200gtd wsop na PS a 150hd wsop na Full Tilte

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

POZOR na Step5 a 6

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 03:16

no a neviem ci aj Grindville nie je v tej lokalite...
takze ak to budete hrat, tak pozor...

Jorj95 - hral z nich najlahkovaznejsie a casto krat hlavne pri vyssich blindoch dokazal dat nielen allin, ale aj callnut allin s nicim...

keby toto tusim, tak si zapamatam presne co ktory robi a spisem to sem, ale radsej budem ticho, lebo takto si to vyjavit, ked s nimi nesedim rpi stole neviem...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: POZOR na Step5 a 6

Odoslaťod yegon 17 Jún 2008 06:38

LOL Grindville samozrejme neexistuje :) to je akoze sranda

Stevie444 a Konsgaard su jedni z najlepsich online hracov v sucasnosti, Konsgaard tusim pred tyzdnom vyhral Sunday Million a ma kopec velkych live vysledkov

Jorj95 je velmi dobry SNG hrac a urcite vie co robi

ja by som sa urcite viac obaval toho ze su to dobri hraci nez toho ze su z toho isteho mesta :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: Step6

Odoslaťod yegon 17 Jún 2008 06:44

roy a prosim ta toto mi uz nerob, ja uz som si 10-ty krat svatosvate slubil ze sa vykaslem na tie sproste kvalifikacie a budem si grindit a ty sem vzdy supnes take motovacne posty ze ako sa da dostat do step 6

uz to prosim ta vyhraj nech je pokoj :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Re: Re: Step6

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:08

:) aha, ok...
uz som to pisal unaveny, netusil som tu prvu vec...
a tych nicky nepoznam, toto moc nesledujem. ale rozhodne mi ako super dobri hraci nepripadali. hraju dost citatelne a castokrat zbrklo... ale to mi asi viac vyhovuje, ako nejaky podpriemerni hraci co hraju tak ze ani sami nevedeia ako budu kedy reagovat...

keby boli az taki super, tak neskoncim z 3 turnajov s nimi v stepe5 z 9 hracov na - 3 mieste, 3 mieste, 1 mieste...

mozno mali len zly den :)

no akze oni niektore handy medzi sebou hrali dost cudne, preto sommal podozrenie. nebudem klamat, aj ja som si uz odohral na 50+5usd sitgo turnajoch s dvomi nickmi pri jednom stole. a ked sedia tie moje nicky za sebou tak somto robil ako oni. ak je priemerny pocet chipov pri stole napr 1900, ja som mal napriklad 1600, jeden z nich mal 1400 druhy 3200 tak ten s 3200 pri BB 150 navysil na 300 ten druhy dal callol a po flope allin a po hande mali uz 1700 a 2900... takto si proste zvyknem pomahat ja, aby som mal oboch hracov nad priemernym poctom chipov... a aj ked niektora dvojica hrala cude callalliny prost sebe to nehrali vobec niektori... ale mozno to bola len zhoda nahod
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

yegon

Odoslaťod chipfeeder 17 Jún 2008 09:09

no len aby ti nevadania neboli dobri prave kvoli tomu , ze sedia v jednej miestnosti :)

doveruj, ale preveruj
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Step6

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:14

k tomu druhemu prispevku - :))) no ok, ked postupim, mas u mna drink ;-)

ved to este skuis od stepu3 a budeme mat obaja pohodu a mozno si zahras s nami step6 ;-)

NAVOD: ja som to hral v stepe3 a stepe4 dost takticky. Pockal opatrnou hrou pokial nas nebude 5 resp. 4 co tu znamenalo zotrvanie v tychto stepoch, a zaroven priemerny pocet zetonov... a potom som zacal hrat dost agresivne. ked nevyslo, hral som zas ten isty step, resp zo stepu 4 som padol na step 3, ale ked vyslo bol som vysmiaty...

niektori tam miesto pred postupom ci zotrvanim v psrislusnom stepe dokazu callnut allin, /pricom su na tom priemerne/ s nejakou blbostou ako Q-8 ci A-2... toto som si ja odpustil a zacal hrad agresivne a niekedy aj na nahodu az ked som sa dostal na tu 4-5 poziciu

Tak good luck
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

hm

Odoslaťod chipfeeder 17 Jún 2008 09:14

minule som tak odhalil jednych spanielov (alebo jednu osobu). presne toto robili pri jednom stole. napisal som do chatu, ze napisem supportu spravu o podozreni a okamzite zmizli obaja prec :)

netreba si robit iluzie, za mnohymi dobrymi vysledkami je podvod
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: chipfeeder

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:16

:) presne... najhorsie moze byt, ked su dobri a este aj sedia v jednej miestnosti... hovorim viem ako sa v takom pripade hra, hral som tak uz... a niektore dvojice - trojice tak posobili... ten kto mal menej chipov vzdy zahadne vyhral po cudne opatrnom callnuti toho lepsieho... cim nevyuzivali svoju poziciu...
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

roy

Odoslaťod chipfeeder 17 Jún 2008 09:26

ti spanieli to robili amatersky. reraisoval sa pred flopom mozno aj 10 krat a nakoniec to jeden foldol, ked stacilo dorovnat napr. 10% do potu.

ani najlepsi hrac sveta proti 2 dobrym hracom, co hraju spolu, nema dlhodobo ziadnu sancu
chipfeeder
 
Príspevky: 780
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: chipfeeder

Odoslaťod 016roy 17 Jún 2008 09:29

dalsia vec je, ze teraz som ich bol pozriet a zrazu tam nie je nikto z nich, pricom vtedy hrali nonstop stepy5 a 6 a aj 4 obcas - vsetci... viem, su u nich dve hodiny rano, ale aj tak je cudne ze vtedy hrali 5ti nonstop hodiny a teraz nikto z nich...

step6 si zahram rozhodne, ked tam budu oni. uz ich aspon poznam :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!