Random hit by a random fish a.k.a. poker as hobby

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 13 Apr 2010 09:32

Vcerajsia kratka session prerusena pracovnymi povinnostami bola co sa hry tyka uspokojiva - co sa financneho vysledku tyka tak o nicom ale stale lepsie ako byt v minuse:

1. KingKong bol skroteny
Pacific $6.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 637423
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $5.57
Hero (BTN): $6.63
SB: $9.16
BB: $6.36
UTG: $1.11

Pre Flop: ($0.09) Hero is BTN with KObrázok KObrázok
1 fold, CO raises to $0.12, Hero raises to $0.30, SB calls $0.27, 1 fold, CO calls $0.18

Tu som sa rozhodol callnut - vedel som ze som lepsi a nechcel som sa hned prezradit
Flop: ($0.96) 3Obrázok 2Obrázok QObrázok (3 players)
SB checks, CO bets $0.48, Hero calls $0.48, SB folds

Tak tuto kartu som si vobec neprial na turn lebo Q10 som odhadoval v jeho range, napriek tomu som sa presvedcil ze som stale lepsi a doplatil som na to, zaciatok session ako vysity
Turn: ($1.92) TObrázok (2 players)
CO bets $1.92, Hero raises to $5.85, CO calls $2.87 all in

River: ($11.50) JObrázok (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $11.50
CO shows QObrázok TObrázok
Hero shows KObrázok KObrázok
CO wins $10.83
Hero wins $0.00
(Rake: $0.67)

2. Super bolo ze som sa nenechal rozhadzat a snazil som sa hrat ako najlepsie viem i ked viem ze to moc neviem :)
Pacific $6.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 637424
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $10.62
Hero (CO): $6.36
BTN: $8.59
SB: $6.30
BB: $1.25

Pre Flop: ($0.09) Hero is CO with JObrázok AObrázok
1 fold, Hero raises to $0.24, BTN calls $0.24, 2 folds

Flop: ($0.57) 3Obrázok 2Obrázok 5Obrázok (2 players)
Hero bets $0.28, BTN calls $0.28

Turn: ($1.13) 6Obrázok (2 players)
Hero bets $0.60, BTN calls $0.60

S typkom som uz mal aku taku hisotriu a vedel som ze hra celkom solid. Potom ako mi neveril na flop a ani na turne ze nieco mam som to checkol s tym ze on asi drzi na ruke tiez Ax a pozrieme sa kto ma lepsieho kickera. To sa nestalo a musel som do potu nieco prihodit aby som videl jeho kickera :)
River: ($2.33) 3Obrázok (2 players)
Hero checks, BTN bets $1.56, Hero calls $1.56

Final Pot: $5.45
Hero shows JObrázok AObrázok
BTN shows AObrázok TObrázok
Hero wins $5.13
(Rake: $0.32)

3. Potom som si vsimol naj fish pri stole aku som mal tu cest zatial na luckyace stretnut, najprv som vyhral nejake male poty od neho a prakticky sa so mnou pustal do kazdej hry a vedel som ze jedneho dna sa stackneme :)

Pacific $6.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 637427
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG: $11.20
MP: $2.91
Hero (CO): $6.89
BTN: $8.53
SB: $9.82
BB: $1.20

Uplne bez problemov som mu tam poslal plnu po jeho re-re.raiseoch
Pre Flop: ($0.09) Hero is CO with AObrázok KObrázok
2 folds, Hero raises to $0.24, BTN raises to $0.42, 2 folds, Hero raises to $0.84, BTN raises to $1.26, Hero raises to $6.89, BTN calls $5.63

Flop: ($13.87) KObrázok TObrázok JObrázok (2 players)

Turn: ($13.87) 9Obrázok (2 players)

River: ($13.87) 6Obrázok (2 players)

Final Pot: $13.87
Hero shows AObrázok KObrázok
BTN shows AObrázok JObrázok
Hero wins $13.06
(Rake: $0.81)

