heads up poker pro

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: heads up poker pro

Odoslaťod Mayday 28 Okt 2009 09:54

ludia, ponukam alternativny pohlad na toto divadlo:

sucitme s headsupprom. vyzera to tak, ze je to sikovny mlady chalan, plny ambicii a talentu. velmi hlboko sa vsak zaplietol do toho, co hinduisti volaju Maya. My by sme to mohli nazvat tak, ze sa uzavrel do svojho ega. a clovek, ktory neustale len rozprava, nedokaze pocut nic, co hovori niekto iny. a tak jedine, o com moze rozpravat, je vlastny monolog. a tieto metafyzicke kecy su utokom na jeho osobu. lebo jeho osoba, persona (z latinskeho slova pre "maska") nie je realna. je to vymysel, hra, maska a tato konkretna je neprijemna a destruktivna, sposobuje iritaciu svojho okolia a okolie nasledne reaguje a sposobuje utrpenie jemu. aj ked, v pripade, ze sa rozhodne na moj prispevok reagovat, bude samozrejme tvrdit, ze okolie mu ziadne utrpenie nesposobuje a vy tu na fore uz vobec nie. taka je podstata ega, selektivne vnimanie reality. Ale preco potom ta namaha reagovat a "uviest veci na pravu mieru" a ukazat nam, ze on je lepsi ako my?

ked mu vytvarame opoziciu "ja vs. oni" len ho utvrdzujeme v svetanazore cloveka, ktory sa uzavrel do svojho ega. ze on je centrum vedomia, uzavrete v hmotnom tele, ktore naviguje svetom skladajucim sa z mrtvej, hlupej hmoty a velkeho mnozstva dalsich organizmov, s ktorymi je uzavrety do nelutostneho darwinistickeho suboja o obmedzene mnozstvo zdrojov zabezpecujucich prezitie. samozrejme, z takehoto uhla pohladu je logicke sa spravat, ako on a likvidovat, znemoznovat a zhadzovat vsetkych ostatnych. myslim vsak, ze zakladom zivota nie je suboj a konkurencia, ale kooperacia. ukazme mu to, ak sa chceme hrat na lepsie osoby, ako je on :)

HUpro: neviem, do akej miery myslis to, co tu pises, vazne. ak nie celkom, tak :Bravo: , nachytal si ma a dobre si to zahral :) ak to naozaj myslis vazne, tak chcem aby si vedel, ze aj ja myslim svoje slova vazne. sucitim s tebou.
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: heads up poker pro

Odoslaťod emjayko 28 Okt 2009 11:06

Mayday napísal:...

pri citani tvojho postu som sa na chvilu ocitol na mojej milovanej prednaske z fliozofie...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 11:42

poznam programatora co hraje 3 minuty raz za mesiac
a teraz uz hrava nl 10000
zacinal na nl10
pred mesiacom
a zarabil pokrom $40 000 za tri mesiace
vola sa buschle
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 11:54

poviem vam jeden pribeh. ma zaciatok , stred a bude mat koniec. som bezvyznamna postavicka ktora si tu isla pastnut reklamu a velmi sa nudila tak zacala este viac iritovat ludi , ktori sa cudovali ako niekto s 5000 lifetime profit moze chciet robit poker coacha. iritacia prebiehala ako donekonecna opakovane posty ako sa mi dari , kolko som vyhral a aky som super.

mozno je tento pribeh pravdivy a mozno je to vymysel.
je len taky, aky chces ty 8-)
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 12:04

co sa tyka pokru nenavidim ho, mam pri nom vysoky tlak, obavam sa infarktu v 40tke, dostavam zaludocne vredy, dobre nejem nespim, zial je to jedina obziva tuna na vychodnom slovensku v mojej situacii. doyvedel som sa ye existuju aj poker coachi a teda som to skusil ci sa niekto chyti , ved roi mam a profit tiez? :)

fakt alebo fikcia.. ? to vsetko sa dozviete uz na konci tohto blogu.. ale teraz sa podme pozriet na moje doobednajsie vysledky +$60 gb ;)

vynara sa mnozstvo variacii... alebo som len hulič ktoremu obcas prepne? ...je vobec nick armaniss moj? 8-) som tajomny pan v klobuku?
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod w4444x 28 Okt 2009 12:35

Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: heads up poker pro

Odoslaťod emjayko 28 Okt 2009 13:24

headsuppro napísal:co sa tyka pokru nenavidim ho, mam pri nom vysoky tlak, obavam sa infarktu v 40tke, dostavam zaludocne vredy, dobre nejem nespim, zial je to jedina obziva tuna na vychodnom slovensku v mojej situacii. doyvedel som sa ye existuju aj poker coachi a teda som to skusil ci sa niekto chyti , ved roi mam a profit tiez? :)

fakt alebo fikcia.. ? to vsetko sa dozviete uz na konci tohto blogu.. ale teraz sa podme pozriet na moje doobednajsie vysledky +$60 gb ;)

vynara sa mnozstvo variacii... alebo som len hulič ktoremu obcas prepne? ...je vobec nick armaniss moj? 8-) som tajomny pan v klobuku?

Obrázok
drogy sou spatny
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 14:27

takze: 1.egocentrizmus
2.drogy
dalsie napady? 8-)
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod trikoza 28 Okt 2009 14:49

psychicka porucha
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: heads up poker pro

Odoslaťod josipjs 28 Okt 2009 14:54

trikoza napísal:psychicka porucha

+1
pomaly lepsi lvl ako bol Athene(Chiren80) na 2+2 :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!