Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Diskusia o online MTT a SNG turnajoch, HU SNG a live turnajoch (WSOP, EPT, ECOOP...).

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod michael163 05 Mar 2013 00:08

No offense voci nikomu ale podla mna je toto jeden z najretardovanejsich threadov, ake kto mohol zalozit... To tu uz mozme rozbehnut thready ako najvyssi pot, ktory som mohol vyhrat keby som som z BB dorovnal preflop J2o na minraise 15-way, dievcata ktore som takmer dal ale mali kramy a sli len po druhu metu, prip najvacsi steak ktory som mohol zjest ale nezjedol som lebo som krestan (ja nie:) a bol zrovna pôst...

Za tento príspevok od michael163 poďakovali :
Lucky566
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod TomMolivan 05 Mar 2013 00:49

ja navrhujem skĺbiť to a založiť thread "najväčší steak aký zjedla baba, ktorá mohla dorovnať 15-way pre-flop s J2o ale nedorovnala, lebo mala krámy"

Za tento príspevok od TomMolivan poďakovali - 4:
Azuritko, danecek, Komedia, michael163
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod vlade 05 Mar 2013 02:08

No vidis to, vo mne to zasa ozivilo spomienky ked sme zacinali s pokrom a chceli sme sa pochvalit ako sa nam v nejakom turnaji dari a nemuseli sme sa bat ze niekto kto uz hra poker dlhsie si z nas bude robit srandu :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod Magnus 05 Mar 2013 04:13

:)
Prílohy
haha.JPG
haha.JPG (123.93 ) Zobrazená 6672 krát
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod DevilMayCry 05 Mar 2013 09:00

michael163 napísal:No offense voci nikomu ale podla mna je toto jeden z najretardovanejsich threadov


povedz to hamanovi :D

Mne sa nezda ze by to bol nejak extra retardovany thread. Co je na tom retardovane ked sem napisem super rozohrany sunday million kde nas ostavalo 50 a bol som na chipleade a posral som to nejakou trapnou akciou.

toto by bol extra retardovany thread:
najvyssi pot, ktory som mohol vyhrat keby som som z BB dorovnal preflop J2o na minraise 15-way, dievcata ktore som takmer dal ale mali kramy a sli len po druhu metu, prip najvacsi steak ktory som mohol zjest ale nezjedol som lebo som krestan (ja nie:) a bol zrovna pôst.

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
16Pedro
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod michael163 05 Mar 2013 10:14

No dobre z pohladu threadu typu butlava vrba je to v pohode, poplakat si, vyrozpravat sa, dostat to zo seba ked to niekto potrebuje. Ale ja som uz na "keby" v pokri dost alergicky tak preto ma to tak vzalo... Tiez som mal uz vela krat super rozohrany turnaj a vacsinou po nom len nasledovalo keby a pritom rozdiel v stave mojho bankrollu pred turnajom a po turnaji bol bud ziadny alebo iba nic mimoriadne. Proste nenavidim plakat nad rozliatym mliekom lebo je to uplne nezmyselne a skor sa chcem sustredit na podstatne veci ako napr ako vravis Devil, sem postnut nezmyselnu akciu, kvoli ktorej som vypadol prip rozobrat vsetky ruky kde som si nebol svojou akciou isty (a oznacil si ich aby som nezbaudol) a vdaka novym radam alebo vdaka heuristickej metode pri vlastnom rozbore sa hracsky posunut dalej.

@Molivan - a ze lameass jokes on poker, tento bol dobry :D
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod DevilMayCry 05 Mar 2013 10:43

michael163 napísal:skor sa chcem sustredit na podstatne veci ako napr ako vravis Devil, sem postnut nezmyselnu akciu, kvoli ktorej som vypadol prip rozobrat vsetky ruky kde som si nebol svojou akciou isty (a oznacil si ich aby som nezbaudol) a vdaka novym radam alebo vdaka heuristickej metode pri vlastnom rozbore sa hracsky posunut dalej.


trochu to teda aj suvisi, si zober ze na taky post moze prist otazka "co si zahral zle?" a moze vzniknut pekna diskusia. Ked si zoberies posty v casti pokrove partie tak tam to vyzera miestami tragickejsie ako tu :D

vyplakavat, nevyplakavat. To je individualne, niekomu to pomoze ked to zo seba dostane, inemu pomoze nieco ine. Ja napriklad pouzivam ultratrashtalk.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod sudden 05 Mar 2013 13:13

Skoro na vsetkych pokrovych forach je crying room, ktory nikto necita a ludia sa tam chodia vyplakavat, crying room tu chyba a preto tu vznika plno nezmyselnych threadov imo :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod haman 05 Mar 2013 14:19

michael163 napísal:No offense voci nikomu ale podla mna je toto jeden z najretardovanejsich threadov, ake kto mohol zalozit... To tu uz mozme rozbehnut thready ako najvyssi pot, ktory som mohol vyhrat keby som som z BB dorovnal preflop J2o na minraise 15-way, dievcata ktore som takmer dal ale mali kramy a sli len po druhu metu, prip najvacsi steak ktory som mohol zjest ale nezjedol som lebo som krestan (ja nie:) a bol zrovna pôst...

Mohol by som zareagoval takto:
No offense voci nikomu, ale podla mna si prilis retardovany na to, aby si to pochopil

ale neurobim to.

Radsej postnem toto:

igame-50KEUR-freeroll.PNG
igame-50KEUR-freeroll.PNG (61.27 ) Zobrazená 6485 krát


Tento 50.000EUR freeroll zacne az dnes vecer a ja ho uz teraz chipleadujem, nakolko su tam stacky podla raked hands a ja ako jeden z mala som odrakoval vyse 10tisic (maximum pre freeroll) hands. Vela hracov tam bude mat stack 1000. ITM je 225miest z 1517 (225. berie 75EUR).

takze michael, silne sa modli za moje keby :-D

Za tento príspevok od haman poďakovali :
Napolleon
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Vaše najvyššie PRIEBEŽNÉ umiestnenie !!!

Odoslaťod michael163 05 Mar 2013 15:07

Ale no tak haman, dufal som ze sa vyvarujeme takychto prizemnych invektiv, ja som nikoho mentalny stav nediagnostikoval... len som nazval tento thread tym, za co ho povazujem a na zaklade tvojej reakcie musim usudit, ze tvoje kriterium na to, aby si niekoho nazval retardovanym je nastavene dost nizko:)) suhlasim so suddenom inak, crying blog na kraviny, ktory nikto necita je presne to, co tu chyba.

haman drzim palce nech ten crying blog nezakladas ty :D vyzera to na ubersolid sancu nieco pekne hitnut :gl:
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Predchádzajúca

Naspäť na Pokrové turnaje

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!