MÚDRÝ DYCKY VYHNE

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod yegon 24 Máj 2015 17:01

to maslo je ako dodavatel energie, ked nemas energiu tak si ho daj, nic nepredpisuje ze by si to mal pit len rano
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 24 Máj 2015 17:14

yegon napísal:to maslo je ako dodavatel energie, ked nemas energiu tak si ho daj, nic nepredpisuje ze by si to mal pit len rano

dobre vedet, prave sem si myslel ze len rano ... diky
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 24 Máj 2015 18:43

zase postnu neco zaujimave nech stale nedavam len denne reporty, ktere samozrejme nejsu na skodu ;)
rozhodel sem sa podivam jak su natem, ne tento mesic, ani tento rok ale co makam na sebe...a zhodu nahod akorat aj dorazam 100k ruk a slubil sem dalsi report ked splnim tento milnik takze to vyslo paradne, tym ze nemam SSD tak musim neustale mazat databazu a byl sem zvedavy jak stara baba jak sa povi :D
vysledky su sklamanim v jednej veci a to v tem ze sem nesel na 100% a to hlavne proto co uz sem spominal, prestal sem sa ucit lebo sa mi nechcelo a myslel sem si ze uz nemam potrebu si zatazovat hlavu necim novym: sak uz su najvecsi borec na svete neeee a jak vymluvu sem pouzil to ze sa nebudu divat na vysledky, tym padem sem robil chyby a tym padem sem klesel aj na winrate, osobne si myslim ze moja top wr co mozu momentalne dosahovat stym co umym je ~10bb/100 (neriesim downswingy ani upswingy podla mna nic take neexistuje, clovek bud vi riesit spoty alebo nevi), a tuto winrate si udrzim len vtedy ked budu robit veci tak jak sa maju, vsetko ostatne mi ju len znizuje a nektere veci mam osobne odskusane, napisu ich sem a dufam ze si steho neco zeberete k srdci a nebudete robit ty iste chyby jak ja:

-prvni faktor a podla mna najdulezitejsi co ovplivnuje wr je neustale, dennodenne sa ucit, vzdelavat, vymyslat, skusat dokad to hlava bere lebo nikdo na svete neni taky frajer by sam o sebe mohel povidat ze je najlepsi ze on sa ucit uz nemusi, vsetci sa stale mame co ucit, nektery vicej nektery menej.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-dalsi vec kteru mam odskusanu a aj yegon mi ju moze potvrdit ked mi asi tak pred pul rokem robil leakfinder, a smil sa jak je to mozne a to je nekonecna hra s nekonecne moc stolu... hraval sem neuveritelne dlhe session a pro istotu sem si zapel aj co najvicej stolu co sem stihal odklikat :o a cudoval sem sa jak je mozne ze nemozu vyhravat :D nevim ci exisuje na svete borec co dokaze hrat 12-15 stolu 10h denne vkusy alebo s jednu prestavku a mnet wr aspon 3bb :D no ja do tej skupiny urcite nepatrim, ale pokad nekdo taky je tak klobuk dole :poklona:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-dalsi podla mna dulezita vec je priprava pred session, prejit si spoty, nastarovat hlavu, psychicky sa pripravit na vsetko co bude/moze behem session nastat
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-neskusat pracovat pokad sa necitim aspon na 80-90% dobre, tak dobre jak sa citim taky vykon pravdepodobne podam, je to umerne
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-dalsi vec kteru mam odskusanu a osvedcila sa mi, zit aktivny zivot, nepouzivat slovo mne sa nechce, to nejde, ja to neumym to vsetko sa potom odzrkadluje na pocitoch, naladach, vykonoch
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-myslim ze dalsi taka vec je najit si svuj cas kedy clovek ma najvecsi chut neco robit, kedy ma najvecsi zapal pro pracu, ja sem nocny vtak a najvicej mna to bavi v noci, mam najvecsi chut a najvicej sa mozu sestredit vecer +- od 18:00 do 6:00 rana, ked chcu zacat skurej, tak porusuju pravidal co sem pisal hore, nejsu pripraveny na session, nemam naladu, nejsu probrany a su lenivy a znudeny, potom mi pripada ze cely den presedim za PC, a realne nemusim odmakat ani tolko kolko cekam ze odmakam, takze neefektivne nevyziju svuj cas
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-nepodcenovat silu tiltu a vedet sa co najlepsi kontrolovat, to suvisi vsetko s bodama hore
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-zbytecne moc nevylehavat, len tolko kolko je nutne, to suvysi ze stravu, tym ci ziju aktivne alebo ne
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-spravit si spravne navyky a dodrzovat ich dennodenne dokad ich clovek nebude robit automaticky a potom sa nane nemusi tolko sustedit
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tyto vsetky veci mne osobne ovplivnuju winrate takze cim dukladnejsi ich budu dodrzovat tym vyzsi bude moja winrate, jak uz sem 1000x povidal toto je moja biblia
Spoiler:


