CG Zoom NL 2

Vaše komentované aj nekomentované videá z pokru

CG Zoom NL 2

Odoslaťod Johny40 22 Máj 2012 15:36

Ospravedlňujem sa za sekanie, ale s mojím počítačom to ináč nejde.

Ďakujem za každú radu :)

http://ulozto.sk/x9pjeAs/johny40-nl2-zoom-2-stoly-avi
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Johny40 22 Máj 2012 16:37

pridávam ešte handu, ktorá nie je na videu, odohral som ju len teraz, neviem či sa dala zahrať nejako ináč

CG - Zoom - fullring

Hero : A:heart: 2:heart:

fold, fold, fold, Hero MP2 - call 0.02$ , fold, fold, SB call 0.01$, BB check

*** FLOP *** 2:diamond: A:club: 3:club:

SB bet 0.02$
BB fold
Hero raise o 0.05$ na 0.07
SB raise o 0.05$ na 0.12$
Hero raise o 0.30$ na 0.42$
SB call 0.10$ a je all-in

*** TURN *** 4 :spade:

*** RIVER *** A :spade:

BB shows A:diamond: 4:diamond:
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Schmeichel23 22 Máj 2012 17:20

Pozrel som si par minut, len v skratke - si velmi pasivny a limpujes (33 zo SB vs BB, ked pred Tebou nebola akcia - limp a check az po river, takisto potom 77 z LP len limp) Skus si pozriet nejake komentovane videa z video steny tu na pp.sc, to si myslim, ze bude pre Teba lepsie :gl:

Za tento príspevok od Schmeichel23 poďakovali :
Johny40
Schmeichel23
 
Príspevky: 55
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 15 krát/5 krát
Karma: 1

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Johny40 22 Máj 2012 18:13

díky moc :)

čiže okrem pasívneho hrania nízkych párov je tam ešte nejaká iná chyba?
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod tucniak 22 Máj 2012 18:46

Johny40 napísal:díky moc :)

čiže okrem pasívneho hrania nízkych párov je tam ešte nejaká iná chyba?


nie, to by malo byt asi vsetko.

grats, uz to vies hrat :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod DevilMayCry 22 Máj 2012 18:56

tucniak napísal:
grats, uz to vies hrat :)


tucniaka neber moc vazne, je to hater ako sa patri a prinajlepsom priemerny hrac mikrolimitov :D

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
tucniak
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod sudden 22 Máj 2012 19:05

Video som nepozeral, ale ak chces poradit tak je tu niekde seria clankov o mindsete, odporucam precitat aspon nejake zakladne veci z prvych par clankov na zaciatok. To ti moze pomoct vyliecit sa z tej suckoutovej paranoje.

Dalej si nastuduj nejake zakladne veci, ako preflop range - ake handy hrat z akych pozicii a preco a celkovo nejake zakladne strategie aby si mal predstavu co/ako/preco mas vlastne na tom stole robit. Neviem ti poradit konkretne clanky, ale materialov je na nete dost, staci hladat, studovat, hrat a stale dookola a potom je tam nadej, ze sa to raz naucis. Ja sa stale snazim :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Johny40 22 Máj 2012 19:16

sudden napísal:Video som nepozeral, ale ak chces poradit tak je tu niekde seria clankov o mindsete, odporucam precitat aspon nejake zakladne veci z prvych par clankov na zaciatok. To ti moze pomoct vyliecit sa z tej suckoutovej paranoje.

Dalej si nastuduj nejake zakladne veci, ako preflop range - ake handy hrat z akych pozicii a preco a celkovo nejake zakladne strategie aby si mal predstavu co/ako/preco mas vlastne na tom stole robit. Neviem ti poradit konkretne clanky, ale materialov je na nete dost, staci hladat, studovat, hrat a stale dookola a potom je tam nadej, ze sa to raz naucis. Ja sa stale snazim :D


No po tomto si pripadám ako strašná :fish: . Nehrám poker prvý ani druhý krát. Dá sa povedať, že posledné asi tri mesiace hrám každý deň aspoň dve hodiny. Články a videá som samozrejme nejaké absolvoval. Skúšam MTT, SNG aj CG a hrám aj LIVE turnaje. Video som robil z toho dôvodu aby mi vedel niekto poradiť KONKRÉTNE chyby, ktorých sa dopúšťam. Zatiaľ som sa dozvedel o pasívnej hre nízkych párov, čo sa mi doteraz videlo v poriadku - bral som to tak, že buď flopnem set, alebo pravdepodobne ťahám v hande za kratší koniec. Samozrejme snažím sa občas použiť block bet aby som mal šancu sa lacnejšie pozrieť na ďalšiu kartu. Čiže skúste mi prosím vás, ešte niečo ozaj konkrétne napísať, čo robiť ináč.
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Zeltzn 22 Máj 2012 19:22

Ak ti môžem poradiť, veľmi dobré knihy pre začiatok,kde máš koncepty hry,ranges,tuším,že aj ako hrať proti určitím villains sú Easy Game vol 1,ktorú preložil jeden člen fóra a ešte ti odporúčam od verneera moving through uNL. to je imo nuts pre začínajucich hráčov a ešte si pozri videá na stene tuto na fóre,sú fajn na začiatok a pochopenie hry.
:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: CG Zoom NL 2

Odoslaťod Johny40 22 Máj 2012 19:26

Zeltzn napísal:Ak ti môžem poradiť, veľmi dobré knihy pre začiatok,kde máš koncepty hry,ranges,tuším,že aj ako hrať proti určitím villains sú Easy Game vol 1,ktorú preložil jeden člen fóra a ešte ti odporúčam od verneera moving through uNL. to je imo nuts pre začínajucich hráčov a ešte si pozri videá na stene tuto na fóre,sú fajn na začiatok a pochopenie hry.
:gl:


to píšeš podľa toho videa? alebo kvôli tomu, že hrám len NL2 ? fakt som až taká fish? :(
Obrázok používateľa
Johny40
 
Príspevky: 156
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 42 krát/3 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Videá z hrania pokru

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!