Random hit by a random fish a.k.a. poker as hobby

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod DevilMayCry 08 Jún 2010 21:44

emjayko napísal:ak si stiahnes aktualnu verziu hm tak si tam mozes prepinat medzi euracmi, dolarosmi a librami...

kua som si ani nevsimol.....a presne ako som hovoril je to na dnes za 23Eur ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod DevilMayCry 13 Jún 2010 11:24


Doxxbet poker tour - report


Vcera/dnes som bol na druhom turnaji doxxbet poker tour tak prinasam kratky report k tomu co som zazil.
Celkom bolo 86 hracov, 10 platenych miest. Na stole som mal vela fishiek a asi len 3 solidnejsi hraci. Pokial
som dobre identifikoval jedneho u mojich superov tak to bol loose. Problem je ze som bol stale card dead a
fishky slavili uspech ich limp/call hrou. Po rozpusteni stola som sa dostal k o nieco lepsim hrcom ale aj tak Ax
bolo pre nich stale nuts :). Na stole jeden big lucker, ktory triafa vzdy svojim parom set na flope. Podobne ako
na predoslom stole aj tu mi nic nechodi beriem len male poty a vyska mojho stacku sa od zaciatku takmer nepohla.
So zvysujucimi blindami je to stale vacsi a vacsi problem. Lucker triafa so 77 set na flope a ja zahadzujem JJ, ale
nie kvoli tej sedmicke ale vdakabohu za eso na tom flope. Po case average stack 18k a ja mam nejakych 9-10k
pri blindoch 300/600. Na BB nachadzam 89o, predomnou traja limperi. Checkujem a flop 2s8c9s. Vsadzam takmer pot.
Vsetci call (wtf ??). Turn 8s. Robim divadielko a chcekujem. Typek chcek, dalsi bet 5k, dalsi call. Ocka sa mi
rozziarili, ruky roztriasli a posielam plnu za 7,5k. Vsetci call. River 6.
Showdown: Typek 1. A8 - trips, typek 2. 7-10 - straight, typek 3. ace high flush. Takto sa dostavam na stack 40k a uz som trosku
kludnejsi.

Po case posielam jedneho zo short stackov all in asi za 7k - ukazuje 10h-8h, moje AhQh je v good shape ale
dealer to posral a na stol vylozil aj desinu aj osmicku :(. Potom na flope Qc-10h-9s kde som dorovnal raise a call
dvoch superov s JJ posielam jedneho all in. Typek hovori ze nic nema a dorovnava s Ac8c. Dalsi super fold.
Turn Jc a ja uz len cakam na sparovanie boardu alebo posledneho jacka v baliku. Nic take sa nekona a padam
na average stack. Potom si na stole spravim na chvilu nepriatela. Na buttone bez predoslej akcie raiseujem Ah9h,
BB call. Flop Ac10dAs - raise pol potu, super call. Turn 4d, pred sebou mam este presne tolko kolko je v pote.
Chvilu rozmyslam co spravim potom mi typek hovori ze nech checknem ak chcem ostat v turnaji. To ma trochu nabudilo
a posielam mu plnu. Trochu na mna pozeral ako keby mi neveril to eso a pyta sa ci mu ukazem karty ak zhodim.
Hovorim ze nie a on zahadzuje. A potom to prislo: "Si skoncil mlady. Ta zoberiem celeho. Vypadnes ako 31vy. Ma
skus raisenut a uvidis. Sa tych kariet ani nedotykaj." Trosku som sa zlakol a dvakrat som po mojom raise musel
zlozit na jeho all in ale neskor sa to nieslo v kamaratskom duchu - dokonca som dostal prezivku Che Guevara
(asi kvoli tomu ze som bol zarasteny + revolucionarska ciapka :D).
Zase apaticka faza bez kariet + foldnute QQ na Axx flope, chalan ukazal limpn/call Ax. Stack sa znizil na nejakych
20k pri average 42k. Ako to uz byvalo zvykom na SB si callujem 7s9s a hitnem postupku na flope 8x10xJx. BB all in,
ja insta call. Pan otocil 9xJx. Nic uz neprislo a tak som sa zase vytiahol na priemer. Blindy 1500/3000, ante 300
uz zacalo poriadne hryzt. 10k som stratil potom ako som dorovnal 10-10 a foldol na Jhigh flope jednemu zo solidnych
hracov i ked som chcel uz uz pushnut - ukazal AA. Ked nas uz bolo len 17 tak som nasiel na SB Ah10h, predomnou jeden
call od crazy/solid/luck hraca s KxJx. DO hry sa zapojil aj jeden short stack s Jx9x. Na flope K, turn mi daval nadej
na postupku ale nic sa nekonalo a tak som sa o pol tretej rano lucil na 16tom mieste o pol tretej rano :bad: .
S hrou som spokojny boli tam 2-3 hry co som mohol zahrat inak ale vo vseobecnosti som nerobil blbosti a hanbu som si
ani nahodou nespravil.

