Erichoff a jeho 3 ciele

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 14:16

Ahoj,

volam sa Erik, som z Kosic, s poker hram (lepsie povedane poznam - hrat ho stale neviem :)) cca 4 roky. Hram na P****Stars pod nickom erichoff.

Tento blog vznika spontanne. Rad si davam ciele a snazim sa ich dosiahnut. Doposial vzdy, ked som si dal ciel a verejne o nom rozpraval, tak sa mi ho podarilo splnit i vdaka tomu, ze ma ludia v tazkych chvilach podrzali.

2.10. oslavim 30-te narodeniny a k tomuto datumu som si dal 3 ciele. Kedze jeden suvisi s pokrom, rozhodol som sa o nich pisat tu.

Zatial len v kratkosti:
1. schudnut zo sucastnych 92 kg na 87kg
2. zabehnut polmaraton (21 km) pod 2 hodiny
3. uhrat profit $7k hranim MTSnG (45 man a 180 man)

Niekomu sa tieto ciele mozu zdat banalne alebo easy, pre mna vsak maju svoju vahu. Ku kazdemu z nich este nieco napisem, aby bolo vsetkym jasne, preco som si zvolil prave toto.

Zatial cau a stretneme sa pri stoloch :)
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod vlade 18 Aug 2010 15:07

erichoff napísal:2. zabehnut polmaraton (21 km) pod 2 hodiny


:shock: mas 92kg a behas polmaratony?

Drzim palce vo vsetkych 3 bodoch, najlahsi je asi bod 1, 2 dni nejes zabehnes k tomu 20km a mas to :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod dzejkej 18 Aug 2010 15:12

:vitaj:

vlade napísal:2 dni nejes zabehnes k tomu 20km a mas to :)


Naozaj je to take lahke? Nejak si ma nepresvedcil, ze zabehnut 20km je easy :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod vlade 18 Aug 2010 15:30

dzejkej napísal:Naozaj je to take lahke? Nejak si ma nepresvedcil, ze zabehnut 20km je easy :-D.


Moje konstatovanie vychadzalo z predpokladu ze 21km dokaze zabehnut za nejaky cas, akurat ho chce vylepsit :)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod eraserSK 18 Aug 2010 17:23

Zdravim ta,

tak najtazsi ciel je jednoznacne c.3 nakolko si aj teraz v downswingu a celkovo je to velmi tazke. To schudnutie to das, mensia dieta trocha cvicit a mas to. Alebo ja som schudol 10 kg za asi tyzden ked som chytil daku chorobu s pecenou. Ked som sa vyliecil tak som zdravo nevyzeral a musel priberat :)
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 17:54

vlade napísal: :shock: mas 92kg a behas polmaratony?


No nebeham, este som ani jeden neodbehol :D

Behavam vsak uz nejaky cas 3-4krat do tyzdna po 5-7km.

Dnes som si dal prvykrat hodinu behu (nemal som stanovene, kolko km za hodinu odbehnut), ciel bol hodinu bezat bez prestavky. Nakoniec som odbehol 11 km. Zatial si vsak neviem predstavit, ze by som zvladol v takom tempe 2x tolko. Cas ukaze :)

BTW: k tej vahe, mam 190 cm, takze to nie je az take strasne. :)
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 18:07

eraserSK napísal:To schudnutie to das, mensia dieta trocha cvicit a mas to.


Behanie a chudnutie idu ruka v ruke :) Ja v principe ziadne diety nedrzim ani som nikdy nedrzal. Este na vyske (8 rokov spat) som mal 82 kg. Nasiel som si sedavu robotu, prisli prve pracovne stresy, vaha zacala rast. Ked som mal 27, mal som uz cca. 100kg.

Nakolko som bol fajciar a chcel som s tym prastit niekolkokrat (nedarilo sa mi to), tak som sa rozhodol na Novy rok 2008 prestat fajcit. Urobil som to tak, ze uz 3 mesiace dopredu som to hovoril kazdemu, aby som potom nemal sancu z toho vycuvat. I vdaka tomu sa mi podarilo prestat fajcit (ludia ma podrzali). Fajcenie vsak spomaluje metabolizmus, takze miesto cigarety som mal v hube vzdy nejake tie hranolecky, grilovane kridielko, atd... ;)

Vaha sa zastavila na cisle 110kg. Rozhodol som sa, ze schudnem. Behanim a neprezieranim som za 4 mesiace klesol z vahy 110 na 90. Nasledne som sa na behanie vykaslal, takze vaha za rok trosku postupila (96 bol max cca. pred 2 mesiacmi).
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 18:12

vlade napísal:najlahsi je asi bod 1, 2 dni nejes zabehnes k tomu 20km a mas to :)


Ultra hladny mam zabehnut 20 km? Ved po dvoch skolabujem :)

Jedine, ze... Priatelka ma nalozi do auta, odvezie na samotu, kde najblizsie potraviny budu 21 km a zdrhne :lol2:
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod palo1973 18 Aug 2010 18:20

inak s tym polmaratonom ma napadlo,ze prave v KE ked sa este behaval MMM do Sene a spat sme sa rozhodli spontanne zabehnut si maraton,len tak for fun,mal som asi 18,hraval som futbal za loky,cize som bol celkom v kondicii,napriek tomu po polmaratone sme sadli do zberneho busu...a ked sa to dozvedel trener,tak sme asi 3 treningy za odmenu len behali....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 18:22

palo1973 napísal:a ked sa to dozvedel trener,tak sme asi 3 treningy za odmenu len behali....

:lol2:
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!