nevim ci sem neco zapomnel ale toto vsetko mna osobne ovplivnuje v pokri a poker ovplivnuje muj zivot, jak sa citim a jak sa chovam, co hraju poker tak posledne dva mesice co sem na temto vsetko zapracoval tak sem nebyl ve stresi, nemnel sem nervy, mam radost ze sameho seba a sem vlastne stastny, vsetko sa mi dari, nic neni problem a nemusim mnet ani auto za milion a barak pro 150ludi :spax:

v najblizsi dobe by sem si chcel zebrat jedneho studenta na dlhodobu spolupracu, bud to bude nekdo s mojich znamych co hraju pokr alebo si najdu nekoho na internete, rad pracuju s ludma kterych mam rad a hlavne mi robi radost a motivuje mna to ked mam nekoho pri sebe... chcu mu odevzdat vsetko co vim, tym sa mi potvrdi to co tu pisu ze je pravda a funguje to, ja si vsetko od zacatku zopakuju (opakovani matka mudrosti, a to sa uci aj na slovenskych skolach ano), dalsi vec mozu dojit na nove napady, myslenky a nove pohledy na problematiku a hlavne mam radost ked ma nekdo radost, ridim sa pravidlem co das to sa ti vrati, a ja sem byl cely zivot nasraty jak k**** takze mam co vracat :)
Spoiler:
Obrázok

Za tento príspevok od SATAN poďakovali - 10:
1886er, Brejcinho, haman, matiapag, nabokow, sudden, Thewater, tucniak, WolfiKxx, yegon
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod tucniak 24 Máj 2015 21:42

co ja viem ja by som tie sachre az tak necutoval, zas tak tlsty nie si , skor by som ich casoval..a to primarne do toho anabolickeho okna po treningu, hned po a do hodky..
mimo treningove dni kludne ten tvoj diieeet

tahat tazke mrtve tahy a podobne veci a k tomu zrat <50g sacharidov neni dobre ani na psychiku a pocitovo/silovo budes tiez v keli podla mna...:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod Brejcinho 24 Máj 2015 21:45

SATAN napísal:...


:poklona: :Bravo: :good:

Spoiler:
:poklona: :Bravo: :good:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 24 Máj 2015 21:49

tucniak napísal:co ja viem ja by som tie sachre az tak necutoval, zas tak tlsty nie si , skor by som ich casoval..a to primarne do toho anabolickeho okna po treningu, hned po a do hodky..
mimo treningove dni kludne ten tvoj diieeet

tahat tazke mrtve tahy a podobne veci a k tomu zrat <50g sacharidov neni dobre ani na psychiku a pocitovo/silovo budes tiez v keli podla mna...:)


tusty mozno nejsu ale citim sa na 150kg ... mas pravdu tomo keby sem cvicil mrtvolu, tazke drepy, bench press a podobne cviky tak sagaridy su nutnost ale ja cvicim kliky, drepy s lahku vahu a podobne cviky s vysoku intenzitu a tam netreba moc sacharidou.... trening mam uspusobeny na to co jim ale ked je telo na urcitej zavislosti na sacharidoch a potom ich vysadis a ides cvicit tak na zacatku stebu zamava kazdy trening to je reakcia na zmenu ale treba zatnut zubya vydrzat to telo sa prispusoby bez nejakych poskodeni... cas ukaze jak uspeju, cil mam do konca roka 16-21kg dole, tak drz palce
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod tucniak 24 Máj 2015 22:00