4. Najviac ma mrzela tato hra ale tu som po flopnutej postupke necakal ze na mna vytiahne vyssiu postupku:
Pacific $6.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 637437
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

CO: $9.76
Hero (BTN): $6.44
SB: $7.07
BB: $5.54
UTG: $1.20

UTG posts a big blind ($0.09)

Pre Flop: ($0.18) Hero is BTN with 8Obrázok TObrázok
UTG checks, 1 fold, Hero raises to $0.30, SB calls $0.27, 2 folds

Flop: ($0.75) 9Obrázok JObrázok QObrázok (2 players)
SB checks, Hero bets $0.48, SB raises to $1.32, Hero raises to $2.46, SB raises to $4.02, Hero raises to $6.14, SB calls $2.12

Turn: ($13.03) 3Obrázok (2 players)

River: ($13.03) JObrázok (2 players)

Final Pot: $13.03
Hero shows 8Obrázok TObrázok
SB shows KObrázok TObrázok
SB wins $12.27
(Rake: $0.76)



Suma sumarum: +2,3 dolaca za 70 minut :fish:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod mr_kaktus 13 Apr 2010 11:25

1. handa

3betol by som viac 0,36 - 0,42. keby to bol na flope HU tak call je imo ok ale kvoli tomu ze tam je este aj SB a bude sa po nas vyjadrovat by som to radsej raisol aj napriek tomu ze flop je ultrasuchy. as played je turn imo ok len nerozumiem celkom preco mu QT davas do range, resp. ak je taka ryba ze calluje s QT 3bet OOP tak sa ti urcite stackne aj na flope a nemal si sa tam preco pousat underrepovat handu a ak taka ryba nie je tak mu davam range na turne QK a AQ proti comu som way ahead

2. handa

ultra FPS imo....nemyslim ze toto bude na NL6 EV+ game. btw. ako si prisiel na to ze drzi na ruke Ax a nie vyssi PP napr popripade par + FD par + SD moze mat str8 na turne atd atd. po calle dvoch street nemyslim ze moje Ahi J kicker je dobry bluffcatcher a este zvlast ked betuje river IP.

3. handa ten 4bet by som dal vacsi tak na 1 cca.
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 13 Apr 2010 11:54

mr_kaktus napísal:1. handa

3betol by som viac 0,36 - 0,42. keby to bol na flope HU tak call je imo ok ale kvoli tomu ze tam je este aj SB a bude sa po nas vyjadrovat by som to radsej raisol aj napriek tomu ze flop je ultrasuchy. as played je turn imo ok len nerozumiem celkom preco mu QT davas do range, resp. ak je taka ryba ze calluje s QT 3bet OOP tak sa ti urcite stackne aj na flope a nemal si sa tam preco pousat underrepovat handu a ak taka ryba nie je tak mu davam range na turne QK a AQ proti comu som way ahead


Nebola to az taka lama ako je vacsina hracov. Pomerne casto bol v pote a praktizoval limp call s hratelnymi rukami - jednou z nich mohla byt Q10. Viac som ale ratal s vyssimi kombinaciami s Qckom.

mr_kaktus napísal:2. handa

ultra FPS imo....nemyslim ze toto bude na NL6 EV+ game. btw. ako si prisiel na to ze drzi na ruke Ax a nie vyssi PP napr popripade par + FD par + SD moze mat str8 na turne atd atd. po calle dvoch street nemyslim ze moje Ahi J kicker je dobry bluffcatcher a este zvlast ked betuje river IP.


tak tu to fakt velmi tazko vysvetlit. Tu to bol skor "citak" :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 20 Apr 2010 09:02

malo velmi malo som odohral a este aj total na prd som hral. Vsetko sa ale obratilo za posledne 2-3 dni kedy som sa zo straty dostal do plusu tak uvidime ako to bude pokracovat. Naplanovanych na tento mesiac som mal 40 hodin a za sebou mam 25hodin a 4k ruk:

stats u mna vyzeraju nasledovne, moze z toho niekto nieco vycitat (vzorka je sice uboha ale predsa :))???
Obrázok

