Lestyho poker blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod palo1973 25 Mar 2010 18:50

-myslel som harrington on cash game,ja neviem kde to hladat na nete,ja som totiz stara skola,mam rad knihy z papieru,aj tak dost cumim na monitor a este aj citat :bad:

-s tym behanim+poker by som to urcite skusil,vsak ak to nepojde stale mas v zalohe pozeranie edukativnych videii
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod dzejkej 25 Mar 2010 19:16

lestatos napísal:Neber mi prosim moj sen , ze mozem spalovat a hrat plnohodnotny poker at the same time ))).


Lenze pri uceni nepotrebujes rychlo a presne reagovat. V online pokri kliknut vedla moze byt velmi drahe a reakcia o nieco neskor moze znamenat timeout. Je to znacny rozdiel, ale ved zistis si to sam .. Ja si vobec nemyslim, ze mozes hrat plnohodnotny poker a ak to budes vsetko stihat, znamena to len, ze hras prilis malo stolov na ukor chodze a teda si znizujes svoju hodinovku a spomalujes tempo rastu svojho bankrollu ;).

Radsej 30 minut narocneho cvicenia alebo behu a spalis to efektivnejsie a pri pokri nebudes nic riskovat :).

Ale nezarabam presviedcanim ludi, aby nehrali pri chodzi, takze tot vsjo z mojej strany o tejto teme a vela stastia pri experimentovani :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 25 Mar 2010 19:48

dzejkej napísal:
lestatos napísal:Neber mi prosim moj sen , ze mozem spalovat a hrat plnohodnotny poker at the same time ))).


Lenze pri uceni nepotrebujes rychlo a presne reagovat. V online pokri kliknut vedla moze byt velmi drahe a reakcia o nieco neskor moze znamenat timeout. Je to znacny rozdiel, ale ved zistis si to sam .. Ja si vobec nemyslim, ze mozes hrat plnohodnotny poker a ak to budes vsetko stihat, znamena to len, ze hras prilis malo stolov na ukor chodze a teda si znizujes svoju hodinovku a spomalujes tempo rastu svojho bankrollu ;).

Radsej 30 minut narocneho cvicenia alebo behu a spalis to efektivnejsie a pri pokri nebudes nic riskovat :).

Ale nezarabam presviedcanim ludi, aby nehrali pri chodzi, takze tot vsjo z mojej strany o tejto teme a vela stastia pri experimentovani :).


Rozumiem. ja vacsinou pustam 3 az 4 stoly, na nejaky roboticky sposob zatial nemyslim , chcem mat cas trosku si vsimat co sa na stoloch deje. Sam som zvedavy aky to bude mat dopad na sustredenie. A neboj sa nebudem klamat ako to bude na ukor sustredenia.)))
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod 7castle 25 Mar 2010 19:54

Vitaj na fore,

musim uznat ze sportovanie POPRI pokri je genialna myslienka, absolutne si to sice neviem predstavit, ale je to skutocne fascinujuce :lol2:

To som myslel len tak semiironicky, okrem toho ze to je vtipne sa mi to fakt paci :good:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 25 Mar 2010 19:57

Horsey7 napísal:
Xaress napísal:Pekne čítanie je aj Ryan Fee 6-max NL Strategy Guide


//edit

pridavam aj link na stiahnutie - rozhodne odporucam prestudovat

vitaj a nech sa dari :good:

btw. ako spomenul dzejkej, o chvilu na teba vybehne predseda klubu PP dochodcov AP, ze "co si to mlady dovoluje" :D

:gl:

Dakujem za pomoc. Clanky od Ryan Fee som presiel vsetky. Velmi dobre aj ked mne osobne sa viacej pacila spominana kniha „HOW TO BEAT NO-LIMIT HOLDEM 6 MAX CASH GAMES by Bill Vosti."

Caka ma samozrejme registracia na nejakom platenom webside , predpokladam ze to bude leggopoker. Este jedna otazka ohladne table selection, doporucili by ste spadeeye alebo si mam zapltit update na HM -Table scaner. Dakujem za radu.
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 25 Mar 2010 20:25

7castle napísal:Vitaj na fore,

musim uznat ze sportovanie POPRI pokri je genialna myslienka, absolutne si to sice neviem predstavit, ale je to skutocne fascinujuce :lol2:

To som myslel len tak semiironicky, okrem toho ze to je vtipne sa mi to fakt paci :good:


Dakujem slovenskej ikone SNG za príspevok ;) Mozem to trosku rozobrat. Dzekej tvrdi , ze mi to proste nedovoli sa dostatocne sustredit. Hmm , mam ale dovod verit, ze to nemusi byt pravda. Rok dozadu som bol sefom guildu v hre Age of Conan. Jedna sa o MMORPG hru(Massively multiplayer online role-playing game)Sefoval som 300 clennemu guildu(nieco ako klan). Poviem vam ze to bola praca skoro na cely uvazok a skoro sa mi koli tomu rozpadlo manzelstvo. Vrcholom mmorpg hry je raid,Je to vyprava 24 ludi ktori idu do ultra tazkej zony "sundat" nejakeho really taugh bossa. vsetci su spojeny cez nejake VOIP , urcite nie skype, ten by konferenciu 24 ludi neudrzal a strasne by spomalil vsetky PC. Nechcem dooho zabiehat , len chcem povedat ze pri takom raide su niekedy rozhodnutia robene v desatinach sekund a ja som to zvladal so sedla rotacneho bicykla( a to som tan raid este riadil.)
Aby ste mali nejaku predstavu to je video s youtubu: http://www.youtube.com/watch?v=3poOSQl6QRg
Ospravedlnujem sa ze som sem trosku zaniesol off topic ale vzhladom na to ze je to moj blog tak mi to hadam prepacite. Staci si pozriet poslednych 5 min aby vas to nenudilo . Posledna poznamka, ak sa vam zda ze sa jedna o nejaku detsku zalezitost tak co vidite na tom videuje vysledok asi 3 mesacnej pripravy a tvrdeho treningu ).
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 25 Mar 2010 21:15

Tak som sa nakoniec donutil aby som postol moje stats za posledny mesiac aby ste mali aspon predstavu ako to pekne prasim.
Prílohy
stats.JPG
stats.JPG (195.16 ) Zobrazená 3034 krát
poker stats.JPG
poker stats.JPG (252.19 ) Zobrazená 3025 krát
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod ROYAL SHlT 25 Mar 2010 21:26

Harrington on cash síce nemám, ale možeš aspoň doraziť trilógiu, čo si začal. Linky máš v maile, pre ostatných tu:
http://www.sendspace.com/file/yi2ubh
http://www.sendspace.com/file/i7odzv
http://www.sendspace.com/file/ynhvjh

Edit: A vítaj ;o)
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod Chlpo1989 25 Mar 2010 21:31

Mas dost zlu red line. Na jednom fore je clanok tykajuci sa tejto problematiky. Skus tam najst to svoje.
Cim je sposobena zla redline:

· Zlymi cbetmi v nehodnych situaciach
· Obmedzenie svojich cbetov len na flope
· Hra OOP
· Dorovnavanie a pasivne hranie s draws
· Callovanie s marginal hands a nasledne foldovanie na dalsej street
· Caste dorovnavanie 3betov a foldovanie na flope
· Pasivnou hrou v nasich 3betovanych spotoch
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod mr_kaktus 25 Mar 2010 21:53

chlpo nestras....moja cervena vyzera tento mesiac velmi podobne :D

a inac vitaj :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!