7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod igy94 16 Jún 2009 13:30

jj fotky by si mohol hodit, vyzera to byt fakt super...a co sa tyka cashgame tak sa tam pohybuje ako celkovo myslim od akych najnizsich stakes? :gl:
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 16 Jún 2009 19:33

Ranko, prave vyrazam do Mirage na nejake tie ultra turbo SNGcka, tentoraz este bez fotaku, ale uz coskoro spravim nejaku dokumentaciu, slubujem. :good:

Cash som neskusal, mozno skusim, vo vacsich kasinach som videl najmenej 1/3, ale nepochybujem ze 1/2 sa tu hra bezne. Za tu chvilku v RIU ked sme boli kuknut WSOP tak som pocul hlasit ze je volny stol 75/150 Omaha...

Ivo manzelka neni gamblerka, ona je tu na dovolenke a sem tam vyskusa ci sa to v tej rulete nepodari 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 16 Jún 2009 19:35

BTW aby som nezabudol tak sledujem ze ceskym chalanom sa na WSOP dari takze respect a gratz! :poklona:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod tommyKE 16 Jún 2009 20:03

pekne pekne, pis dalej, je to zaujimave. najlepsia bola cast s outletom a 50 percentnou uspesnostou :lol2: to poznam. Skus potom aj zistit nieco blizsie o CG ako to tam fubguje.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod spax 16 Jún 2009 20:42

coze? ruleta? si prohral coinflip preflop 49%? oh sick. to zamrzi :D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 17 Jún 2009 20:13

Vcera sa stal zazrak - skoncil som v pluse! :good:

Results:
Cash: -$160
$70 SNG : -$70
$115 SNG: +$475
$75 MTT: -$75

Ako som pisal rano, vyrazil som do Mirage na ultra turbo SNGs... 10 hracov, 70/30 prvi dvaja, 15min levely, 25/50 prvy level, pri $70 (60+10) 1000 chips, pri $115 (100+15) 1500 chips :lol2: Cize brutal, ale zase, toto je presne v com som doma, a na miestne pomery je to vyborny rake.

Dosiel som do kasina 12.05, a kedze o 12 prave zacal jeden z dvoch dennych MTTciek, tak som zistil ze najblizsie dve hodiny ziadne SNG nebude :( Tak som si sadol na cash, report dam samostatne nizsie.

Po neuspesnom cashi som dal $70 SNG, hned som zistil ze toto je moj sport, nikto pri stole netusil o com to je, veselo sa limpovalo, minraisovalo, foldovalo pri brutalnych odds etc. Napriek tomu ze som striploval KK vs AQ a AQ som nic nevyhral, dal som potom asi zly AI call 4handed s 88, ked jediny super ktory mal viac chipov mal bohuzial 99 a nie 2 overs, takze zobral main pot, a potom som prehral 70/30 a bol som out.

Nasledne som presadol na $115 SNG, kde som hral dost ruk, chvilu som isiel hore, potom dole ked som na boarde JJ3 zavolal babenke AI s 99 (jej AI bol cca pot), kedze to betla okamzite a zdalo sa mi ze to J nema a dava to s niecim ako 77 - mala JT :( Tak mi zostalo 1100, pushoval som vzdy ked sa dalo, ked som mal 2500 tak to jedneho nastvalo, callol s A8o moje 33, ustal som a bolo vymalovane, uz som len zvysoval z do HU, kde sme dosli s 9.5k ja a 5.5k on, navrhol 600/400, bol som hladny unaveny a neisty tak som to zobral, ked dopisem blog overim si ci mi to sedelo podla equity, ale zda sa mi ze hej - normalne delenie bolo 700/300.

Nastala samozrejme funky situacia, lebo cashier ked zbadal moj vodicak hned vyhlasil ze asi mi bude musiet 30% strhnut, ja ze asi ne lebo mame z USA tax treaty, on ze hmmm, isiel pozriet, povedal ze tak predsa len mam pravdu, ale musel som doniest pas aby mi to cashli...

Potom som dal este druhe miestne MTT, $60+15, vyletel som nejaky 18. z asi 40, s 10BB moje ATo neustalo napor AA ktore nasiel tipek na BB :)

Takze den som skoncil so $175 v pluse, co aspon trochu potesilo. Dnes si tuto Mirage epizodku planujem zopakovat.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 17 Jún 2009 20:25

Cashova odbocka ;)

Ked som zistil, ze SNGs nebude, bolo jasne ze 2 hodiny sa tam motat nebudem (byvam cca 15-17 min peso od Stripu, resp. 22 od Mirage, takze navrat neprichadzal do uvahy) a ze skusim cash. Tak som chvilu okukoval cash, a ked som na prvych 3 rukach nasiel 2 fishky, bol som optimisticky naladeny.

Bohuzial prve sa uvolnilo miesto pri inom 1/2 stole, kde som uplnu fish za vyse 2 hodiny nasiel len jednu, co bol nejaky Eskimak (to nemyslim pejorativne ale vazne - tipek bol fakt z Alasky a mal taky indiansko - sikmy look), ale zhodou okolnosti mal na stole asi tolko co vsetci dokopy a bolo jasne ze ma svoj den :(

Od zaciatku do konca bolo vsetko proti mne:

1. Cash nehravam, takze som sa s principu necitil komfortne, tym viac ze som nebol doma.
2. Nemal som pocit dobreho BR, proste som nebol ochotny nechat tam ako worst case scenario viac ako 400, co bolo uplne na figu.
3. NIC mi za 2 hodiny nedoslo, jedina hratelna ruka v hratelnej pozicii.
4. Ak som raisol, VZDY ma zavolal Alaska guy, nikdy ma netrafilo, cbet zavolal, a potom betol turn alebo river, vzdy nieco mal, a ja som nemal stack aby som ho niekam tlacil, mozno raz by mi na AI na turne zlozil ale fakt sa mi to nechcelo riskovat kedze som nemal outy a tipek volal fakt vela.

