S dzejkejom na rybach (blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod APminer 13 Jan 2009 00:26

palo1973 napísal:
-kto uhadne moj vek ma u mna kavu vo Viedni :lol2:


:lol2: :lol2: :lol2: loni ti bylo 35 :lol2: :lol2: :lol2: a letos 36 :lol2: :lol2: :lol2: pokud jsem pri svem veku nezapomel pocty (bez kalkulacky ) :beer: :beer:

PS: ke kave si dam origos Sacher :Yahoo!:
Naposledy upravil APminer dňa 13 Jan 2009 00:43, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod APminer 13 Jan 2009 00:35

to dzejkej
SORRY za spamovani tveho blogu :oops: ale jesitnost mi nedala nereagovat ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod yegon 13 Jan 2009 00:46

APminer napísal:
palo1973 napísal:
-kto uhadne moj vek ma u mna kavu vo Viedni :lol2:


:lol2: :lol2: :lol2: loni ti bylo 35 :lol2: :lol2: :lol2: a letos 36 :lol2: :lol2: :lol2: pokud jsem pri svem veku nezapomel pocty (bez kalkulacky ) :beer: :beer:

PS: ke kave si dam origos Sacher :Yahoo!:


obavam sa ze "rakusak" nebude vediet co znamena loni a letos takze ti tuto odpoved neuzna :P
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod APminer 13 Jan 2009 00:49

yegon napísal:
APminer napísal:
palo1973 napísal:
-kto uhadne moj vek ma u mna kavu vo Viedni :lol2:


:lol2: :lol2: :lol2: loni ti bylo 35 :lol2: :lol2: :lol2: a letos 36 :lol2: :lol2: :lol2: pokud jsem pri svem veku nezapomel pocty (bez kalkulacky ) :beer: :beer:

PS: ke kave si dam origos Sacher :Yahoo!:


obavam sa ze "rakusak" nebude vediet co znamena loni a letos takze ti tuto odpoved neuzna :P


:good:
OPRAVA : :lol2: v roce 2008 (loni) = 35 :lol2: v roce 2009 (letos) = 36 :lol3: :lol4:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Session

Odoslaťod dzejkej 13 Jan 2009 06:06

No zbohom, clovek si refreshne po dlhsej dobe forum a hned je vidiet, ze APminer sa vratil zo silvestrovskej dovolenky :D.

Freeroll dopadol uzasne - hral som tak 6 ruk. Z toho prve 2 som hral prve 3 minuty, boli to PP a flopol som 2x FH :D. Nakoniec som skoncil 45, co bolo ITM a dokonca o prize level vyssie ako minimum. Nieco nad $4 doma, weej 8-) :lol2: .

Cash game dopadla vybordelne. Skoncil som zdravych -$120, takze cca 5 BI v minuse (ale ja sa utesujem, ze je to 2.5 deep BI :lol3:).

869 ruk
2 (a tak 10% casu 3 stoly)
-55 BB/100 :crazy:
23.1/19.0/2.67/3bet 4.3

Najprv sa pekne darilo, vyhraval som male poty, aj nejaky ten showdown, pohodicka. Casom sa to vsak dost zopsulo a nejak ma pwnoval hocikto, kto zavital k mojmu stolu :). Veci typu raisovany pot s maniakom, co dostane runner runner str8, ja flopnem trips, super flopne tiez s lepsim kickerom a ja mam FH, ked super ma quads (AAxAx, ja TT, super A3), to boli veci, s ktorymi sa asi prilis nedalo robit, ale este si to dodatocne omrknem.

Pocas hry som si vsak zaznacil jednu ruku, s ktorou si neviem prilis rady. Naznacim myslienkove pochody :).

UltimateBet $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 4964
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (MP): $52.40 pre zvedavych - ja na stole 18/16/2.6/3bet 3.9 :)
CO: $55.21 super 18/8/1/3bet 8/cbet 40 .. 152 ruk
BTN: $8.56
SB: $11.52
BB: $19.34
UTG: $20.13

Pre Flop: ($0.35) Hero is MP with AObrázok KObrázok
UTG calls $0.25, Hero raises to $1, CO raises to $3.75, 4 folds, Hero calls $2.75

raisujem limp 64/0/2 fishky .. pouzival som 3BB + 1BB per limper, co malo byt skor viac, aby sa mi nenahrnul do potu niekto iny a mal na mna poziciu .. 3betuje ma villian s 3bet 8 - 4betovali by ste to s tymi stackmi a jeho stats? som mal pocit, ze ak callne 4bet niekto s PFR 8, tak som skor pozadu, ale na druhej strane som OOP a bez iniciativy to tiez nie je vyhra :(

Flop: ($8.10) 6Obrázok TObrázok 7Obrázok (2 players)
Hero checks, CO bets $5.00, Hero raises to $15.50, CO calls $10.50

check/call a ani check/fold som netuzil uskutocnit, takze zostala posledna moznost :) .. co sa tyka size, tak som cital niekde od BalugaWhale o koncepte raisovania, kedy nechcem riskovat vela, ale superovi je jasne, ze je v ohrozeni jeho cely stack, no na push som planoval foldnut .. dufam, ze som tie balugove rady interpretoval spravne :) .. namietky nejake? ak callne, tak som chcel pushovat ak pride A, K a aj Qs, Js - nech mu kludne pride set, ja sa nebojim [ze moze dostat set ma v tom zapale ani moc nepapadlo :fish: :lol2: ]

Turn: ($39.10) 5Obrázok (2 players)
Hero bets $33.15, CO calls $33.15

no nie je to sice idealne, ale som si povedal, ze s trochou fold equity by tu push nemal byt zly, moj c/r si moze vysvetlit aj ako draw (nieco ako AKss, AQss) .. tak som to tam vrazil ... super instacallol, co ma prekvapilo a cakal som aspon zamyslenie sa, kedze vyzeral byt thinking player :) .. a blby uplne nebol, lebo sa ma po ruke spytal, preco som to nechcel 4betovat :D


River: ($105.40) TObrázok (2 players)

Som si otvoril calc a mozno som pocital zle, ale:
1) ak ma QQ, tak nepotrebujem ani fold equity a malo by to byt +EV
2) ak ma KK, tak okolo 17% fold equity treba
3) ak ma AA, tak okolo 35% fold equity

QQ ma pritom 2x castejsie ako KK alebo AA. Nejake ine ruky som mu ani nepriradoval.

