronko
 
Príspevky: 22
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod marjan556 09 Jún 2010 12:12

Odkedy nahodili ten novy skin na stoly tak sa mi stava raz za cas ze mi ten klient sam od seba zvoli "check/fold" a nemozem zvysok ruky vobec ovladat tie tlacitka... stalo sa mi to uz na 2 PC s roznymi OS .. dnes ma to napriklad stalo 50bb ked som vbetoval TPGK v 3bet pote na flope a turn super checkol naco moj klient instacheckol back a instafoldol ked super minbetol river bez akejkolvek moznosti kontroly z mojej strany. Nestava sa to este niekomu inemu pripadne nema niekto nejaky napad co by to mohlo sposobovat?
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: Titan Poker

Odoslaťod pekolac 22 Júl 2010 23:08

Nazdar
chcem sa spýtať že kde mám zadať pri prevode v banke pri deposite ten kod ktorý mi herna dala keď posielam peniaze bankovým prevodom. To je variabilný symbol?
pekolac
 
Príspevky: 49
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Titan Poker

Odoslaťod Giro 08 Okt 2010 17:58

Chlapi prosím Vás, kde se v klientovi Titan pokeru přenastavuje čas, nikde to nemohu najít, ukazuje mi to o hodinu méně.

Díky
Giro
 
Príspevky: 228
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod Renegade 08 Okt 2010 21:36

Giro napísal:Chlapi prosím Vás, kde se v klientovi Titan pokeru přenastavuje čas, nikde to nemohu najít, ukazuje mi to o hodinu méně.

Díky

:shock: to je v poriadku Titan server = nas cas +1h ;)
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: Titan Poker

Odoslaťod Hugo 08 Okt 2010 21:38

Ahoj,

hraju na Titanu sng turnaje, hraji 6-az 8 stolu...Pri kazde seanci se mi stava naprosto bezne, ze mi kazdych cca 15 minut, nekdy i casteji, stoly na 1 z 2 min vymrznou, dojde k vypadku spojeni s poker serverem, pritom moje internetove pripojeni funguje behem tohoto vypadku normalne.......Ma nekdo podobne problemy..?
Napr. u expektu se mi toto nestava...
Zkousel jsem psat na support, bez reakce....Poradi nekdo , jak to odstranit..?

diky

Hugo
Hugo
 
Príspevky: 8
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod Stanley VII 10 Nov 2011 19:14

Síce si sa pýtal už dosť dávno, otázku som si všimol až teraz...posledný týždeň som hral na Titane dosť veľa a nemal som s výpadkami žiadne problémy...
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Titan Poker

Odoslaťod 1886er 01 Apr 2012 15:38

čaute, hráva ešte niekto v tejto herni?
zaujímal by ma traffic na sng turbá $3-5s, pri kolkých stoloch to ešte nepadá, váš názor na túto herňu a či má niekto skúsenosti s depositom kartou Visa Electron? a skúsenosti s cashoutom (akýmkoľvek) ? :)

chcel by som využiť akciu na SNG Wiza. vychádzalo by to na narakeovaných cca 50$ a wiz by bol môj :D

dočerta ako sneží :kosa:
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

Re: Titan Poker

Odoslaťod klco 08 Apr 2012 09:37

Na tej sng stranke to je hlupo srpavene :D lebo musis nazbierat az 750 pointov ale za to na holdem stranke staci nazbierat iba 500 a daju ti 100$ a potom si mozes kupit SNG kedd chces

http://www.holdemmanager.com/store/poker-sites.php

Prosim vas kolko by to asi trvalo keby som hral napr. 3$ sng a cca 10-15 za den ... Alebo NL10 cca hod dve denne ?
klco
 
Príspevky: 49
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 3 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Titan Poker

Odoslaťod 1886er 08 Apr 2012 13:11

čau tam máš link na free Holdem manager, SNG Wizard je niečo iné :)

pred pár dňami som mal stiahnutú tu herňu a videl som tam 3,5$ sngčka (z toho bol 0,3$ rake), teda za jeden takýto sng turnaj získaš 5,1 Titan Points

teda keď odohráš 10-15sng/deň, máš to nazbierané za 7-10 dní
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Titan Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!