7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 30 Nov 2009 22:28

Mam za sebou najlepsi online mesiac vobec :Yahoo!:

Tym ze som SN tak aj rakeback utesene stupol, konecne som hitol top10 v BOP, priamo v turnaji som vyhral aspon prve SNG za $195, v druhom neustal flip o 10k stack z celkovych 13.5k, skoda, keby som vyhral aj ten hram FT o $12k.

Mesacne grafy uz v buducnosti neplanujem postovat, kazdopadne dufam ze tento november nebol nahoda a toto uz bude v zasade minimum ak budem hrat cely mesiac. Dufam ze uz len 2 mesiace ma delia od stahovania ktorym konecne ziskam normalnu pracovnu, takze dovtedy stale este provizorium. V tomto stave ked viac casu travim v obchodoch s nabytkom mi bud stacit ked dam v decembri 1500 SNGckiek s podobnym profitom, planujem hrat nadalej 27cky a 38cky, ak potvrdim vykonnost a dobry pocit od januara startujem 55tky.

Live katastrofa na pokracovanie, zacal som chodit na tie 500vky do Hronu bez stakera, prve dve samozrejme ako naschval nula bodov, ked k tomu pripocitam svoje 2hodinove ucinkovanie na CPF tak solidny live minus 1700E :( V decembri sa okrem specialov chystam uz len na CSPT BA, ale uz nejako nemam ziadne ocakavania.

Obrovske ocakavania mam od noveho roka, plany su velke, onedlho zhodnotim rok a zverejnim ciele, aby som si ich potom sam pamatal :)
Prílohy
7castleNOV.png
7castleNOV.png (15.88 ) Zobrazená 2398 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod trikoza 30 Nov 2009 23:02

pekne castlik len tak dalej :gl: som velmi zvedavy na tie velke plany v novom roku...

a pokrova kolaudacia bude kedy?? :trikoza3:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod APminer 30 Nov 2009 23:33

gratulace :good:

:trikoza3: bude na CSPT ? ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 30 Nov 2009 23:40

trikoza napísal:pekne castlik len tak dalej :gl: som velmi zvedavy na tie velke plany v novom roku...

a pokrova kolaudacia bude kedy?? :trikoza3:


Hehe plan je jediny, vykaslat sa na tieto trapne SNGcka a vyhravat na cashi $20k mesacne ako poniektori priemerni hraci tu :lol2: Ale nie srandujem je toho viac ale ten cash je samozrejme neodvratny v long rune.

Very nice clovece, velmi motivujuce.

Inak mal by si sa hecnut a dojst hrat CSPT alebo sa aspon ukazat mam pocit ze som tu jediny co ta nepozna ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod APminer 30 Nov 2009 23:49

7castle napísal:Inak mal by si sa hecnut a dojst hrat CSPT alebo sa aspon ukazat mam pocit ze som tu jediny co ta nepozna ;)


trikoza dojdi, jsme 2, kteri te nezname ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod trikoza 01 Dec 2009 00:10

hrat na 90% nebudem som netrpezliva turnajova fish a nebavi ma to, nechce sa mi kvoli tomu naburat vikend, naviac 12.12. idem na nejaky futsalovy turnaj

ak by sa ale zorganizovalo nejake pp.sk pivo/obed/vecera rad by som sa pridal, pripadne na final table by som siel mkrnut ak by sa tam niekto znamy dostal

a som podpriemer, nezabudaj, ale pracujem na tom nech sa aspon tomu priemeru vyrovnam
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod palo1973 01 Dec 2009 10:15

-trikoza ja tam budem 13.12 a idem hrat side event,ale idem tam hlavne koli tomu niekoho stretnut,pokecat a dat nejake to pivo a v neposlednom rade fandit AP-íkovi na final table
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod APminer 01 Dec 2009 10:38

palo1973 napísal:.. v neposlednom rade fandit AP-íkovi na final table


:lol4: SCIFI :lol4:
PS: ale to je mimo tema, nesmime to castlemu spamovat ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod B0st0n 08 Dec 2009 12:39

Taky skvely blog a dlho je tu ticho...

zdravim 7castle..
(len tak pre zaujimavost, moj prvy post tu na PP.sk)..
tak trochu na zaciatok, som zacinajuci SNG hrac, zatial ma to dost bavi a po tom ako som skusal cash a MTT, som si asi nasiel pole posobnosti online...hravam uplne low stakes zatial max 2 stoly naraz..ucim sa, budujem bankroll...a hlavne tento blog mi hodne pomohol aj tie videa..moc vdaka..

