Lestyho poker blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod pegas1975x 25 Mar 2010 22:00

lestatos vitaj na fore a prajem ti vela stastia pri pokrovych stoloch. :gl:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod Riddlah 25 Mar 2010 22:24

a kvoli takemu drakovi som prisiel o partaka do posilky :D ale stale lepsie ako prist o manzelstvo :D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod dzejkej 25 Mar 2010 23:40

Riddlah napísal:a kvoli takemu drakovi som prisiel o partaka do posilky :D ale stale lepsie ako prist o manzelstvo :D


Ej veru, hruoza to je. Ako byvaly hrac World of Warcrack o tom tiez viem svoje :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

NL10 video

Odoslaťod lestatos 31 Mar 2010 15:04

Pozdravujem priatelia, natocil som kratke , asi 30 min video a chcem sa opytat ci sa najde dobra dusa ktora by sa mi na to pozrela. Ak sa taky dobrodinec najde , tak potrebujem poradit technicku vec. Video som natocil pomocou znameho softu Camtasia. Poradte te mi ci a do coho ho potrebujem konvertovat ako ho uploadnut sem na pokerportal.sk
Ak k tomuto tematu existuje nejaka diskusia tak mi len hodte link . Dakujem.

Co sa tyka videa tak ma na zaciatok zaujma vlastne PRF hra, ci teda openrisujem tak nejak v normale, ci aspon v zakladoch hram standardne small pocketpairs a ci zhadzujem spravne na rerise. hodim k tomu aspon nejaku muziku aby to nebola len cista :fish: polievka. Dopredu este raz dakujem. Lesty
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: NL10 video

Odoslaťod Chlpo1989 31 Mar 2010 15:13

lestatos napísal: Poradte te mi ci a do coho ho potrebujem konvertovat

wma je idealne, nebude to mat vela MB
lestatos napísal:ako ho uploadnut sem na pokerportal.sk

treba ho uploadnut napr. na megaupload.com a sem hodit len link
lestatos napísal:Ak k tomuto tematu existuje nejaka diskusia tak mi len hodte link

nieco o instalacii a nejake tipy : post56033.html?hilit=camtasia%20navod#p56033

lestatos napísal:hodim k tomu aspon nejaku muziku

ak to nemas komentovane, tak to natoc radsej s komentarom a tvojimi myslienkami, pretoze pokial nieco robis, mozes to spravit dobre ale myslienka bude zla. Hadam mi rozumies :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod dzejkej 31 Mar 2010 16:04

Muziku nedavaj. Viac pomoze, keby si to natocil znova s dodatocnymi komentarmi. Pustis si video v prehravaci, zacnes rozpravat co a preco si spravil a mozes video aj pekne pauznut a vysvetlit myslienku. Cele to nahras znova a mas to :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 31 Mar 2010 17:14

dzejkej napísal:Muziku nedavaj. Viac pomoze, keby si to natocil znova s dodatocnymi komentarmi. Pustis si video v prehravaci, zacnes rozpravat co a preco si spravil a mozes video aj pekne pauznut a vysvetlit myslienku. Cele to nahras znova a mas to :).

Roger, problem ale je, ze camtasia mi ponukla uloženie iba v avi, moze byt ze jo to sposobene , ze som pouzil iba trialovu verziu. A tak som sa pokusal to prehnat nejakym softom na converziu na WMV , subor sa sice zmensil s povodneho avi 700MB na cca WMV 100 MB ale ked som to pustil tak to bolo rozmazane , dal som to prerpbit este raz s ovela vacsim kpbs a napriek tomu ze sa ten file zvacsil cez 200MB sa na to aj tak neda pozerat. Musim sa s tym pohrat. Nie je niekde navod od velkeho ucitela ako sa mu podarilo dosiahnut taky pomer kvality a obsahu? ak ano skuste ma naviest ako slepca ;)
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod Horsey7 31 Mar 2010 17:27

vsetko nechaj na default nastavenia..ak si uz medzitym nieco menil tak>

video format: wmv
profile: camtasia studio best quality and file size
format (codec): techsmith screen capture codec
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod Mlachi 31 Mar 2010 17:37

http://www.pokerman.cz/jak-se-toci-komentovane-video/
ja som robil video podla tohto videa....
Obrázok používateľa
Mlachi
 
Príspevky: 219
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 29 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Lestyho poker blog

Odoslaťod lestatos 04 Apr 2010 06:59

Pekne slnecna nedela je tu ale ja sa netsim , padaju na mna vsetky technicke problems ktore si viem predstavit. Pripravene video som na koniec vymazal a urobim nove. Vcera som zahucal asi 6 BI ked sa mi stalo ze som bol v priebehu 30 min 3 krat suck out s AA. Ale najviac ma hneva fakt ze sa mi ani po 72 hodinach nepodarilo predplatit si leggopoker. Nakoniec mi support z legga poradil . ze maju problems s platbou mimo usa a doporucil mi skusit to vyriesit platbou cez paypal. Ten som nepouzil niekolko mesiacov a ked som to skusil vcera v noci tak mi nic nepreslo a prisiel mi email ze moj ucet chce pravdepodobne "tretia strana" a preto mam dodat naskenovane nejake dokumenty s mojho uctu. Nech je to ako kolvek tak sa k leggopokeru uz vracat nebudem. Ked je nieco moc resistentne tak nech si to nechaju. Obraciam sa na vas s prosbou o radu , ktoru s dalsich renomovanych wabsites by som podla vas mal pouzit. Samozrejme ze ma zaumaju hlavne vyukove videa o 6 max cash games. Takze predom podakujem za doporucenia, popripade by som s niekym rad urobil deal o shareovani coaching videos ak ma niekto leggopoker a ja si predplatim nejaku inu moznost. Inak prajem peknu vleku noc.

P.S. Pred tyzdnom som stretol svojeho ucitela matematiky zo zakladnej skoly a skocili sme na poharik. Pri tej prilezitosti som mu dal matematicku hadanku ktoru som pred rokmi nasiel niekde na inernete. Po 5 minutach mi sebavedomo ohlasil ze dany problem nema riesenie ))). Ale vam poviem , ze to riesenie ma a nejedna sa o ziaden chytak. Chcem poprosit tych co riesenie poznaju aby ho neprezradzali a nechali rozmyslajucim hlavam na tomto blogu nejaky cas na rozmyslanie.

Stretli sa dvaja matematici :

A : Mam 3 synov, sucin ich rokov je 36. Povedz mi kolko rokov ma kazdy z nich ?

B : To mi nestaci na urcenie rokov , povedz mi este nieco.

A : Tak Ti este poviem, ze sucet ich rokov je ako pocet okien na tomto dome.

B : Hmmmm, tak to mi este stale nestaci .

A : Este Ti poviem ze najstarsi z nich ma modre oci .

B : Tak to mi uz staci a vysledok je ......

Vies aj Ty aky je vysledok ?
lestatos
 
Príspevky: 23
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!