Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 19 Feb 2009 17:21

palo1973 napísal:-petardo ako vies ze je to babenka?moje nicky v niektorych herniach su napr. carolina69,antonella atd... :angel:

Tomu vravim riadny bluff :D
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod palo1973 19 Feb 2009 17:32

petardo napísal:
palo1973 napísal:-petardo ako vies ze je to babenka?moje nicky v niektorych herniach su napr. carolina69,antonella atd... :angel:

Tomu vravim riadny bluff :D


-vsak o tom to je!!!,ak mas talianske alebo francuzske zenske meno tak ta vsetci povazuju za stavnatu :fish: ,aspon na zaciatku
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 19 Feb 2009 17:34

dzejkej napísal:
petardo napísal:Ved aj ked pozeram videa ako hraju profici HU tak tiez tam nemaju bohvieco na ruke.Je to pre mna vyborny trenink.


"Maly" rozdiel je v tom, ze profici vedia, co robia. Dobry hrac vie, ake ma super tendencie, co vsetko moze ma na ruke vzhladom na akciu, ako hrat silne ruky, aby ich super zaplatil, ako ho vybluffovat s tym range, ako hrat stredne silne ruky. Limpovanie na BTN s J5s ako default urcite nerobia ;).

Ale treba sa to nejako zacat ucit hrat. Aspon v tom clanku je pisane,ze rozhodujuci je flop.Lacny BB preco tam nenakuknut.Ked trafim neni co riesit. Ja som sa len drzal toho co tam bolo pisane. Bluffoval som minimalne a aj to ked bol velky pot.
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod dzejkej 19 Feb 2009 18:04

petardo napísal:Ale treba sa to nejako zacat ucit hrat. Aspon v tom clanku je pisane,ze rozhodujuci je flop.Lacny BB preco tam nenakuknut.Ked trafim neni co riesit. Ja som sa len drzal toho co tam bolo pisane. Bluffoval som minimalne a aj to ked bol velky pot.


V HU bluffovat minimalne? Zaujimave .. Nenakuknut preto, lebo vacsinou netrafis a nemas iniciativu a taktiez davas vela informacii, ze mas dost slabu ruku. Ucit sa hrat poker na HU ma problem, ze su tam narocne situacie.

Ale ved Tvoja vec ... :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 19 Feb 2009 19:32

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Ja som haluzak.Pustil som si SnG DoN,ze si zahram. Rozdalo mi karty a pozeram ako puk co sa deje.
4 karty na ruke co to je :wtf: :lol2: :lol2: :lol2: To bola omaha :D Hral som ju len raz cash riadne :trikoza3: a aj to som si zle precital pracidla.Vravim si aspon sa zucastnim ked uz som tu a uvidim ako to tu chodi. Jedine co som vedel bolo ,ze sa rataju len dve karty z ruky.Troch hracov som poslal domov osobne a jedneho som dal riadne do shortstacku.Ten sa potom restackol.Raz som bol v shorstacku ja ked mi nestacil na supera moj 555. Kuknite obrazok ako odchadza posledny hrac po mojom fullhouse a jeho flushi. :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Najvacsia :fish: pri stole esteze to nevedeli. :D

:Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Prílohy
omaha.JPG
omaha.JPG (98.24 ) Zobrazená 2292 krát
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 19 Feb 2009 19:43

dzejkej napísal:
petardo napísal:Ale treba sa to nejako zacat ucit hrat. Aspon v tom clanku je pisane,ze rozhodujuci je flop.Lacny BB preco tam nenakuknut.Ked trafim neni co riesit. Ja som sa len drzal toho co tam bolo pisane. Bluffoval som minimalne a aj to ked bol velky pot.


V HU bluffovat minimalne? Zaujimave .. Nenakuknut preto, lebo vacsinou netrafis a nemas iniciativu a taktiez davas vela informacii, ze mas dost slabu ruku. Ucit sa hrat poker na HU ma problem, ze su tam narocne situacie.

