trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 26 Nov 2008 22:47

aaa, zase ja! :crazy:

1)

- zaujimavo zahrane .. idealna river karta :)
- keby prisla na riveri napr. 2s, tak mu to checknes a das mu sancu blaffnut alebo co by si robil?
- na turne to predsalen nie je maly bet? nenechat ho radsej platit, kym ma este draw a equity alebo bola jasna strategia uz tam, ze mu nechas nejaky stack, aby si myslel, ze moze veselo blaffnut smet a ma fold equity?

2)

- aka bola vlastne tvoja taktika, ked si iba callol flop? chcel si vyzerat ako pasivny hrac on draw a nechat ho, nech Ta vytlaca z potu? hras tak aj ked si naozaj on draw alebo sa spoliehas na to, ze si to ten hrac nevsimne ten rozdiel?
- ten river - priradil si mu snad draw, ze si to pushol na tom riveri ako v 1) ? sa cudujem, ze to callol

3)

- $5 do $9 na flope .. trosku malo? :)

4)

- tak tu mas SC OOP konecne :evil:
- no podla pomeru efektivneho stacku k jeho raisu mi to ako call nepripada

tesim sa na odpovede :Yahoo!:

EDIT: btw - gratz! :D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod wizdo 26 Nov 2008 23:42

no pridam sa aj ja....
1, pohodka....keby prisiel river Q abo T iba to by ma prinutilo foldnut..popripade protihrac typu 15/12 amenej,...

2, neviem co super cakal AK, 9x flush vsetko ho bije....ale pravda mohol ta tipovat na Ah x....

3, no neviem ja bych to tam an river natlacil:-) asi ale bolo by to jedno....zaplatilo by tak A4, 5x Tx....maximalne

4, pekny catch....callovat sc je podla mna velmi dobra vec...casto idu lahko zahodit pri netrafenom a inak byvaju zahadne a nepredvidane....
ja som minule flopol iba par ale top flop 236 1 karta vo farbe turn a river flush a chlapik na turn dostal 2 pary a mocne to tam tlacil....turn nebolo tazke callnut , river nebolo o com:-)

inak to 67s pekny call, ked clovek vie:-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 26 Nov 2008 23:51

wizdo napísal:4, pekny catch....callovat sc je podla mna velmi dobra vec...casto idu lahko zahodit pri netrafenom a inak byvaju zahadne a nepredvidane....


O tom sme viedli superdlhu diskusiu v http://www.pokerportal.info/pokrova-parti ... call-fold- a podla mna su immplied odds vzhladom na pociatocnu investiciu, OOP, siroky range supera a tiez i kvalitu SC male.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod wizdo 26 Nov 2008 23:55

no...vyzeralo to ako blind steal...to zanmena ze sc je podla mna nato dlha ruka(tu diskusiu kuknem neskor) a ide halvne o typ hraca...ak je to reg az LAG typu 18/15 - 28/23 tak je to jasny fold...ale nieco ine...bych to skusil...predsalen podla mna sa to lahko zahdzuje...:-) toto vsio.
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 27 Nov 2008 00:02

wizdo napísal:no...vyzeralo to ako blind steal...to zanmena ze sc je podla mna nato dlha ruka(tu diskusiu kuknem neskor) a ide halvne o typ hraca...ak je to reg az LAG typu 18/15 - 28/23 tak je to jasny fold...ale nieco ine...bych to skusil...predsalen podla mna sa to lahko zahdzuje...:-) toto vsio.


ked je to LAG, co blind stealuje, tak to chcem raisnut a nehrat na immplied odds .. ak je to TAG, co by tu, nedajboze, mal silnu ruku, tak to nie je call, pretoze ti momemtalne velkosti vasich stackov, ked poriadne trafis, neumoznia zaplatit situacie, ked si nuteny ruku zlozit
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 27 Nov 2008 00:03

dzejkej napísal:aaa, zase ja! :crazy:

1)

- zaujimavo zahrane .. idealna river karta :)
- keby prisla na riveri napr. 2s, tak mu to checknes a das mu sancu blaffnut alebo co by si robil?
- na turne to predsalen nie je maly bet? nenechat ho radsej platit, kym ma este draw a equity alebo bola jasna strategia uz tam, ze mu nechas nejaky stack, aby si myslel, ze moze veselo blaffnut smet a ma fold equity?

2)

- aka bola vlastne tvoja taktika, ked si iba callol flop? chcel si vyzerat ako pasivny hrac on draw a nechat ho, nech Ta vytlaca z potu? hras tak aj ked si naozaj on draw alebo sa spoliehas na to, ze si to ten hrac nevsimne ten rozdiel?
- ten river - priradil si mu snad draw, ze si to pushol na tom riveri ako v 1) ? sa cudujem, ze to callol

3)

- $5 do $9 na flope .. trosku malo? :)

4)

- tak tu mas SC OOP konecne :evil:
- no podla pomeru efektivneho stacku k jeho raisu mi to ako call nepripada

tesim sa na odpovede :Yahoo!:

EDIT: btw - gratz! :D


pravdu povediac nemam prilis rad analyzu ruk a ani som sa sem na pp.sk do nich prilis nepustal lebo casto neviem prilis dobre zdovodnit preco som spravil nieco tak ako som spravil ale skusim

