BORCOVSKY BLOG

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 06 Aug 2015 04:49

este za vcera
- studium mi trosku hapruje skusim to dnes dobehnut
- stravu drzim rozumne, len cakam kedy ma zacnu zase zvadzat sladkosti a pecivo - snad to nejako prekonam

aktualny tyzden
hra: 8h (9|15)
studium: 3h (6|9)
spanielcina: 3/7 dni

mesacne ciele
chudnutie: 1.3/6kg
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 06 Aug 2015 21:01

- dnes som slusne pohol so spanielcinou
- vraciam sa predbezne ku grindu len na PS, skusal som tableselectovat rozne herne, ale akurat dnes som mal 2 naozajstne fishe (88/32 style) inak mi pridu tie stoly vsade ekvivalentne zoomu a akurat mi lezie na nervy, ze sa stale rozpadaju
- vycitam si, ze som sa dnes miesto hry asi hodinu a pol flakal nicnerobenim na pocitaci


aktualny tyzden
hra: 10h (12|20)
studium: 6,1h (8|12)
spanielcina: 4/7 dni

mesacne ciele
chudnutie: 2.6/6kg
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 07 Aug 2015 20:03

- je neuveritelne, ze si nedokazem najst viac ako 3 hodiny casu na poker za den, ale je to tak - a to som sa dnes vobec neflakal
- spat na ZOOMe a je to lahoda, zvyk na hernu mi umoznuje vsimat si ovela viac detailov ako ked som hral kde kade, ine herne nevzdavam, ale budem ich pravdepodobne testovat dlhodobejsie a po jednej, nie tak halabala (to mi bolo jasne aj predtym, ale mal som na to nonpoker dovod, ktory uz pominul)
- na videa o tom ako studujem som nezabudol, len som si nenasiel zatial cas


aktualny tyzden
hra: 12,2h (15|25)
studium: 7,8h (10|15)
spanielcina: 5/7 dni

mesacne ciele
chudnutie: 2.2/6kg
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod tucniak 08 Aug 2015 00:33

ad ine soft a deetaily plne suhlasim clovek ani nevie kdee je bet:)
stars ma asi daleko naj soft


ad 3 h - nechcem byt hnusny ale 3h denne a poker pro to moc nejde dokopy nie? ked snazivy clovek popri fulltime jobe najde 2-3 denne v priemere...
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 08 Aug 2015 04:49

tucniak napísal:ad 3 h - nechcem byt hnusny ale 3h denne a poker pro to moc nejde dokopy nie? ked snazivy clovek popri fulltime jobe najde 2-3 denne v priemere...


jj, ale je to skor vec aktualnej zivotnej situacie, manzelka je na filmovacke a ja sa tu staram o cely zverinec, zahradu, varim a robim program synovi + vcera 3h lukostrelba + 1h sport. To sa proste nazbiera. Skusenost zo zaciatku roku ukazuje, ze by som nemal mat problem sa pohybovat medzi tymi 5-8 hodinami pokru denne

ked je kludnejsia situacia tak su 2 veci kde stracam cas
1. serialy - to ale aktualne pozeram uz len pocas jedla alebo na eliptickom treningovom bazmeku, cize to je poriesene, resp ma to benefity
2. prechody medzi roznymi cinnostami - miesto toho aby som pozrel do todo vybral co idem robit a isiel do toho sa mi casto stane ze si pozriem nieco na nete a zaseknem sa na hodinu kym zacnem robit to co by som mal - na tom treba este popracovat, vacsinu zhubnych webov mam doobeda zablokovanu ale asi bude optimalne zablokovat uplne vsetko :) (a na cely den, pretoze cez prazdniny aj tak hravam skor po obede)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2015 07:57

yegon napísal:2. prechody medzi roznymi cinnostami - miesto toho aby som pozrel do todo vybral co idem robit a isiel do toho sa mi casto stane ze si pozriem nieco na nete a zaseknem sa na hodinu kym zacnem robit to co by som mal - na tom treba este popracovat, vacsinu zhubnych webov mam doobeda zablokovanu ale asi bude optimalne zablokovat uplne vsetko :) (a na cely den, pretoze cez prazdniny aj tak hravam skor po obede)