Mate pocit, ze tam ta fold equity je? Ako by ste to zahrali vy? :poklona:

Cize som uzasne skoncil zatial na +$3.68 za 4K ruk, co som tam odohral, co nie je ziadny zazrak, samozrejme. Vdaka bohu za rakeback a bonusy - aspon mam na kavu :D.

Tak drzte palce na skuske :O:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod ferkan 13 Jan 2009 08:54

18/8/8 - :bad: :bad: :bad: to co jeeee
Inak to AK by som 4betoval, predsa len ked ma 3bet 8% ...
Ked dorovnas a trafis tak s takymto nitom ides max na split si myslim, alebo ti foldne QQ- :)
Takto ako si to hral hmm, aby som nanho robil taketo moves tak by som musel vidiet vysoke Cbet cislo
Inak ten turn push proti nitovi hmm, myslim ze nemas ziadnu FE, pretoze co by ti tak mohol foldnut co dorovnal na flope ? Pushoval by som keby dosla 8/9
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 13 Jan 2009 11:05

ferkan napísal:18/8/8 - :bad: :bad: :bad: to co jeeee
Inak to AK by som 4betoval, predsa len ked ma 3bet 8% ...
Ked dorovnas a trafis tak s takymto nitom ides max na split si myslim, alebo ti foldne QQ- :)
Takto ako si to hral hmm, aby som nanho robil taketo moves tak by som musel vidiet vysoke Cbet cislo
Inak ten turn push proti nitovi hmm, myslim ze nemas ziadnu FE, pretoze co by ti tak mohol foldnut co dorovnal na flope ? Pushoval by som keby dosla 8/9


Vdaka za odpovede :)!

Ked dorovnam a trafim, tak idem na split? Preco potom 4betujem? Asi som mal foldnut :D . Osobne som skor myslel, ze ak 4betnem a on callne, tak idem max split a este som veril, ze ked call, tak mu tam zostane aj nejaka vacsi trash. No na flope som pochopil, ze to v tomto pripade asi ani tak nebude :wall: .

No to c-bet vysoke veru nebolo a ako dorovna na flope, tak som aj pocital s tym, ze ruku ma slusnu, len clovek by cakal, ze ked tam doskoci flush, aspon sa zamysli, zanadava a potom urobi crying call :D. Cisto teoreticky by tie ruky aj mohol foldnut z casu na cas. Teda ak by sme mu pocitali QQ+ a foldol by prave QQ na tom turne, tak uz by to uz malo byt aj profitable celkovo (cislami nepotvrdeny nastrel :) ).

A ak pride na turne 8/9, tak potrebujem omnoho viac fold equity, pretoze mam mizernu equity v pote. Takto mam aspon nut FD, co je znacna pomoc voci hocicomu, co ma na ruke. Oprav ma, ak sa mylim, ale pri 8/9 by to bol znacne viac -EV push. By musel foldovat mnohonasobne viac (a zase nastrel :lol2: ).

Ale hej, tieto sofistikovanosti si na NL25 moze clovek veru kludne odpustit, radsej sa zamerat na fishky a zmensit si variance :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod w4444x 13 Jan 2009 11:27

neviem proti takemu cudnemu hracovi ktory hra take stats by som sa zrovna nejak neblaznil , navyse ten board neni zrovna na cbet lahodkovy , a dalsia vec :) nesnaz sa hrat prehnane agresivne na postflope je to zbytocne na nl25 tam bohuzial neplatia este ev veci a fold equity a podobne zalezitosti on ta v tomto spote kludne mohol callovalt s nejakym malym pp .
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod ferkan 13 Jan 2009 11:28

No podla jeho cisel si myslim ze 3betuje vsetky pary plus dajme tomu AQ+... Takze 4bet je gut imo :D
Ked dorovnal na flope tak by som to zuzil na overpar+sety co nepolozi asi nikdy :)
Z mojich skusenosti sa takyto semifishniti viac boja ked chyba jedna do postupky ako ked pride farba :) Cize push by bol
podla mna gut iba keby prisla 8s alebo 9s, keby som ontilt tak any 8/9, a keby to bol standart TAG tak any spade jak si spravil ty :)
Ale celkovo po flope by som to asi nevedel nejak gut zahrat, niesom zvyknuty hrat takto AK takze to je len taka bezvyznamna poznamka, sam neviem co by bolo urcite spravne :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: S dzejkejom na rybach (blog)

Odoslaťod dzejkej 13 Jan 2009 11:37

w4444x: By si teda Ty osobne check/fold na flope?

ferkan: No neviem, ci 3betuje nejake nizke pary v pozicii. To by asi najlepsie nezahral, aj ked ruk je malo a readov tiez. Len ma prekvapilo, kde zobral 8% 3bet, ked som ho videl 3betnut tak raz :). Aha, som cakal, any 8 any 9, 8s a 9s dava veru v pohode equity :). A ani ja nie som zvyknuty na takuto situaciu s AK, hehe.

Obaja by ste teda radsej 4bet a cbet a fold na raise alebo c-bet a checko/fold na turne, ked ma board takuto texturku?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!