Cize cele otras, vyhral som 1 cca $10 pot, ani neviem ako sa mi vlastne za 2 hodiny podarilo prehrat len $160.

Inak bolo to teda 1/2, minimalny BI bol 100, maximalny 300, co je myslim very good - na .sk je standard 100BI max, nie?

Ako je to na .sk s rakeom? Lebo tu sa mi zdal vysoky, velmi som pozor nedaval, ale ked som daval zdalo sa mi ze beru snad 10% z kazdeho potu, co mi pride super sick - ale zas zodpovedalo by to rakeom co tu maju na SNGckach. Dajte niekto vediet ako to funguje u nas a ja si poriadne vsimnem ako je to tu.

Inak vravim ze stol nebol nejaky super fishy, ale rozhodne bolo nejake doplacanie po river s 3.parom a podobne radosti...
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 17 Jún 2009 20:27

spax napísal:coze? ruleta? si prohral coinflip preflop 49%? oh sick. to zamrzi :D


Haha, spax keby 49%.... zas neviem ako je to u nas, ale tu maju na rulete nielen 0, ale este aj 00, cize ak dobre ratam rake je 1/19, cize asi 5.5%, takze skor 47% :D

Aha a aby som nezabudol, vcera som mal nakoniec chvilu fotak tak som urobil chaby pokus nieco odfotit. Pokial ide o baby, tam sa polepsim, len musim skocit do Caesars, tam maju sekciu "Pussycat Dolls", tam to je na istotu 8-)

No dokelu a sme tam kde sme boli, moja fotka je prilis velka, ak mate niekto dobry navod ako na to sem s nim (najlepsie cez sukromnu spravu).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod keso26 17 Jún 2009 20:55

7castle napísal:Ako je to na .sk s rakeom? Lebo tu sa mi zdal vysoky, velmi som pozor nedaval, ale ked som daval zdalo sa mi ze beru snad 10% z kazdeho potu, co mi pride super sick - ale zas zodpovedalo by to rakeom co tu maju na SNGckach. Dajte niekto vediet ako to funguje u nas a ja si poriadne vsimnem ako je to tu.

..tu TuKE porovnaval rake v australii a u nas : blogy-f94/tukeho-blog-t1964-400.html?sd=d&hilit=golden%20vegas#p62298

TuKE napísal:1. RAKE = 10% z každého potu, CAP 8aud + time charge 5aud/hodina
Toto je také kurevské zderstvo, že by som ich najradšej zažaloval za úžeru. Keď som sa tam s ľuďmi bavil a povedal im, že doma máme rake 2%, síce CAP 20, ale stále 2%, tak mi nechceli veriť.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's Las Vegas Blog

Odoslaťod 7castle 18 Jún 2009 07:55

Tak som dnes zas navstivil Mirage, nejak som sa neskoro vymotal, a nejak to tam nejako zle casovo vychadzalo, takze som dal len jedno $115 SNG a jedno $100 MTT (40 hracov), v SNGcku som vypadol 6. ked som pushol nieco co doteraz neviem ci bolo dobry napad (urcite to nebolo nejak extra zle), v MTTcku som vyletel 12. ked som presne ako vcera nabehol do AA - tentoraz s AKs :wall:

Ale inak pohodka, aj s tym minimom chipov som v MTTcku bet/reraisoval checkraisujuceho fesaka s airom, takze som mal aspon dobry pocit... a tiez som odohral pri funky handu, AA na BB, nejaky limp, SB raise na 150, ja reraise 425, fold, SB call. Flop K83, on check, ja check, bola tam FD ale zas netreba chytat paniku, turn K, on 450 ja call, river blank, on 1500 ja call - a teraz si overim ci to niekto fakt cita - aku mal ujo ruku? Spravny tip vyhrava WSOP zeton ak sa mi podari nejaky slohnut :)

Celkovo teda $215 dole. Trochu ma to zacina nebavit, jedna vec je ze sa mi nedari, dalsia vec je ze ma trochu rozculuju tie rake a tiez to, ze mi to tu dost casto nejak nevychadza dobre casovo, napr. ze sa tie SNGcka neotvaraju dost rychlo a pod. Je to samozrejme aj moja chyba, keby som hral cash bolo by to lahsie :( Problem je potom to, ze mam pocit ze kvoli tomu ze sa mi nedari, si to tu nemozeme uzit tolko ako keby som vyhraval - ovela lahsie by sa cloveku kupovali drinky, chodilo na rozne akcie a pod.

Whatever, zajtra trochu zmenim klimu a vyrazim na cely den priamo do RIA hrat satelity na $1500 event. Mali by tam bezat $175 10man SNGs, 1000 chips, 15min, 25/25 prvy, winner takes all. Dufam ze uroven bude rovnaka ako vsade doteraz, ze chytim nejaky run, a ze sa budu otvarat dost rychlo aby som ich skusil nejakych 5.

BEz ohladu na vysledok sa planujem v piatok cely den opalovat pri bazene a v sobotu hrat Event 39 na WSOP 8-) :x

PS: Ked sa Keso zobudi tak snad postne resiznute fotky ktore som mu poslal.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!