lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Sunwu 21 Máj 2009 12:03

yegon napísal:spravil som si prave poker IQ test na http://www.donkeytest.com

vysledok je pomerne uspokojivy
Your PokerIQ is: 127



mne vyslo 112. Skoda, ze tomu nezodpovedaju aj vysledky na stoloch :D
Obrázok používateľa
Sunwu
 
Príspevky: 860
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 7 krát/13 krát
Karma: 6

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 22 Máj 2009 11:50

..mam taky napad yegon :) Nechcelo by sa Ti nakomentovat ten test ?..ja by som si to potom presiel otazku po otazke, popremyslal a za kazdou otazkou by som si pustil ako si sa k ruke vyjadril Ty a porovnal si myslienkove pochody :) ..myslim, ze aj ostatni by to ocenili. Samozrejme ze by som nepodvadzal a odpoved ktoru som si zaznacil by som uz neopravoval len aby som dosiahol 127 :) Myslim, ze v tom teste je toho dost co sa tyka pf aj post flop hry, hand readingu a podobnych uzitocnych veci a zrovnat si mylsienkove pochody s niekym, kto spravil 127 by bolo urcite prinosom. Co Ty na to ? :friends2:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 22 Máj 2009 12:36

Your PokerIQ is: 118,ale utesujem sa tym,ze neviem dokonale anglicky a je mozne,ze par otazok tych textovych som celkom nerozumel...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 22 Máj 2009 18:07

mne vyslo 111, hmmm. ale zaujimave situacie tam boli, tiez by som rad poznal nazor inych ludi na ne.
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eduard666 22 Máj 2009 19:11

keso26 napísal:..mam taky napad yegon :) Nechcelo by sa Ti nakomentovat ten test ?..ja by som si to potom presiel otazku po otazke, popremyslal a za kazdou otazkou by som si pustil ako si sa k ruke vyjadril Ty a porovnal si myslienkove pochody :) ..myslim, ze aj ostatni by to ocenili. Samozrejme ze by som nepodvadzal a odpoved ktoru som si zaznacil by som uz neopravoval len aby som dosiahol 127 :) Myslim, ze v tom teste je toho dost co sa tyka pf aj post flop hry, hand readingu a podobnych uzitocnych veci a zrovnat si mylsienkove pochody s niekym, kto spravil 127 by bolo urcite prinosom. Co Ty na to ? :friends2:



:good:
eduard666
 
Príspevky: 126
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 5 krát/4 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod obivano 22 Máj 2009 22:21

+1
Obrázok používateľa
obivano
 
Príspevky: 887
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/8 krát
Karma: 7

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 22 Máj 2009 23:40

tu mate milionprispevkovu diskusiu k otazkam v tom teste, mozete studovat ja to teda urcite mam v plane podrobne prejst. Moje skore je sice dobre ale su borci co to spravili na 140 :)

http://archives1.twoplustwo.com/showflat.php?Cat=0&Number=9720320&page=0&fpart=1&vc=1
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 11:28

dokazal som to :)

nereportoval som sice o tom uz dlhsiu dobu ale stale poctivo beham a moja kondicka sa zlepsuje. Dnes som prekonal dalsi dolezity krok v mojom bezeckom vyvoji. Zabehol som 15km (teda technicky to bolo 14,8km ale nebudme malicherni :) ) v jednom zatahu bez prestavky a bez chodzovych pasazi v case 1:38:40

mam zo seba radost :) hlavne ked si spomeniem ze na zakladnej skole som mal problemy zabehnut 1500ku a predsa len som uz pomerne stary chuj

on another note: vcera som bol v kine na Noc v muzeu 2 - OMG dlho som sa tak dobre nezasmial - doporucujem pozriet si tento film bola to vynikajuca zabava
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod roche01 23 Máj 2009 11:45

gratulujem :poklona: Ja by som po 15km behu bol použiteľný asi len na orgány :lol2: .
Zaujíma ma otázočka (ak nie je tajná :D ): koľko rokov je to "pomerne starý chuj"? Či teda má pre mňa zmysel ešte niečo so sebou robiť, alebo to už nejako dokrkám v takej forme ako som.
Ja toho herca z filmu Noc v múzeu veľmi nemusím, ale jednotka bola celkom pozerateľná. No na takú českú klasiku ako bola včera na JojPlus: Štyri vraždy stačia, miláčik!" to zďaleka nestačí. Aspoň pre mňa. Ale hlavne, že sa človek aspoň z času na čas z chuti zasmeje :P
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 11:49

stary chuj = 34

ben stiller a adam sandler su moji oblubeni herci co sa tyka komedii. Pravdu povediac toto nebola typicka stillerovka, ten humor bol taky nejaky iny - ale zaklad bol owen wilson ako mikrokovboj + poloteply faraon. Fakt to bolo vynikajuce. Ceska klasika je super to suhlasim ale neda sa to porovnavat - kazde je uplne o inom.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!