najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod Topolman 26 Okt 2010 17:30

Zdravim,
Chcel by som sa spytat skusenych sng grinderov, aku hernu by mi odporucili na hranie SNG. Ide mi hlavne o tieto kriteria: poplatok rake, rakeback, uroven hracov, pripadne nejake vernostne programy, body/promo a traffic. Mam odohratych nieco okolo 1500 turnajov s roi cca 10%. Dotreaz som hral na partypokri, bez RB. Kde boli vazne extremne fishy hraci aj na pomery 1-3$ sng, ale az 25% rake :o ... Dakujem za vsetky nazory.
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod matiapag 26 Okt 2010 17:41

Pa***Poker je asi najhorsia herna na hranie SnG na svete a ROI 10% by sa mohol zmenit v inej herni na uplne ine cisla :) Podla mna je na hranie SnG stars uplne parada. Maju tam najnizsie fee za turnaje, odnedavna aj nejake tie VIP odmeny, okrem toho samozrejme cely VIP system. Rakeback sice nemaju a mozno by si na inej herni s vacsim fee ale s rakebackom zarobil viac, ale mas tu na vyber mnozstvo turnajov, kadejake promo akcie maju, stale vela hracov online, rozne druhy SnG, proste je toho dost na vyber.

nie som SnG hrac a niekto to ma mozno zmaknute lepsie, ale stars mi je na hranie turnajov vobec velmi sympaticke :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod Topolman 26 Okt 2010 18:14

Urcite chcem v buducnosti prejst na stars, ale cital som a aj ja mam taky pocit ze to jevyhodnejsie az pri vyssich limitoch ako su momentalne tie moje. akoze ked clovek narakuje za mesiac 1000$ napr
Topolman
 
Príspevky: 142
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 7 krát/5 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod TomMolivan 26 Okt 2010 18:20

No vzhľadom na to, že Stars prakticky nemá RB (akurát tam využívaš body, ale rozdiel medzi napr. SilverStar a Platinum zase až taký markantný nie je), tak je úplne jedno, koľko narakuješ.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod matiapag 26 Okt 2010 18:46

stars ma VIP Stellar Awards, ktore sa uvolnuju postupne v zavisolosti od toho, kolko si uz nahral dokopy FPP. Na vyssie odmeny je potrebne mat nejaky vyssi status (cize nemozes zbierat napriklad 10 000 bodov cely rok, lebo sice budes mat dost bodov na nejaku 50$ odmenu, ale nebudes mat status) a postupne priamo umerne rastie odmena a pozadovany pocet bodov + sa zvysuje aj pozadovany status. V podstate tych prvych niekolko sto $ sa da ziskat hranim nejakych low-mid stakes celkom lahko, potom su tam ale dost nerealne sumy tych FPP :)

ale dodavam, ze klasickemu rakebacku, hoci iba 25%-nemu sa to nemoze dlhodobo vyrovnat :) Ale je to vlastne tiez v zavislosti od toho, kolko toho narejkujes (FPP dostavas za rake odovzdany herni, podla toho mas aj status a v konecnom dosledku potom aj tie odmeny dostavas za to, ze si dosiahol urcity pocet FPP). Este dodam, ze tu odmenu treba vzdy kupit u nich vo VIP obchode a stoji vacsinou 1 FPP :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod ___Mortylen___ 26 Okt 2010 18:49

titan + rb lowstakes (nikdy som si nezvykol)
ftp + rakeback lowstakes to midstakes
ps + supernova/supernova elite mid to highstakes
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod Krtkoslav 26 Okt 2010 21:28

Mno ja som hraval 5+50 a teraz hram 10+1 na Absolute pokri (siet ceresus)

trafic good, dost fishiek, je mozny rakeback, ja odtial vsak odchadzam koli RB , bohuzial moj acc na AP aj UB je affilate uz niekde inde a nemozem tam mat rakeback. Mom idem vyskusat na Ongame, mate tam niekto nejake skusenosti so sng 10 +1 ? +/-

nizsie limity maju 2+ 40 a 1+20, to je dost vela takze ak by si chcel tak urcite zacni az na 5+50, inac si vyber nejaku z vyssie spomenutych.
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod svatos21 27 Okt 2010 09:03

matiapag napísal:stars ma VIP Stellar Awards, ktore sa uvolnuju postupne v zavisolosti od toho, kolko si uz nahral dokopy FPP. Na vyssie odmeny je potrebne mat nejaky vyssi status (cize nemozes zbierat napriklad 10 000 bodov cely rok, lebo sice budes mat dost bodov na nejaku 50$ odmenu, ale nebudes mat status) a postupne priamo umerne rastie odmena a pozadovany pocet bodov + sa zvysuje aj pozadovany status. V podstate tych prvych niekolko sto $ sa da ziskat hranim nejakych low-mid stakes celkom lahko, potom su tam ale dost nerealne sumy tych FPP :)

ale dodavam, ze klasickemu rakebacku, hoci iba 25%-nemu sa to nemoze dlhodobo vyrovnat :) Ale je to vlastne tiez v zavislosti od toho, kolko toho narejkujes (FPP dostavas za rake odovzdany herni, podla toho mas aj status a v konecnom dosledku potom aj tie odmeny dostavas za to, ze si dosiahol urcity pocet FPP). Este dodam, ze tu odmenu treba vzdy kupit u nich vo VIP obchode a stoji vacsinou 1 FPP :)


ja ta len poopravim ze VIP stellar awards neziskavas za fpp ale vpp, tak isto aj tvoj status sa urcuje podla vpp bodov, tie dostavas stale rovnako, kym fpp sa ti nasobia podla tvojho statusu, za tie fpp body si vies kupit cash credit napr.. ale tam uz musis mat dost toho nahrate..
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod matiapag 27 Okt 2010 09:41

Jaj, ozaj, sorry, to som si neuvedomil :) ja som v tom rozdiel nikdy nevidel, lebo som bol stale iba bronz star, a teda koeficient nasobenia bol v mojom pripade 1 :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: najlepsia herna na SNG(vase nazory)

Odoslaťod svatos21 27 Okt 2010 10:01

matiapag napísal:Jaj, ozaj, sorry, to som si neuvedomil :) ja som v tom rozdiel nikdy nevidel, lebo som bol stale iba bronz star, a teda koeficient nasobenia bol v mojom pripade 1 :)


a este som zabudol napisat- neviem ci sa to stava len mne ale na pstars momentalne ficia strasne badbeaty.. som si pozeral svoje handy v HM a tolkokrat prehrat AA, KK, AKverzusAQ,J..., je az nezdrave na psychiku, nastastie zatial na absolute poker je to v pohode, a ta herna sa mi zda ze je na zarabanie cashov ako stvorena, chybaju tam sice DorN ale inac je to tam zatial v pohode, vazne rozmyslam ze ostanem hravat tam, nakolko na pstars ako som uz pisal sa mi nejak prestava pacit software :evil: .
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!