ECOOP IV

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: ECOOP IV

Odoslaťod keso26 26 Máj 2009 10:27

no neviem, je sice pravda ze, ze si dost early a nepozname vysku stackov superov (hlavne v blindoch), ale s necelym 4BB stackom cakat na lepsiu ruku a foldnut AQ by imo asi nebolo moc good. Aj tak pekny vysledok, neda sa zase hrat HU v kazdom turnaji ;) ..gl do dalsich bojov.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: ECOOP IV

Odoslaťod veena86 26 Máj 2009 11:19

To rafi:
Hele, na první event je to slušný, ITM se cenní. Já nakonec skončil na 94.místě a odnesl si 350 dolarů. Pro mě ale vzhledem k vývoji turnaje jasný úspěch.Už když zbývalo asi 200 lidí, byl sem mezi shortstackama a proto musím brát 94.místo pouze jako úspěch..Hraješ dneska event 2 ??
veena86
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ECOOP IV

Odoslaťod rafi 26 Máj 2009 11:21

keso26 napísal:no neviem, je sice pravda ze, ze si dost early a nepozname vysku stackov superov (hlavne v blindoch), ale s necelym 4BB stackom cakat na lepsiu ruku a foldnut AQ by imo asi nebolo moc good. Aj tak pekny vysledok, neda sa zase hrat HU v kazdom turnaji ;) ..gl do dalsich bojov.


jesperpoels mal cca 4x tolko co ja
Donkaments cca 3x

dakujem
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: ECOOP IV

Odoslaťod rafi 26 Máj 2009 11:23

veena86 napísal:To rafi:
Hele, na první event je to slušný, ITM se cenní. Já nakonec skončil na 94.místě a odnesl si 350 dolarů. Pro mě ale vzhledem k vývoji turnaje jasný úspěch.Už když zbývalo asi 200 lidí, byl sem mezi shortstackama a proto musím brát 94.místo pouze jako úspěch..Hraješ dneska event 2 ??


gratulujem
dnes nehram, limit poker totiz vobec neviem :D
az zajtra budem hrat kvaldu na event3.
a v evente 4 uz som teraz
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: ECOOP IV

Odoslaťod veena86 26 Máj 2009 11:29

Rafi, limit holdem hralu možná ještě radši, než klasický NL. Pokud totiž v limitu držíš opravdu dobrý karty, většinou je dostaneš i lépe zaplacený od těch, kteří průměrný karty dohrajou až do konce :) . Ale je to samozřejmě různý a každýmu nám vyhovuje jiná varianta..Tak at se daří v dalších eventech :gl:


rafi napísal:
veena86 napísal:To rafi:
Hele, na první event je to slušný, ITM se cenní. Já nakonec skončil na 94.místě a odnesl si 350 dolarů. Pro mě ale vzhledem k vývoji turnaje jasný úspěch.Už když zbývalo asi 200 lidí, byl sem mezi shortstackama a proto musím brát 94.místo pouze jako úspěch..Hraješ dneska event 2 ??


gratulujem
dnes nehram, limit poker totiz vobec neviem :D
az zajtra budem hrat kvaldu na event3.
a v evente 4 uz som teraz
veena86
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ECOOP IV

Odoslaťod rafi 26 Máj 2009 11:31

veena86 napísal:Rafi, limit holdem hralu možná ještě radši, než klasický NL. Pokud totiž v limitu držíš opravdu dobrý karty, většinou je dostaneš i lépe zaplacený od těch, kteří průměrný karty dohrajou až do konce :) . Ale je to samozřejmě různý a každýmu nám vyhovuje jiná varianta..Tak at se daří v dalších eventech :gl:


rafi napísal:
veena86 napísal:To rafi:
Hele, na první event je to slušný, ITM se cenní. Já nakonec skončil na 94.místě a odnesl si 350 dolarů. Pro mě ale vzhledem k vývoji turnaje jasný úspěch.Už když zbývalo asi 200 lidí, byl sem mezi shortstackama a proto musím brát 94.místo pouze jako úspěch..Hraješ dneska event 2 ??


gratulujem
dnes nehram, limit poker totiz vobec neviem :D
az zajtra budem hrat kvaldu na event3.
a v evente 4 uz som teraz


mozno si to este rozmyslim a budem hrat nejaku kvaldu :)
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

Re: ECOOP IV

Odoslaťod veena86 26 Máj 2009 22:33

No tak na event 2 budu muset hodně rychle zapomenout. Horší než badbeat je pro online hráče to,když mu spadne net a přesně to se mi dneska stalo. V 9.00 začal event, asi v 9.05 mi spadnul net a naskočil až někdy kolem 10.30, kdy jsem byl na posledních 200 žetonech :wall: :wall: :wall: :wall: !!A to sem po úspěšným včerejšku a dnešních povedených kvalifikačních stage 2 a 1 cítil opravdu šanci :-(...No co, život jde dál a poker není rozhodně to nejdůležitější ;-)...
veena86
 
Príspevky: 5
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: ECOOP IV

Odoslaťod vlade 26 Máj 2009 23:02

veena86 napísal:No tak na event 2 budu muset hodně rychle zapomenout. Horší než badbeat je pro online hráče to,když mu spadne net a přesně to se mi dneska stalo. V 9.00 začal event, asi v 9.05 mi spadnul net a naskočil až někdy kolem 10.30, kdy jsem byl na posledních 200 žetonech :wall: :wall: :wall: :wall: !!A to sem po úspěšným včerejšku a dnešních povedených kvalifikačních stage 2 a 1 cítil opravdu šanci :-(...No co, život jde dál a poker není rozhodně to nejdůležitější ;-)...


Poznam, stalo sa to aj mne, potom som zvazil ze mi je lacnejsie mat zalozny internet dajme tomu za 10€ mesacne, ktory v takychto pripadoch mozem nakopnut, ako keby som mal prist o turnaj v hodnote 215$ dolarov...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: ECOOP IV

Odoslaťod yegon 26 Máj 2009 23:14

jo toto nechapem ako sa mozes pustit hrat turnaj s velkym buyinom bez nabiteho notebooku so zaloznym mobilnym netom

mne sa stalo len raz ze mi vypadla elektrina ked som mal nacatych 12 30USD SNGciek a hned na druhy den som uz bol poisteny aby sa mi to nikdy nestalo znova
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: ECOOP IV

Odoslaťod rafi 28 Máj 2009 23:10

tak aj na druhom evente(4) co hram som ITM. zatial 5/18 v 3. prestavke
rafi
 
Príspevky: 749
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 6 krát/6 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!