Ale ved Tvoja vec ... :gl:

Ja som napisal,ze na lacny flop sa pozriet zakazdym.Ved pozri moj pomer prehratych a vyhratych ruk.Som to rozne striedal.Ked som chytil nuts som ho checkoval nech vidi ,ze slowpalyujem potom zase ked som nemal nic som betoval.Ked som chytil par raz som betoval raz checkoval.Snazil som sa byt necitatelny. Ale na jedno som prisiel.Nesmiem hrat sucastne turnaje cash a HU.Treba medzitym prestavky.
Prílohy
ruky.JPG
ruky.JPG (250.62 ) Zobrazená 2320 krát
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 19 Feb 2009 23:49

Ako hrat taketo situacie? Videl som vela ludi dnes vyletiet s AA.Jeden post som dal aj do kuriozit. Aky mal byt spravny postup aby som to zahral dobre nabuduce? Podla mna PF allin je blbost.Riskovat cely stack koli malym blindom.Pri velkych blindoch neni o com.

Poker Stars $1.00+$0.10 No Limit Hold'em Tournament - t25/t50 Blinds + t5 - 8 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

ranger1984 (MP2): t2560 M = 22.26
julmanrus (CO): t1355 M = 11.78
Gannima (BTN): t1905 M = 16.57
anch64 (SB): t1585 M = 13.78
kjoldar (BB): t3055 M = 26.57
juicehq (UTG): t1445 M = 12.57
Hero (UTG+1): t1700 M = 14.78
john-didi (MP1): t1395 M = 12.13

Pre Flop: (t115) Hero is UTG+1 with AObrázok AObrázok
1 fold, Hero raises to t500, 1 fold, ranger1984 calls t500, 4 folds

Flop: (t1115) 2Obrázok 9Obrázok 8Obrázok (2 players)
Hero bets t1195 all in, ranger1984 calls t1195

Turn: (t3505) KObrázok (2 players - 1 is all in)

River: (t3505) TObrázok (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t3505
ranger1984 shows 9Obrázok 9Obrázok (three of a kind, Nines)
Hero shows AObrázok AObrázok (a pair of Aces)
ranger1984 wins t3505
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod petardo 20 Feb 2009 03:43

Dneska katastrofalny den v turnajoch. Najprv vyrazny prepad. Hral som nemozne.Potom som sa spamatal.Vyhral som 4 turnaje po sebe.Po tom prislo neststne AA a tilt.Dnes bolo A na flope skoro stale.Co som pozeral teraz az neuveritelne vela a ked ho clovek potrebuje vtedy nema cas. Nastal dalsi prepad a nakoniec som zase hral svoju hru a nieco som vratil. Dnes som odohral niektore turnaje na jednu dve ruky.Aj to v jednom lebo ma trafil blind s 66.Tie turnaje som vyhral. Povyletoval som s AQ dva krat AK raz JJ raz tusim QQ,set 10 10 10 a pod. Dnes som videl 8 pokrov vratane toho mojho.Neuveritelne. Jeden mi dokonca utiekol ked som nesiel samozrejme allin so 6 3. Jeden som chytil s 9-kami.Cash som vobec nehral.
Ak by tu mal niekto ucet na sharkscope a bol by ochotny mi vyhladat nick"Jeromen" na P****Stars a postnut mi statistiku na tasto100@gmail.com alebo sem.Bol by som velmi vdacny. Ide o to ,ze tento chlapik hrava len velmi silne ruky a zvacsa vyhraje turnaj.Dnes som si vsimol ,ze hrava strasne vela turnajov naraz.Zaujimala by ma jeho celkova statistika a keby slo aj statistika zvlast za vcera.Som fakt zvedavy.Ak bude pozitivna zacnem tak hrat aj ja uplne vsetky DoN. Vdaka moc za pomoc :gl:
Obrázok používateľa
petardo
 
Príspevky: 250
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 5

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod buschle 20 Feb 2009 08:52

:Rose:
Prílohy
a.JPG
a.JPG (10.19 ) Zobrazená 2185 krát
DisplayGraph3.png
DisplayGraph3.png (6.33 ) Zobrazená 2216 krát
DisplayGraph2.png
DisplayGraph2.png (13.83 ) Zobrazená 2216 krát
DisplayGraph.png
DisplayGraph.png (10.53 ) Zobrazená 2188 krát
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Petardov blog alebo fishka sa uci hrat poker

Odoslaťod palo1973 20 Feb 2009 08:56

jeromen:bude to low stakes shark-9348 hier av stack 2 $ ROI 9% 2k zisk,radsej sa mu vyhybaj

-a vcera 222 sng ROI 4% zisk 10 $ na 1$ sng
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!