Mne sa nejako nepozdava ze mam cbet na turne vacsi ako na flope, to asi nie je normalne ci ano ? :D

a este graf, kde je vidno ze za poslednych cca 800 ruk som sa vyhrabal z -47$ na +7
Obrázok

Uvidime ako vyjde cas ale chcel by som sem este hodit par ruk z predoslych ziskovych session.
Este jedna drobnost ktoru som si na mojej hre vsimol. Stava sa mi dost casto ze na zaciatku session velmi rychlo prehram jeden cely buy-in (niekedy aj viac) a az potom zacnem hrat poker :wall:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod buschle 20 Apr 2010 09:40

To ze mas vacsi CB na turne ako na flope som si vsimol hned , este skor ako si to boltom napisal. No mas pravdu je to divne, mal by byt nizsi , ale zase ta vzorka je hrozne mala takze to asi nic nenapoveda.

Inak pekny comeback : :good:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 20 Apr 2010 09:51

buschle napísal:To ze mas vacsi CB na turne ako na flope som si vsimol hned , este skor ako si to boltom napisal. No mas pravdu je to divne, mal by byt nizsi , ale zase ta vzorka je hrozne mala takze to asi nic nenapoveda.

Inak pekny comeback : :good:


kedze som prave v praci tak len tak v rychlosti som si pozrel par ruk ze wo co go pri tom vacsom cbete na turne a uz asi viem co ma tam trapi. Vec sa ma tak ze raisnem pf, na flope sa objavi povedzme jedna-dve karta ktora ma vystrasi a nie vzdy to cbetnem (to je normal) a cakam na supera co spravi. Ak to checkne tak si nejako predstavujem ze nic nema a ak pride nejaka bezvyznamna karta na turn (napr. sparovany board) tak vtedy to betnem (bluffujem alebo sa uspokojim s mojim strednym parom niekedy aj nizsim).
Urcite mam problemy na flope a turne ked nemam nic na ruke alebo len velmi malo a super je takisto pasivny ako ja ale nechcem ho provokovat :) . Takze si vecer nejako rozumnejsie nastavim hud na HM nech mi ukazuje nejake stats u superov co sa tyka hry na flope a turne a podla toho sa skusim riadit :good:

Inak ked hram s HM a nasledne sa v tom hrabem tak mi to prijde ako neuveritlena pomoc. Doslova cheatovanie :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 23 Apr 2010 09:52

Opat chvilka casu a hrabanie sa v HM. Nasiel som si tam zase jednu situaciu s ktorou si neviem rady.

Tricky situation:
Mojou raisenutou handou triafam na flope nut ale karty na stole ma az tak netesia kedze su doooost drawy. Pri takychto situaciach mam problem ako vytiahnut rozumnu value z mojej ruky alebo sa mam snazit svojim agresivnym stylom supera uz na flope dostat z hry prec a riadim sa helsom lepsi vrabec v hrsti ako holub na streche ?
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod Horsey7 23 Apr 2010 10:09

v zavislosti od supera je potrebne odhadnut jeho range podla toho betovat podla ocakavanej value

je rozdiel ak mas na 788ss 88 a ked mas na 789sss TJ bez farby na flope, rovnako proti rozdielnym oponentom volis semtam aj odlisne moves, nie? :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod DevilMayCry 23 Apr 2010 10:29

Horsey7 napísal:v zavislosti od supera je potrebne odhadnut jeho range


Tam bude moj naj problem momentalne. Je na case siahnut po nejakej knihe alebo videu k tejto problematike ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii

Odoslaťod Horsey7 23 Apr 2010 10:48

tak kym neziskas odhad hranim vela, tak pomoze ti tracker (HEM, PT), kde vidis ake percento ruk hra oponent v tej ktorej situacii a treba sa pohrat s pokerstove aby si videl aky range predstavuje ake percento ruk + tvoj adjustment na zaklade history samozrejme
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!