1. tu neni pre mna o com - jedna z hlavnych veci co som si zapamatal z brunsona je, ak moze dojst superovi na river karta ktora nam pomoze ho stacknut, tak by sme mu ju mali dat lacno alebo dokonca zadarmo - v tomto pripade som tusil ze tu draw ma silnu, ale tiez mohol mat iba nejaky gutshot alebo podobne... mozno je ten bet na turne predsa len maly, na druhej strane keby som vedel ze ma taky monster draw (trips + flushdraw) tak to samozrejme pushujem viac

keby prisla na river blank urcite by som betol... nejak somv tej hande nerozmyslal nad tym dat mu priestor bluffovat kedze to bol neskutocne heavy board a daco urcite chytene mal na to aby mi to snad zaplatil aj keby mu nedosiel flush

2. xcel som vyzerat byt on draw s Ah a pri akejkolvek karte na riveri pushnut - v tomto pripade to mohlo vyzerat ako blazniva missnuta draw, reprezentovanie straight a pod. a kedze sa to cele chudakovi nejak nezdalo tak ma callol :D

3. njn, na druhej strane to prenho mohlo byt znakom urcitej mojej slabosti - typek prehral pred tym zopar vacsich potov a dosr agrresivne bluffoval tak som dufal ze netrafil nejaky monster a bude sa snazit bluffovat

4. njn... zase si myslim ze eni dovod hrat vzdy zrovna matematicky dokonale - bolo to lacne a siel som s tym ze jednoducho trafim aspon dva pary a idem do toho alebo jednoducho foldnem...
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod dzejkej 27 Nov 2008 00:20

trikoza napísal:pravdu povediac nemam prilis rad analyzu ruk a ani som sa sem na pp.sk do nich prilis nepustal lebo casto neviem prilis dobre zdovodnit preco som spravil nieco tak ako som spravil ale skusim


no, ale naucit sa zdovodnovat, co robis, resp. hrat tak, ze sa to zdovodnit ma prispeje kvalite Tvojej hry a taktiez aj hracom, ktori su menej zrucni ako Ty, takze rado sa stalo a zaroven dakujem :D

trikoza napísal:2. xcel som vyzerat byt on draw s Ah a pri akejkolvek karte na riveri pushnut - v tomto pripade to mohlo vyzerat ako blazniva missnuta draw, reprezentovanie straight a pod. a kedze sa to cele chudakovi nejak nezdalo tak ma callol :D


No len mne sa zda, ze ked betnem malo, tak mi to zaplatia slabsie ruky ako 2 pary, sety a monster ruky mi to aj tak casto raisnu .. to som zamozrejme necakal, ze to takto callne set :Bravo:

trikoza napísal:4. njn... zase si myslim ze eni dovod hrat vzdy zrovna matematicky dokonale - bolo to lacne a siel som s tym ze jednoducho trafim aspon dva pary a idem do toho alebo jednoducho foldnem...


no len ide o to, ze ak to urobis 10000x, tak na tom stratis nejaky ten dolar, pretoze vacsinou netrafis a ked trafis, tak super nebude mat dostatocne silnu ruku casto a aj ked bude mat poriadnu handu, tak nie dost velky stack, aby tu Tvoju stratu vyrovnal :cry:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 27 Nov 2008 01:16

finalny graf - 26.11.2008
Prílohy
11_26_08.JPG
11_26_08.JPG (22.74 ) Zobrazená 3291 krát
graf.JPG
graf.JPG (96.76 ) Zobrazená 3259 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod trikoza 27 Nov 2008 02:30

a este priklad mega combo draw, aj ked superova ruka ma prilis nepotesila


$0.5/$1 No Limit Holdem
6 players
Converted at weaktight.com

Stacks:
UTG dirk222 ($8.35)
UTG 1 Mecki4 ($45.57)
CO jb219 ($122.08)
BTN Hero ($100.00)
SB johnsonf1984 ($66.86)
BB 8Dix__ ($46.00)

Pre-flop: ($1.50, 6 players) Hero is BTN ObrázokObrázok
1 fold, Mecki4 calls $1, 1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, 8Dix__ calls $3, Mecki4 calls $3

Flop: ObrázokObrázokObrázok ($12.50, 3 players)
8Dix__ checks, Mecki4 bets $10, Hero raises to $26, 8Dix__ folds, Mecki4 goes all-in $41.57, Hero calls $15.57

Turn: Obrázok ($95.64, 2 players)

River: Obrázok ($95.64, 2 players)

Final Pot: $95.64
Mecki4 shows: ObrázokObrázok
Hero shows: ObrázokObrázok

Hero wins $91.64 ( won $46.07 )
Mecki4 lost -$45.57
8Dix__ lost -$4.00
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: fero in action

Odoslaťod buschle 27 Nov 2008 08:17

Kup mi pls ! :crazy:
Prílohy
ac_schnitzer_bmw_m3.jpg
ac_schnitzer_bmw_m3.jpg (45.43 ) Zobrazená 3089 krát
Naposledy upravil buschle dňa 27 Nov 2008 10:06, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!