heads up poker pro

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: heads up poker pro

Odoslaťod palo1973 22 Okt 2009 14:36

-spax super slovo "EGOsasek" +1
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: heads up poker pro

Odoslaťod Chlpo1989 22 Okt 2009 15:11

spax napísal:hup: mas roi na 5MTT pres 50% - To je sila, ale jakou mas vzorku? Pokud to nepocitas v tisicich, tak mas prd. Dal tu pises, jak nevydelavas silene penize, ale podivej se k tem lidem, co ti tu pisou do blogu na jejich grafy, to, co ty vydelas za ten mesic je u nekterych jedna session. Jestli se chces bavit s nekym o sng, tak si promluv s castlem, jeho vysledky si muzes najit treba i na sharkscope, ale nechci tu mluvit za nej, jestli bude chtit, urcite ti rad posle nejaky graf.

Je fajn, delat si reklamu, delat nejaky projekt, snazit se neco rozjet, urcite asi na to mas, protoze to vypada, ze ty lowstakes hu celkem porazis, ale hraju je taky a musim rict, ze ty low stakes nejsou moc o skillu, 7 lidi z 10 je tam donk, ktery te bud suckne a nebo proste se stane ze jsi carddead a on ti tvoje barrelovani streets docalluje s nejmensim parem atp. Ale samozrejme je treba o tom neco vedet.

Ja jsem v zivote neprecetl milion knih pokerovych, v zivote jsem nezral kastany a v pyzamu jsem spal myslim do 3.-4. tridy, a i presto mam normalni zivot. Zkus se zamyslet, proc tu tolik lidi do Tebe rype, ne kvuli tomu, jak hrajes, s cim davas call a co je pro Tebe EV+, ale za to jak se chovas. Zkus se nad tim zamyslet a nedelej tu ze sebe dal uz EGOsaska. To, ze vyhrajes xx $$ denne, je fajn, ze to tu napises, ze reknes, jak jsi spokojeny ze hrou atp, ale nemusis u toho vetsinu lidi urazet. Neber si to utok jako na Tvoji osobu, ze bych Ti zavidel nebo neco, ale proste ber to jako neco, nad cim by ses mel zamyslet ;) Urcite nejsi idiot a sam to pochopis.


:good: :poklona:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 22 Okt 2009 15:34

ja tu urazam ludi hej? pridem sem napisem ze som heads up coach, hned vysmech a urazky... nosim pyzamu lebo je zima vysmech, pochvalim sa ze vyhram par dolarov za den, nikto sa neusmeje a nepovie gratulujem , miesto toho povie ze ten a ten vyhrava viac. napisem rozbor callu, vysmech.. ste minimalne take iste ... ako ja ak nie vaccsie samozrejme. ste zli ludia a vyhravajte si pre mna za mna aj tisickrat viac za session ako vyhral vasho kamaratovho kamartov bratranec aj tak ste zli ludia... :)
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 22 Okt 2009 15:39

hodil som si sem info o stranke pre zaciatocnikov a nikto vas neprosil aby ste si tu zo mna robili ... ci uz vyhravate viac alebo menej, v prvom rade sa pozrite na seba a ty ... si myslis ze ked nenosis pyzamu a nejes kastany a necitas pokrove knihy ze si lepsi clovek ako ja alebo co?? to uz vam vadi aj to ze niekto lezi v pizame do stvrtej. si ... :Bravo: moralisti a vsevedi.
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod palo1973 22 Okt 2009 15:41

-no moderatori myslim,ze kalich pretiekol
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: heads up poker pro

Odoslaťod yegon 22 Okt 2009 15:45

v tomto suhlasim s headsupprom

ak sa ludia ktori sem prispievaju nad sebou dokazu objektivne zamysliet tak by mali pochopit ze prijatie tohto noveho clena na fore nebolo pekne a nebol to on kto tu urazal ostatnych ale skor naopak

skoda ale je to ludska prirodzenost (bohuzial) ze utocime na tych s ktorymi nesuhlasime
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: heads up poker pro

Odoslaťod dzejkej 22 Okt 2009 16:03

No reakcie v tomto blogu nejak vyvazovali Tvoje posty. Keby si posobil skromne a ukazal ten graf, tak by vacsina ludi bola velmi prijemne prekvapena a pochvalila Tvoje vysledky. Ked si sa ale vacsinu casu chvalil, tak to sympaticky neposobilo, no. Taktiez si sa od zaciatku ako sikovny hrac a coach prezentoval iba cislami, co prave robis a ako dobre sa mas a pritom take fajne SNG videjko/rozbor situacie k tomu by bola jednak vyborna reklama a aj napomocny "move" pre zvysok SNG osadenstva, ale ved to je cisto Tvoja volba.

Nepochybujem o tom, ze mas skill a si sikovny (ved som Ta sam "branil" na zaciatku ;) ) a je mi jasne, ze cela tato kampan Ta vytocila a ani sa necudujem. No taktiez sa necudujem reakcie vacsiny, aj ked to urcite pekne nebolo - najma okamzite posmesky na zaciatku :vyprask: .

Kazdopadne by som rad poprosil vsetkych, aby udrzali dalsie posty na dobrej urovni a nezvrhlo sa to na nadavky a osobne utoky. Dakujem..
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: heads up poker pro

Odoslaťod palo1973 22 Okt 2009 16:04

-a nevyprovokoval to on sam svojou aroganciou a povysenectvom?spomenie tu vysokoskolskeho profesora,z ktoreho sa vysmieva,ze chodi do prace elektrickou a ma vysuchane boty a on velky pokepro/coach je este v pyzame o stvrtej,ako keby ten profesor za to mohol,ze nas uzasny stat si tak vazi a plati pedagogov,v kazdej civilizovanej vyspelej krajine su podobne povolania primerane spolocensky a aj financne ocenene

-neviem ako ty yegon,ale ja takychto ludi nevyhladavam...........
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: heads up poker pro

Odoslaťod vlade 22 Okt 2009 16:05

Problem bol asi sposob akym si sa prezentoval hned od zaciatku (a potom vlastne cely cas), ja osobne si myslim ze skill mas, ale ten prejav nic moc...

Ten posledny prispevok si si mohol odpustit, to je uz trocha moc...
Naposledy upravil vlade dňa 22 Okt 2009 16:14, celkovo upravené 1 krát.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: heads up poker pro

Odoslaťod emjayko 22 Okt 2009 16:09

ako sa do hory vola tak sa z nej ozyva nic viac nic menej...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!