trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action

Odoslaťod 1zart1 16 Nov 2008 17:25

Chlapci, zjavne neviete co je CG, jedine co vam mozem poradit je VYDRZAT!!! A verte, ze viem o com hovorim
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 16 Nov 2008 17:50

1zart1 napísal:Chlapci, zjavne neviete co je CG, jedine co vam mozem poradit je VYDRZAT!!! A verte, ze viem o com hovorim


zart kua to pises ako keby si hral poker 54 rokov :D

stracam trpezlivost, uvediem 3 hry ktore som odohral pred 5 minutami a kde som za minutu prehral cez 350usd

1. ja aj opp takmer 200BB deep, chytam KK, on raise 5xBB, ja reraise 16xBB, on call... flop 567 rainbow, on bet 30, ja reraise na nejakych 75, on all in, ja call... ukazuje 10 10, turn 8, river 9

2. hra mam 8 10s, raise 4xBB, dvaja call, flop 8 10 3 rainbow, ja bet pot, typan call, turn 2 s diamond flush draw, bet pot on reraise all in ja call, ukazuje J 3 diamond, river diamond

3. hra - chytam 44, raise 5xBB, dvaja degesi call, flop 4 7 10 dve spades, husto betujem typan minraise, stracam trpezlivost idem all in, on call, ukazuje AJ eso spadove, turn spade, river spade, gg
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 16 Nov 2008 18:10

este jedna vtipna hra, som na BB s AQ, jeden typan raise 4xBB, ja reraise na 13xBB, on call, flop A A 10, betnem tam nieco okolo potu, on insta push, ja mega ultra insta call, ukazuje 55 a pise do chatu "upps i though you are bluffing" a river 5 samozrejme
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod 1zart1 16 Nov 2008 18:47

trikoza napísal:este jedna vtipna hra, som na BB s AQ, jeden typan raise 4xBB, ja reraise na 13xBB, on call, flop A A 10, betnem tam nieco okolo potu, on insta push, ja mega ultra insta call, ukazuje 55 a pise do chatu "upps i though you are bluffing" a river 5 samozrejme

Ale presne o tom pisem, to proste patri k tomu! Nie v dlhej dobe som prehral 2x tak, ze som mal po flope popker, on chytil na river vacsi...no co uz.....samozrejme vzdy bol AI a vzdy ho dal po flope super!!!!
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: fero in action

Odoslaťod yegon 16 Nov 2008 19:35

trikoza napísal:
1zart1 napísal:Chlapci, zjavne neviete co je CG, jedine co vam mozem poradit je VYDRZAT!!! A verte, ze viem o com hovorim


zart kua to pises ako keby si hral poker 54 rokov :D

stracam trpezlivost, uvediem 3 hry ktore som odohral pred 5 minutami a kde som za minutu prehral cez 350usd

1. ja aj opp takmer 200BB deep, chytam KK, on raise 5xBB, ja reraise 16xBB, on call... flop 567 rainbow, on bet 30, ja reraise na nejakych 75, on all in, ja call... ukazuje 10 10, turn 8, river 9

2. hra mam 8 10s, raise 4xBB, dvaja call, flop 8 10 3 rainbow, ja bet pot, typan call, turn 2 s diamond flush draw, bet pot on reraise all in ja call, ukazuje J 3 diamond, river diamond

3. hra - chytam 44, raise 5xBB, dvaja degesi call, flop 4 7 10 dve spades, husto betujem typan minraise, stracam trpezlivost idem all in, on call, ukazuje AJ eso spadove, turn spade, river spade, gg



jeden stupen zlepsovania sa v pokri je vybudovanie schopnosti divat sa na tieto hry ako na uspech a tesit sa z EV a nie konecneho vysledku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 17 Nov 2008 13:04

vcera opat -10BI, uz to zacina byt celkom sick

yegon napísal:jeden stupen zlepsovania sa v pokri je vybudovanie schopnosti divat sa na tieto hry ako na uspech a tesit sa z EV a nie konecneho vysledku


snazim sa to tak brat a dufam ze sa to jednoducho musi otocit... co ma vsak stve najviac je fakt, ze momentalne hram najlepsi poker aky som kedy hral a dostavam na budku =@
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 23 Nov 2008 20:09

ja uz nemam na to nervy, to co rybam tento mesiac chodi, to uz je uplne mimo mojho chapania
Prílohy
poker.gif
poker.gif (7.46 ) Zobrazená 3328 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod yegon 23 Nov 2008 20:49

trikoza ber to ako trening v dusevnej vyrovnanosti a povedz si zakazdym "lepsie teraz nez na NL2k"

ja som na tom tiez nie nejako zazracne po par prvych dnoch som bol 4k EUR v pluse a potom som spadol skoro na nulu a stale sa okolo nej pohybujem - po minulom super mesiaci to nie je nic moc a v minulosti by som z toho bol dost rozbity ale musim sa pochvalit ze uz som sa nejak dostal na level kedy mi je to uplne jedno :) a je pre mna dolezite len hrat dobre, viem byt na seba nasraty po vyhernej session ked citim ze som hral slabo a len mal stastie a dokazem sa tesit z -600EUR session ked mam pocit ze som hral dobre

lepsie je k tomuto stavu sa prepracovat ked hrame o cheesburgery a nie si potom plieskat hlavu o stenu ked poty budu vo velkosti priemerneho slovenskeho platu
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 23 Nov 2008 21:33

dik za prispevok, tiez som viacmenej even ale to iba vdaka +21BI dnu, aspon ze mam rakeback k dobru

nastastie som uz tiez ako-tak odolny tak aspon neschadzam do tiltu, ale prehrat tolko 2-3 outerov, 80/20, 70/30 situacii za 3 tyzdne - aj ked vezmem do uvahy pravdepodobnost, variaciu a pod. tak to uz proste nechapem a som z toho na prasky :cry:

a k NL2k - good joke :D nad tym som sa fakt z este ani nezamyslal, aj ked si pamatam ako som este pol roka dozadu s zatajenym dychom sledoval videa z NL100
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod buschle 23 Nov 2008 23:13

trikoza napísal:dik za prispevok, tiez som viacmenej even ale to iba vdaka +21BI dnu, aspon ze mam rakeback k dobru

nastastie som uz tiez ako-tak odolny tak aspon neschadzam do tiltu, ale prehrat tolko 2-3 outerov, 80/20, 70/30 situacii za 3 tyzdne - aj ked vezmem do uvahy pravdepodobnost, variaciu a pod. tak to uz proste nechapem a som z toho na prasky :cry:

a k NL2k - good joke :D nad tym som sa fakt z este ani nezamyslal, aj ked si pamatam ako som este pol roka dozadu s zatajenym dychom sledoval videa z NL100


no ja tie videa so zatajenym dychom sledujem aj NL50 a vadi mi to ? :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!