7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod yegon 19 Apr 2011 06:32

pekne deep runy

ako hovorim vzdy, staci trafit jeden - dva za mesiac a ked sa tam budes dostavat tak by v tom bol cert aby sa sem tam nepostastilo aj v tych s najvacsim BI :)

:gl:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Ceasears 19 Apr 2011 10:31

Obcas Ta kuknem,kedze sa chcem ucit od tych najlepsich ;) ,takze musim zareagovat :D
a v SM ani river shove nepresvedci manika co s 87s flopne flush ze ked dojde na turn 4. spade tak uz nema taku fasa ruku
No chalan mal fasa ruku,kedze turn mu spravil str8 flush .
Tak :gl: do dalsich bojov a hadam,ze ked si Ta este niekedy vyhladam,tak budes bojovat na FT v nejakom majori :good:
Obrázok používateľa
Ceasears
 
Príspevky: 323
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 39 krát/52 krát
Karma: -1

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod haman 19 Apr 2011 10:47

7castle napísal:Lol ked som pisal prvy post este som nevedel ze do 5.47 rano budem dohravat $1 rebuy, bolo to sice turbo ale s neskutocnou strukturou

Co znamena neskutocna struktura?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod fekalm 19 Apr 2011 10:50

haman napísal:
7castle napísal:Lol ked som pisal prvy post este som nevedel ze do 5.47 rano budem dohravat $1 rebuy, bolo to sice turbo ale s neskutocnou strukturou

Co znamena neskutocna struktura?

3xturbo
fekalm
 
Príspevky: 161
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 10 krát/15 krát
Karma: 4

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 19 Apr 2011 12:06

Ceasears napísal:Obcas Ta kuknem,kedze sa chcem ucit od tych najlepsich ;) ,takze musim zareagovat :D
a v SM ani river shove nepresvedci manika co s 87s flopne flush ze ked dojde na turn 4. spade tak uz nema taku fasa ruku
No chalan mal fasa ruku,kedze turn mu spravil str8 flush .
Tak :gl: do dalsich bojov a hadam,ze ked si Ta este niekedy vyhladam,tak budes bojovat na FT v nejakom majori :good:


OMFG tak clovece za tento postreh fakt dik, ked som to zbadal skoro som padol zo stolicky, a hned som kukol HH... mas pravdu! :shock: :wall: :lol2:

Tak toto je fakt fail ;)

haman napísal:Co znamena neskutocna struktura?


Neznamena to 3x turbo ako pise Fekalm, myslel som neskor, je tam neskutocny pocet levelov, napr. ked sme koncili islo to ze BB bol 400, 450, 500, 550, 600k etc... to som este v zivote nevidel, na jednej strane 5min levely, ale pri takychto blindoch sme mali v pohode 35bb avg stale...

yegon napísal:pekne deep runy

ako hovorim vzdy, staci trafit jeden - dva za mesiac a ked sa tam budes dostavat tak by v tom bol cert aby sa sem tam nepostastilo aj v tych s najvacsim BI :)

:gl:


JJ, to si aj ja vravim, lebo fakt je to sranda, z tych pomalych vlastne nebolo takmer nic, a tie 2 fakt trafene male turba mi ledva zarobia na 2-3 sessions...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod MiskoKvo 20 Apr 2011 13:28

em.. by ma zaujimalo aky mas minimalny planovany zisk za rok 2011 aby si ho oznacil ako uspesny?? .. bo toto je moj prvy rok ked som nechal skolu a dost ma to zaujima .. moj je niak 30k+ $ .. mozes napisat aj do sp .. diik
Obrázok používateľa
MiskoKvo
 
Príspevky: 350
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 12 krát/9 krát
Karma: 8

