lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod somNula 23 Máj 2009 12:01

yegon napísal:stary chuj = 34

ben stiller a adam sandler su moji oblubeni herci co sa tyka komedii. Pravdu povediac toto nebola typicka stillerovka, ten humor bol taky nejaky iny - ale zaklad bol owen wilson ako mikrokovboj + poloteply faraon. Fakt to bolo vynikajuce. Ceska klasika je super to suhlasim ale neda sa to porovnavat - kazde je uplne o inom.


dnes si ten film teda pozrem, ty stary ujo :P
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod TuKE 23 Máj 2009 12:08

Súhlas, Noc v múzeu 2 je gut. Stále sa tam niečo deje, som sa bavil a keď to skončilo, tak som si povedal fok, nejako rýchlo :).
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod roche01 23 Máj 2009 12:16

yegon napísal:stary chuj = 34

ben stiller a adam sandler su moji oblubeni herci co sa tyka komedii. Pravdu povediac toto nebola typicka stillerovka, ten humor bol taky nejaky iny - ale zaklad bol owen wilson ako mikrokovboj + poloteply faraon. Fakt to bolo vynikajuce. Ceska klasika je super to suhlasim ale neda sa to porovnavat - kazde je uplne o inom.


Lol, tak to sa k starému chujovi nezadržateľne blížim aj ja, takže šanca urobiť s tým mojim telom ešte žije :keso2:

Tak Owena Wilsona teda "môžem" všetkými desiatimi: skvelý herec a hlavne komik. Je fakt, že americký a český humor je ako Mars a Venuša. Ale v obidvoch prípadoch sa nájdu skvosty, ktoré stojí za to vidieť aj viackrát. Len niekdy mám pocit, že tie americké komédie sú už trochu "cez". Tento týždeň som si pozrel voľné pokračovanie Prci, prci, prcičky... a to už bolo na môj vkus trochu veľa :bad:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 12:39

prci prci prcicky bol zabavny prvy diel, druhy sa dal pozriet, treti som vypol po 5 minutach a predstavujem si ze to islo dalej len dole vodou. Bolo to stale to iste len vzdy vulgarnejsie

ako som uz napisal noc v muzeu je ina, humor v nej je ovela inteligentnejsi nez vo vacsine stillerovych filmov - naozaj som bol prekvapeny aky odlisny bol ten film od jeho predchadzajucich a musim povedat ze tam bol kopec skvelych hereckych vykonov a naozaj kopec dobreho vtipu

vynikajuco zahral wilson aj ten druhy typek co hral jeho partaka mikro-rimskeho vojaka. Super bol aj napoleon a faraon a amelie erhardtova bola uplne zlata :)

pozri si to roche a urcite neolutujes
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod roche01 23 Máj 2009 13:03

jj, určite si to pozriem. Už to mám zaznačené v zozname filmov, ktoré si požičiam od svojho "súkromného" videopožičováka ;)
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 23 Máj 2009 13:06

-ja mam rad tiez cesku klasiku,ale predvcerom bol celkom dobry film na markize-The Last Castle,inak "nasa" ORF je katastrofa na entu,stale opakuju len filmy s guvernerom Kalifornie....,nedavno bol celkom dobry film o tych teplych kovbojoch...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Barin 23 Máj 2009 13:10

No minule ak sa dobre pamatam si odporucal Zohana ci jak sa to volalo a ukrutnejsiu blbost som davno nevidel. Tak dufam, ze tentokrat to bude lepsie :)
Barin
 
Príspevky: 284
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 0 krát/4 krát
Karma: 4

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod poldinhoo 23 Máj 2009 13:19

yegon koľko rokov už hráš poker??
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 23 Máj 2009 13:21

Barin napísal:No minule ak sa dobre pamatam si odporucal Zohana ci jak sa to volalo a ukrutnejsiu blbost som davno nevidel. Tak dufam, ze tentokrat to bude lepsie :)


ja?asi som spominal,ze to idem pozerat,a bola to pekna blbost....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 23 Máj 2009 13:28

palo1973 napísal:
Barin napísal:No minule ak sa dobre pamatam si odporucal Zohana ci jak sa to volalo a ukrutnejsiu blbost som davno nevidel. Tak dufam, ze tentokrat to bude lepsie :)


ja?asi som spominal,ze to idem pozerat,a bola to pekna blbost....


chlapci ste cudni :)

zohan je pecka, je to iny humor nez noc v muzeu takze ak sa vam zohan nepacil tak to neznamena ze sa vam nebude paci ani toto ale naozaj nechapem ako niekto moze povedat na zohana ze je to blbost

bolo to plne dokonale :) mohol by som to pozerat kazdy druhy den
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!