Niesom si celkom isty ci som dobre identifikoval Apika a Riki-ho ale zda sa mi ze to boli oni. Apik na vedlajsom stole
vypadol par miest predomnou s KK na nizkom flope insta callol superov all in, ten otocil AQ, turn A - dovi a dopo.
Som myslel ze apik je kludas ale jak tam ten hromzil no celkom sranda - kur*a, pi*a atd :)
Riki vypadol tiez smolne ked sa na flope xJ7 flope dostal do all inu s KJ s tym panom co si ma tam podaval a ten drzal na
ruke 7-8. River 7 - dovi a dopo.

Cize tolko k mojej druhej vacsej turnajovej ucasti. :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod riki69 13 Jún 2010 14:13

Identifikoval si nas spravne. Skoda, ze si sa nepredstavil, mohli sme pokecat. Debata, ktora prebiehala pri nasom stole, ma dost ubijala. Pod prezyvkou "Che Guevara" som Ta samozrejme nespoznal :) Tak nabuduce.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod DevilMayCry 13 Jún 2010 15:02

riki69 napísal:Identifikoval si nas spravne. Skoda, ze si sa nepredstavil, mohli sme pokecat. Debata, ktora prebiehala pri nasom stole, ma dost ubijala. Pod prezyvkou "Che Guevara" som Ta samozrejme nespoznal :) Tak nabuduce.


nechcel som tam niekomu zahaluzit ze nazdar riki aby na mna potom pozeral jak na debila alebo take nieco :) lebo to sa mi raz stalo
ked som si myslel ze henten a henten by mohol byt 7castle ale nebol :lol2:
no ako ten stol a jeho osidlenie to bola dobra haluz...a tvoje vypadnutie - no comment :bad:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod APminer 13 Jún 2010 16:12

zdar ;)

DevilMayCry napísal:
Doxxbet poker tour - report

Som myslel ze apik je kludas ale jak tam ten hromzil no celkom sranda - kur*a, pi*a atd :)


jj, jsem celkem klidas, ale kdyz uz se to stane po dvacate z dvaceti pokusu, tak mne to poradne sere :x
a trosku to musim vyventilovat :angel:

to uz ani neni KARMA, ale snad prokleti ......
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod Stanley VII 14 Jún 2010 11:07

Skoda ze si sa nedostal do ITM, uz to nebolo daleko :) Snad na dalsom turnaji chytis uz aj nejake tie eura, traba len skusat :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 15:56

Stanley VII napísal:Skoda ze si sa nedostal do ITM, uz to nebolo daleko :) Snad na dalsom turnaji chytis uz aj nejake tie eura, traba len skusat :)


ty jsi tam byl taky ????

zkousim to uz dlouho, snad neco trefim driv, nez dostanu dekret na starobni duchod :D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod DevilMayCry 14 Jún 2010 16:42

APminer napísal:
zkousim to uz dlouho, snad neco trefim driv, nez dostanu dekret na starobni duchod :D


stanley tam nebol, ho zena nechcela pustit :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod Stanley VII 16 Jún 2010 10:28

Ja som v sobotu sedel v okrskovej komisii :D Ale ja aj tak turnaje velmi hrat neviem, takze by som tam bol skor za darcu chipov
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Blog "darcu organov" - antitalent v akcii -no time for poker

Odoslaťod DevilMayCry 16 Jún 2010 10:31

Stanley VII napísal:Ja som v sobotu sedel v okrskovej komisii :D Ale ja aj tak turnaje velmi hrat neviem, takze by som tam bol skor za darcu chipov


stanci uistujem ta ze by si sa tam citil ako kral ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!