Ak mozem, a dufam ze to nebudu hlupe otazky, ale tak, spytam sa k situaciam, v ktorych si nie som isty...oboje je bubble play...a to
1: sme 4ria a vsetci mame rovnake stacky +-...v tejto situacii treba nich tlacit zo vsetkych pozicii, resp ake range z ktorych? alebo lepsie vyckavat kym si to dvaja nerozdaju a drzat si stack hlavne SB vs BB pushovanim? predsalen na tycho nizkych byinoch nie su hraci moc vobec trpezlivy, calluju na bubble so strasnymi rukami niekedy a doplacam na to, ked tlacim napr 55-JJ, pripadne nejake Ax s UTG

2. naozaj som strateny v situacii ked sme na bubble, som 2nd na chipoch za mnou ja big stack (dajme tomu viac ako 2x moj stack) a predo mnou short, ktory ale nema o moc menej a ktory na mna pushuje 2 hry z troch...stale tam mam taky pud sebazachovy, ze ho nechcem callnut loose a takisto nechcem potom v zapeti tlacit na biga..je lepsie tu callnut toho co pushuje, alebo viac pushovat toho za mnou?

vdaka
B0st0n
 
Príspevky: 30
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 4 krát/2 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 08 Dec 2009 13:08

B0st0n napísal:Taky skvely blog a dlho je tu ticho...


To je len ticho pred burkou, pripravujem dlhe posty o roku 2009 a planoch do buducnosti, len nejak nestiham nic teraz. Som rad ze sa ti paci a este radsej ak som s niecim pomohol. :)

B0st0n napísal:tak trochu na zaciatok, som zacinajuci SNG hrac, zatial ma to dost bavi a po tom ako som skusal cash a MTT, som si asi nasiel pole posobnosti online...hravam uplne low stakes zatial max 2 stoly naraz..ucim sa, budujem bankroll...a hlavne tento blog mi hodne pomohol aj tie videa..moc vdaka..


Ides na to velmi dobre, v pokri ma imo vsetko postupnost, stoly pridavaj ako sa budes citit, BR buduj zdola hore, pomoze ti to aj vyssie, ak si najprv nejaky swing zazijes nizsie. Urcite treba vela studovat, akonahle si to budes moct dovolit kup si Wizard, to je zazrak na SNGcka.

B0st0n napísal:1: sme 4ria a vsetci mame rovnake stacky +-...v tejto situacii treba nich tlacit zo vsetkych pozicii, resp ake range z ktorych? alebo lepsie vyckavat kym si to dvaja nerozdaju a drzat si stack hlavne SB vs BB pushovanim? predsalen na tycho nizkych byinoch nie su hraci moc vobec trpezlivy, calluju na bubble so strasnymi rukami niekedy a doplacam na to, ked tlacim napr 55-JJ, pripadne nejake Ax s UTG


Na toto sa hrozne tazko odpoveda, pretoze zavisi od velmi vela veci, niekedy je rozhodujuce ci mas aspon o par chipov viac ako super, dalej kto kde sedi - ak sedi za tebou blazon tak donho ATC pushovat nemozes, na druhej strane ak napravo sedi nit tak dostanes vela walkov, etc. Tiez zavisi ake su blindy, ak mate rovnako tak cca ~3700, pri BB400 je to 9bb, pri BB600 je to len 6bb. Castejsie mas asi to BB400, tak vtedy defaultne ides bvb ATC, ak je super typ co snapne KTo tak musis spodnych 20% vypustit - pozor ale co je spodnych 20%, take 54o urcite nie, su to skor 2x, 3x 3gappery (27, 37 etc).

Z BTN v tejto situacii strasne zavisi ako su loose, ak su tight tak to moze byt aj ATC, ak su to maniaci (co je na low stakes pravdepodobnejsie) tak moze byt spravny range aj len 20% povedzme, casto je dokonca ZLE pushovat Ax ruky, proti fakt loose hracom moze byt dobry range A9, A8s, KJ, 22 napr. Pri takych to superoch mas vysoku tzv donk equity, t.j. sancu ze sa vyhodia navzajom. UTG bud urcite tight, 55, AT, KJs, KQ je dobry default.

B0st0n napísal:2. naozaj som strateny v situacii ked sme na bubble, som 2nd na chipoch za mnou ja big stack (dajme tomu viac ako 2x moj stack) a predo mnou short, ktory ale nema o moc menej a ktory na mna pushuje 2 hry z troch...stale tam mam taky pud sebazachovy, ze ho nechcem callnut loose a takisto nechcem potom v zapeti tlacit na biga..je lepsie tu callnut toho co pushuje, alebo viac pushovat toho za mnou?

vdaka


Zas strasne zavisi. Ak je to povedzme 2k utg, 2k btn, ty sb 4k a za tebou bb 7k, tak pushujes velmi opatrne do BB, v zasade nieco ako 22, A2s, A6o, KJ, ak je maniak tak mozno aj menej. Ak do teba BTN (vtedy ako SB samozrejme) tlaci naozaj 70%, tak sa musi prisposobit, 70% je strasne vela, takze tam odhadujem ze mozes kludne tak 30% zavolat, 22, Ax, K8s, KTo, QTs, QJ, mozno aj viac.

Celkovo sa mi to ale fakt zle hodnoti bez konkretnej ruky, takze sup sup nebud lenivy, pohraj sa s databazou a nieco sem postni. :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!