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod goldman2 27 Apr 2011 18:55

mozno to uz bolo rozoberane ale mam otazku na tvoj downswing resp. poslednych 15 tisic games kde si "na nule". z tvojho pohladu to je koli prechodu na vyssi tazsi limit, alebo sa zlepsili hraci na limite kde si hral, alebo hras viac stolov naraz ako predtym, alebo to je podla teba poker variance. resp co ta tak zabrzdilo v ceste nahor, prvych 25 000 games mas profit cez 35 000 , a daslich skoro 25 000 games si bez profitu. (p.s. vychadzam z tvojho grafu na sharkscope).. gl
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod goldman2 27 Apr 2011 20:39

este by som mal na teba par otazok
1.kolko stolov hravas naraz a pouzivas cascade tile alebo stack?
2. nove stoly si zapinas priebezne aby si mal stale rovnaky pocet stolov alebo si zapnes napr 20 stolov a hras len tych 20 do konca a potom zapinas dalsich 20?
3. pouzivas ahk a hud?

dik za odpovede
goldman2
 
Príspevky: 73
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -4

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod Palo42 28 Apr 2011 00:01

goldman2 napísal:este by som mal na teba par otazok
1.kolko stolov hravas naraz a pouzivas cascade tile alebo stack?
2. nove stoly si zapinas priebezne aby si mal stale rovnaky pocet stolov alebo si zapnes napr 20 stolov a hras len tych 20 do konca a potom zapinas dalsich 20?
3. pouzivas ahk a hud?

dik za odpovede


Myslim, ze tieto otazky su pre senora Vlada uz neaktualne, lebo momentalne ownuje MTTs. Ale precitaj si cely jeho blog a najdes odpovede na vsetky svoje otazky aj o AHK a HUD, aj o rozlozeni stolov, atd, atd, atd.

Za tento príspevok od Palo42 poďakovali :
haman
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: 7castle's MTT world

Odoslaťod 7castle 28 Apr 2011 00:58

goldman2 napísal:mozno to uz bolo rozoberane ale mam otazku na tvoj downswing resp. poslednych 15 tisic games kde si "na nule". z tvojho pohladu to je koli prechodu na vyssi tazsi limit, alebo sa zlepsili hraci na limite kde si hral, alebo hras viac stolov naraz ako predtym, alebo to je podla teba poker variance. resp co ta tak zabrzdilo v ceste nahor, prvych 25 000 games mas profit cez 35 000 , a daslich skoro 25 000 games si bez profitu. (p.s. vychadzam z tvojho grafu na sharkscope).. gl


Vsetko dokopy, ked si to odfiltrujes zistis ze ta rovna ciara hore su 16s ktore som lahko beatoval, potom prechod na 27s/38s kde to skakalo ovela viac, ale v globale som bol ziskovejsi ako na 16s, potom so pridal 60s a zacalo to fakt lietat, a ked som namixoval 109s tak ma to zabilo, chytil som swing na vsetkych BIs...

V globale cim vyssie tym tazsie, keby som hral 16s mam stale pohodovy zivot a mozem to 22+ tablovat so 6-7% ROI, ale to ma uz nemotivovalo, na tych vyssich som bol asi $5k pod EV, co je celkom dost, plus si myslim ze ma tam zabila varianca aj v spotoch ktore nie su v EV zohladnene, ale to je samozrejme len moj nazor... a v case toho DS boli 60s tak preplnene regmi ako nikdy predtym, tam uz to bolo na hranici beatovatelnosti, nemyslim ze vobec nejaky multitabler bol v profite bez RB.

goldman2 napísal:este by som mal na teba par otazok
1.kolko stolov hravas naraz a pouzivas cascade tile alebo stack?
2. nove stoly si zapinas priebezne aby si mal stale rovnaky pocet stolov alebo si zapnes napr 20 stolov a hras len tych 20 do konca a potom zapinas dalsich 20?
3. pouzivas ahk a hud?

dik za odpovede


What Palo said, ale strucne, ja som vzdy kaskadoval, vzdy som hral priebezne (od 27s vyssie nemozes hrat na sety, lebo sa to neotvara dost rychlo, musis ist priebezne), pouzivam PT3 ako hud, a pouzivam 2 AHK - StarsAssistant a StarsHotkey (v longrune planujem prechod na TableNinju ale stale som sa k tomu nedokopal).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!