SATAN napísal:
tucniak napísal:co ja viem ja by som tie sachre az tak necutoval, zas tak tlsty nie si , skor by som ich casoval..a to primarne do toho anabolickeho okna po treningu, hned po a do hodky..
mimo treningove dni kludne ten tvoj diieeet

tahat tazke mrtve tahy a podobne veci a k tomu zrat <50g sacharidov neni dobre ani na psychiku a pocitovo/silovo budes tiez v keli podla mna...:)


tusty mozno nejsu ale citim sa na 150kg ... mas pravdu tomo keby sem cvicil mrtvolu, tazke drepy, bench press a podobne cviky tak sagaridy su nutnost ale ja cvicim kliky, drepy s lahku vahu a podobne cviky s vysoku intenzitu a tam netreba moc sacharidou.... trening mam uspusobeny na to co jim ale ked je telo na urcitej zavislosti na sacharidoch a potom ich vysadis a ides cvicit tak na zacatku stebu zamava kazdy trening to je reakcia na zmenu ale treba zatnut zubya vydrzat to telo sa prispusoby bez nejakych poskodeni... cas ukaze jak uspeju, cil mam do konca roka 16-21kg dole, tak drz palce



drzim drzim..a hej prejst na tukovy metabolizmus neni moc lahke ale vsetko je sila zvyku, zamava to celkom aj s mozgom a premyslanim..kazdy ma ine telo a musi si najst kompromis nejaky..

ja to moc nehrotim ale vzhladom na casove moznosti cvicim skor tieto velke veci co si vymenoval a nic ine a po nich sachrujem..a inak sa snazim s rozumom a ked mozem vyhybam sa pecivu:)
a aj pri sedavom jobe + sedavom pokri s dostatkom pohybu som niede na 196/87-90 podla formy :))))
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 24 Máj 2015 22:07

tak to mas paradnu formu tomo ... ja meram okolo 175-180 nevim presne kolko a vaha 96kg a neco sem dal dole ... sem jak tusty trpaslik mozno ked mam 96kg tak meram 175, a ked schudnu tak narostnu jak hrib :D
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod Brejcinho 24 Máj 2015 23:44

Ten graf je z NL50 iba a teraz ides na NL100 ci ako ?
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: MOTIVAČNO MOTIVAČNÝ, MOTIVAČNÝ

Odoslaťod SATAN 25 Máj 2015 01:03

Brejcinho napísal:Ten graf je z NL50 iba a teraz ides na NL100 ci ako ?

aj aj ale hlavne tam je nl50 kvuli BR tam musim vydrzat, rozhodel sem sa pro 50bi BM, kvuli tej kupe sem musel vybrat skoro vsetky penize takze sem zacinal znova s 20bi na nl50 a pujdu uz na trvalo na nl100 az budu mnet 100bi (teda 50bi na nl100) mam tam par tisic ruk aj na nl100 ale to bylo tak ze sem skusal 2bi shoty par krat a to je o nicem ked mozes standardne prohrat 2bi hned a musim potom zlest nizsi a este ktemu musim prehadzovat databaze lebo nemam SSD a 2 limity mi pocitac nezvladne...tak sem zvolil tuto cestu... osobne si myslim ze medzi tyma limitama moc velky rozdil neni, sak sem hral nl100 2roky vkusy takze vim ocem vypravam...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!