heads up poker pro

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: heads up poker pro

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Okt 2009 15:09

"pizamo" & "kastany" fetiš? :napad:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 16:17

trikoza napísal:psychicka porucha

no si blizko kamarat .. pravda je taka ze som taky lenivy clovek a taky antikapitalista ze jedine co som odhodlany robit pre peniaze je lezat a hybat prstom :) inym slovom neriesim babylon ani peniaze 8-)
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 16:26

inak ked je tu samí cashier, citali ste harringtona on cash games volume 1 a 2? is it worth it? ked precitam budem beatovat velke stoly na cash games ako vy ci napriek tomu musim searchovat fishky alias bokombrady? vdaka za odpoved ;)
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod ___Mortylen___ 28 Okt 2009 16:43

Su to skvele knihy, lenze Harrington vie velke prd o online 6max aggro festivaloch. Ale z kniznych publikacii je to IMO nr.1 by far.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 16:44

___Mortylen___ napísal:Su to skvele knihy, lenze Harrington vie velke prd o online 6max aggro festivaloch. Ale z kniznych publikacii je to IMO nr.1 by far.

a co je to ten 6max festival
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod mr_kaktus 28 Okt 2009 16:51

pri stole hrate len siesti, nie 8 - 9 (fullring) :) ale mortylen ma pravdu, ak chces hrat online cash tak by som si pozrel skor nieco ine. na www.bestpokertorrents.com a urcite aj inde sa daju stiahnut cele baliky knih a dost z nich je o online cash game.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: heads up poker pro

Odoslaťod headsuppro 28 Okt 2009 16:54

mr_kaktus napísal:pri stole hrate len siesti, nie 8 - 9 (fullring) :) ale mortylen ma pravdu, ak chces hrat online cash tak by som si pozrel skor nieco ine. na http://www.bestpokertorrents.com a urcite aj inde sa daju stiahnut cele baliky knih a dost z nich je o online cash game.

vdaka a co tym chcel basnik povedat ze harrington vie prd o 6-max? ze je to vyhodnejsie hrat ako full table ?...lebo mi to znelo ako "federer je dobry ale o strielani basketbalky do kosa vie prd." :) vdaka
headsuppro
 
Príspevky: 80
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -2

Re: heads up poker pro

Odoslaťod mr_kaktus 28 Okt 2009 17:05

harrington on cash game som necital, cital som knihy od sklanskeho ale myslim ze je to obdobne - v podstate sa vychadza z fullring hry - cize ste pri stole deviati a je tam plno strategii, ktore jednoducho na microlimitoch a myslim ze aj na lowstakes nevyuzijes (typu riverbluffy). sklansky napriklad tiez casto rata s tym ze ste 150 BB + deep a podobne veci. 6max je jednoznacne ziskovejsi (aspon teda z toho co som cital, pocul, skusil) ale aj sa tam hra agresivnejsie ako na fullringu, otvaras viac startovnych kombinacii z UTG a podobne - ked si vezmes ze na fullringu mas PT staty povedzme 13/12 (VPIP/PFR), na 6 max nie je hriech mat 20/18. a tiez sa malokedy stane ze by ste pri stole boli vsetci povedzme 200BB deep. skor tam budes mat par 100BB stackov a par shortstackov alebo semishortstackov a to ti uz nejake strategie z takychto knih vobec nepomozu.

tot moj fishy nazor. ak som nieco napisal zle nech ma kludne niekto skusenejsi opravi :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: heads up poker pro

Odoslaťod dzejkej 28 Okt 2009 17:13

Vyborna kniha je: http://smallstakesnolimitholdem.com/

Lenze je to ebook. Harrington on Cash je nic moc - radsej fakt stiahni kolekciu knih na vyssie uvedenej linke cez torrenty a potom si kup toho Millera po precitani niecoho trosku viac basic. Ale ten je vlastne uz na torrentoch tiez :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: heads up poker pro

Odoslaťod buschle 28 Okt 2009 17:50

dzejkej napísal:Vyborna kniha je: http://smallstakesnolimitholdem.com/

Lenze je to ebook. Harrington on Cash je nic moc - radsej fakt stiahni kolekciu knih na vyssie uvedenej linke cez torrenty a potom si kup toho Millera po precitani niecoho trosku viac basic. Ale ten je vlastne uz na torrentoch tiez :-D.


mam Harrington on CG 1 a 2 a mam aj tuto knihu co pastol JK, stoji 100usd a je asi tak 100000000000000000x lepsia ako Harrington. Keby stala 500usd a viem co v nej je, tak ju Snapnem.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!