OPT 4

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: OPT 4

Odoslaťod Matej Zavacky 24 Jan 2009 23:13

zajtra bude mesiac od posledneho turnaja na opt 4.. po peniazoch na ucte ani chyru ani slichu... po pohari ani slichu ani chyru... hmmm... nebola lehota nahodou 14 dni? clovek by chcel hrat na viacerych herniach no a caka a caka a nic...
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: OPT 4

Odoslaťod 7castle 25 Jan 2009 22:40

Chalani nechcem byt zly ale dnes je uz fakt mesiac od posledneho turnaja...

Nejak sa mi zda ze hazardujete s dobrym menom PP, co je dost skoda.

:(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: OPT 4

Odoslaťod yegon 25 Jan 2009 23:30

hanba
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: OPT 4

Odoslaťod APminer 25 Jan 2009 23:36

7castle napísal:Chalani nechcem byt zly ale dnes je uz fakt mesiac od posledneho turnaja...

Nejak sa mi zda ze hazardujete s dobrym menom PP, co je dost skoda.

:(


hoši, klídek, já dostal penízky za OPT 1 až po delší době ;) PP za to nemůže, to je v kompetenci heren
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: OPT 4

Odoslaťod vlade 26 Jan 2009 04:09

Ani neviete ake mi je to trapne, ale co mozem urobit ine okrem cakania?

Zatial peniaze vzdy prisli, mozno to bolo tento krat sposobene tym ze OPT skoncilo vazne v nevhodny datum (sviatky, dovolenky, uzavierka uctovnictva alebo neviem co este).

Priznavam, je to hanba a vobec sa mi to nepaci a mam pocit ze prave z tychto dovodov dalsie OPT bude v inych herniach. Neni predsa mozne aby to tak dlho trvalo :evil:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: OPT 4

Odoslaťod palo1973 26 Jan 2009 09:12

-k tomu snad len tolko,ze by bolo zrejme naozaj na zvazenie prehodnotit vyber herni,hlavne ked vieme ako tazko si vybudovat dobry image a dobre meno,ktore pokerportal nepochybne ma a ako lahko ho je stratit

-ja osobne som pisal mail so otazkou na jednu z herni,preco ma vylucili z turnaja asi pred dvomi mesiacmi-ziadna odpoved,stale chodia len tie trapne maily so "skvelymi" akciami,ktore potom za 3 dni zrusia

-a ani zastupcovi tej herne nie som hodny toho aby odpovedal na moje otazky na fore a ani na sukromnu spravu

-plus samozrejme vdaka tejto herni je cela seria neregulerna a moj cas a snaha vysla navnivoc

-takze ja si pockam na peniaze(ak vobec pridu) a hernu definitivne odinstalujem
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: OPT 4

Odoslaťod vlade 26 Jan 2009 18:01

vlade napísal:Ani neviete ake mi je to trapne, ale co mozem urobit ine okrem cakania?

Zatial peniaze vzdy prisli, mozno to bolo tento krat sposobene tym ze OPT skoncilo vazne v nevhodny datum (sviatky, dovolenky, uzavierka uctovnictva alebo neviem co este).

Priznavam, je to hanba a vobec sa mi to nepaci a mam pocit ze prave z tychto dovodov dalsie OPT bude v inych herniach. Neni predsa mozne aby to tak dlho trvalo :evil:


Tak mi to nedalo a napisal som obom manazerom herni. Pravda je taka ze chyba vobec nebola v herniach ani manazeroch a za ten vyrok ktory citujem sa herniam ospravedlnujem. Vsetko je teraz vybavene, U***et posiela peniaze este dnes, mozno dnes alebo zajtra budu na ucte, pri Bwine ocakavam podobny priebeh.

Ospravelnujem sa taktiez vsetkym ktori na tie peniaze cakali, bohuzial nemal som pravdive informacie o tom ako to v skutocnosti je.

Dufam ze v dalsej serii nam zachovate priazen, je mi luto ze to tento krat s tym vyplacanim odmien dopadlo takto a verim ze dnes - zajtra uz budu odmeny tam kde maju byt. :wall:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: OPT 4

Odoslaťod palo1973 26 Jan 2009 19:56

-moj nazor na U***et nezmeni,ani keby mi ich manazer doniesol osobne do bytu :evil: ,neodpovedat 2 mesiace na maily je silne kafe
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: OPT 4

Odoslaťod eduard666 26 Jan 2009 20:10

ehm.... a mohol by som sa aj ja skromne opytat na vecne ceny??? ze kde skoncili tie???
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: OPT 4

Odoslaťod vlade 26 Jan 2009 23:11

Juchuuuu, peniaze na U***et za OPT su uz na kontach! :poklona:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!