Ked "zabijes" hodinu casu niecim, co by si robit "nemusel", tak sa ti to moze zdat, ako strata casu. Nemyslis ale, ze aj ten cas straveny nicnerobenim, resp "zabijanim casu" je na nieco dobry? Ked nemusis mysliet na to, co musis dnes spravit, kolko hodin musis odohrat a co ja viem co vsetko? Ako ja som povalac-odbornik a je mozne, ze si to chcem len sam pre seba nejako odovodnit ten "strateny" cas. Je jasne, ze ked je to v enormnom objeme, tak to dobrotu nerobi. Len mam pocit z tvojich prispevkov (mozem sa mylit), ze kazdu minutu, ked nerobis nieco prospesne, povazujes za vyhodenu, a to tak podla mna nie je. Proste treba aj robit NIC podla mna, aby sa zvysila efektivita toho, ked robime NIECO.

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod tucniak 08 Aug 2015 07:58

no chapem jedno aj druhe, ako pro si ale musis polozit otazku, ako sa uzivis? :D

dalsim faktorom je urcite aj pocasie, sediet 8 hodin za kompom ked mozes byt so synom a vonku atd- koho by to bavilo ze ano...
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 08 Aug 2015 09:20

tucniak napísal:no chapem jedno aj druhe, ako pro si ale musis polozit otazku, ako sa uzivis? :D

dalsim faktorom je urcite aj pocasie, sediet 8 hodin za kompom ked mozes byt so synom a vonku atd- koho by to bavilo ze ano...


musel by som si tu otazku polozit ak by toto bol nejaky moj standard, ale zatial som si volume ciele povacsine plnil

neviem ci si videl ako je vonku ale rozhodne netuzim sa tam zdrziavat :)

Ked "zabijes" hodinu casu niecim, co by si robit "nemusel", tak sa ti to moze zdat, ako strata casu. Nemyslis ale, ze aj ten cas straveny nicnerobenim, resp "zabijanim casu" je na nieco dobry? Ked nemusis mysliet na to, co musis dnes spravit, kolko hodin musis odohrat a co ja viem co vsetko? Ako ja som povalac-odbornik a je mozne, ze si to chcem len sam pre seba nejako odovodnit ten "strateny" cas. Je jasne, ze ked je to v enormnom objeme, tak to dobrotu nerobi. Len mam pocit z tvojich prispevkov (mozem sa mylit), ze kazdu minutu, ked nerobis nieco prospesne, povazujes za vyhodenu, a to tak podla mna nie je. Proste treba aj robit NIC podla mna, aby sa zvysila efektivita toho, ked robime NIECO.


jop si lenviec a len sa snazis odovodnit si strateny cas :)

beriem ze oddych je dolezita vec a myslim ze ho mam viac nez dost, chodim si so synom zaplavat, citam knihy atd atd atd - suplovat to pozeranim do monitora a citanim hluposti ktore si o hodinu uz ani nepamatam nepotrebujem
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod matiapag 08 Aug 2015 10:12

yegon napísal:jop si lenviec a len sa snazis odovodnit si strateny cas


Ja to beriem a neskryvam :D Len rozmyslam, ci niekedy fakt nie je viac value v tom nicnerobeni. Asi je to aj povahou - mne sa proste nepaci predstava, ze by som mal cely den rozmyslat nad tym, co musim spravit. Na druhej strane si myslim, ze toho zvladam celkom dost - 8+ hodin denne pracujem, popri tom sa snazim plnit si vlastne pokrove zavazky + dalsie povinnosti, ktorych nie je malo. Mam ale pocit, ze prave tie chvile, ked nic nemusim riesit (youtube, xbox,...) su pre mna takym vykupenim, ze ked uz nieco robim, tak to robim naplno, lebo viem, ze potom bude cas, ked budem moct vypustit uplne.

Ale tak urcite kazdy nech robi tak, ako mu vyhovuje :) To je len taka moja filozoficka chvilka zas :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: BORCOVSKY BLOG

Odoslaťod yegon 08 Aug 2015 11:51

ked chces naozaj robit nic tak medituj :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!