trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 18 Máj 2010 01:03

ak by mal niekto zaujem predavam % na U***et open golden sands

Buy-in: 1500 + 150 E

1% = 15E

ako raz w4444x povedal cim blbsi hrac tym vacsia vyhra v turnaji tak netreba vahat :D
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod 7castle 18 Máj 2010 01:53

Triko ja som v tomto vymlety, znamena to ze ti dam 150e a ty mi das 10% z vyhry? Netto ci z celej?

Tak ci tak neni to nevyhodne pre teba? Ze si rake platis sam? Preco neni aspon 1% = 16.5e (co by sa mi zdalo aj tak pre teba nevyhodne kedze si to musis odmakat)?

Vopred dik za vysvetlenie, zvazujem to.

Aha a este daj vediet ci beries aj USD na PS.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod TuKE 18 Máj 2010 03:12

7castle napísal:Preco neni aspon 1% = 16.5e (co by sa mi zdalo aj tak pre teba nevyhodne kedze si to musis odmakat)?

Ej, múdro vravíš, že si to ty, tak som operatívne volal trikovi v túto nočnú hodinu, že ako hrozne to nedomyslel.
Takže upravená ponuka.

Pre všetkých 1% = 15e
Pre 7domčekov 1% = aspoň 20e teda

Potešenie na trikovej strane :)

Za tento príspevok od TuKE poďakovali :
josipjs
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 18 Máj 2010 10:30

7castle zas kazi akciu uz som chcel kupovat lacne % :) triko ked predavas na takyto turnaj by si si mal daco nahodit a nie len fee :D ale aj daco navyse napr ak ti vyjde turnaj za 1000+100 tak 1% napr za 12usd$ ale ako chces :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 18 Máj 2010 10:40

take "lacne" to je preto lebo mam minimalne turnajove skusenosti a 15 je take okruhle cislo :)

predavam % pretoze ten byuin (napriek tomu ze si ho neplatim priamo ale vyhral som ho na rakerace) je na mna privysoky a chcem aspon "nieco" z toho mat ak nehitnem, a ak hitnem nech nie som az taky vesely, ved vsetkeho vela skodi nie :)

takze zostava 1% = 15E, idealne na moneybookers

samozrejme sa to rata z celej vyhry
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod yegon 18 Máj 2010 11:28

lol si prvy o kom pocujem kto predava percenta pod cenu - budu musiet pre teba vymysliet novy pojem miesto markupu

markdown?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod buschle 18 Máj 2010 12:17

Trikoza sa v pripade uspechu rad podeli o svoje bohatsvo :)
Obrázok
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod APminer 18 Máj 2010 22:07

trikoza napísal:take "lacne" to je preto lebo mam minimalne turnajove skusenosti ...


:good: :good: :good:

Triko je poctivy a nechce nikoho oškubat (mimo stolu CG) :)

w4444x napísal: ... aj daco navyse ...


koupíš ode mne % na PP Open - 10% = 40 € ;) mám mnohem větší turnajové zkušenosti než Triko 8-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod spax 18 Máj 2010 22:41

mám mnohem větší turnajové zkušenosti než Triko 8-)


Pokerportal freeroll open? :spax:
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 20 Máj 2010 18:46

kedze som dlhsie nehodil nejaky update hodim zopar najnovsich splechov a poznatkov

nemam zrovna dobre pokrove obdobie. od konca februara sa trapim na U***et a nejde to vobec podla mojich predstav. po hirosime na zaciatku som musel zliezt dokonca na NL100. momentalne som sice ako tak stabilizoval roll a hravam NL400 a NL600 s obcasnou navstevou nl1k ale je to bieda. za tie 3 mesiace som prakticky BE, o nejakej winrate nemoze byt ani reci. som sice 12k pod EV, ale to nemoze byt vyhovorka - miestami hram zle, nesustredim sa na 100% a to ma stoji aj tu minimalnu winrate na ktoru by som mohol mat.

samozrejme, vdaka celkom slusnemu objemu (marec a april cca 70k ruk) mam aspon solidny rakeback, ale byt rakeback pro zrejme nie je cesta. budem s tym musiet seriozne nieco zacat robit, moznosti vidim v hrani mensom pocte stolov (4) a maximalnom sustredeni sa na kazde rozhodnutie, analyzovanie leakov regularov (ktorych je na U***et ako nas*atych, ale to uz je zrejme vsade), tableselectovanie na viacerych sajtach, cestovanim za dobrou midstakes live cashkou a pod.

avsak tym sa na 100% seriozne budem zaoberat az niekedy v septembri - leto sa blizi a kedze som oktober - april nahral slusny objem, co to zarobene mam a je celkom mozne ze to bude jedno z poslednych free liet ktore budem moct zazit, chcem si ho uzit naplno, ci uz cestovanim, sportovanim, flakanim sa, relaxovanim a celkovo vecami ktore ma bavia :) uz o par dni idem do bulharska v ramci U***et open, potom by som rad prahu, chystam sa urcite do grecka a chorvatska, rysuje sa spanielsko atd. snad bude co robit a doma stravim co najmenej casu. a na jesen sa snad mi uz konecne podari ist na nejaky cas do thajska.

tolko odo mna, GL v pokri a zivote :gl:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!