Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 06 Mar 2014 11:32

:) super článok, zatiaľ asi tvoj najlepší, chápem tvoje pocity, keď si carddead.
3eura bounty, tak to je čistá haluz, to si mam ist do pokladne po 3eura? Lol nechápem, lepšie by to bolo 15+5b
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 09 Mar 2014 18:42

Úctivý dobrý deň sa praje všetkým,
včera sa mi podarilo vyhrať ticket do CCC na 28eur freeze s 3k eur GTD stack 15k a 25 minútové levely. Pre slečny a dámy bol BI 0eur a naozaj prišli v celkom hojnom počte. V priemere ak som dobre pozeral boli 2 ženy na jeden table (dealerky nepočítam) čo bola veľmi príjemná zmena.

nezvykle som si sadol na nefajčiarsky stôl. Stôl nebol zlý a dalo sa krásne vidieť na hráčoch čo a ako hrajú. Na stole jeden "starý známy" ( všetkých oslovuje v štýle vnučka/vnúčik alebo stratený syn) sa snami podelil o jeho "ťažký údel" - v preklade sex/poker/trošku práce...a na stole sme sa dobre bavili. Popritom ešte kamoš zahral vtipnú hru, na slepo bet flop, aby hitol set a riverol poker, šak prečo nie...

Čo sa týka mojej hry, nedarilo sa mi moc. Nevyšiel mi jeden bluf a potom som dostal call "na feťáka" a bol som vybavený. Ale poporade.

Bluff
Spoiler:
BB100 (môj stack 14k) Idú limpy, raise na 300 a veľa callov. Overcallnem si na BTN 6 :diamond: 7 :diamond:
FLOP 8 :heart: 5 :spade: 3 :diamond: ale dedko(keď sme preňho vnúčikovia) betuje 850 ja a BB callujeme.
TURN 5 :club: po mňa X, ja 1500 a po chvíli calluje BB, dedko fold
RIVER 3 :diamond: nie je zlá karta a betujem 2200 a dostávam blufcatch call od 8x


Push za 35BB
Spoiler:
BB200 Ide 2x limp, raise 600, 3x call ja pushnem J :heart: T :heart: za 6500 (2,5k v pote) za mnou druhý short call 6 :diamond: 8 :diamond: a chalan čo mi po blufe povie že mi nič nebude veriť calluje s K :spade: J :spade:
Board 4 :spade: 7 :club: 9 :heart: 5 :club: 4 :diamond: a porúčam sa domov.


Páči sa mi zmenšenie stacku a 25 minútové levely, tých 5 minút spraví celkom veľa čo sa týka priestoru na hru. Ja som sa dobre zabavil, opäť sa niečomu priučil a som rád tejto akcii ktorú organizuje PPsc v spolupráci s CCC, vždy je fajn si zadarmo zahrať turnaj, kde si môžem poskúšať moves, ktoré by som za vlastný BI nerád robil :evil: :evil:

CCC atmosférou, organizáciou, večerou a všetkým okolo nesklamalo a teším sa na ďalšiu návštevu. Dúfam, že si viacero slečien a dám, ktoré mali možnosť si poker vyskúšať nájdu cestu do CCC aspoň občas aj v budúcnosti 8-)

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 11 Mar 2014 11:24

Njn, mne v ten večer tiež nevyšiel bluf, keď som reprezentoval farbu a chalan mal fulhaus, ale tak stane sa :)
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 21 Mar 2014 14:32

Hoj,
po dlhej dobe som sa opäť zastavil v CCC na turnaj. Treba občas oprášiť skills ( :fish: :fish: ) takže hor sa hrať. Hral sa 18eur/15k chips/2000eur čiže garant na 110 hráčov, nakoniec bolo iba 83 entries, čiže celkom pekný overlay.

Do hry naskakujem až po prvom breaku. Našťastie vďaka pomalšej štruktúre sa hrá "iba" 100/200 čo by oproti 150/300 a25 nebol veľký rozdiel ale predsa je.

Máme nový stôl poznám iba dvoch hráčov, ramzey a jaro. Hneď na úvod ramzey zľahka tiltne jara a vďaka tomu je mu trošku ťažšie niečo mu veriť.

Na úvod skoro zadarmo

Spoiler:
Jaro open 700, BTN call a ja na BB s A :spade: 3 :spade: callujem.
FLOP A :heart: Q :spade: 8 :spade: všetci checkujeme, ja som si šiel po X/R, tak teda plánujem lead turn.
TURN 8 :club: nie najlepší ale vs Ax (AQ/A8 by si betlo takisto aj sety) splitujem a mám backdoor dávam 1300 a jaro call
RIVER 7 :spade: a po chvíli betnem 2600 jaro počíta chipy aby mi tam niečo vysunul, ani som sa nepýtal, lebo to nebol all in (asi tiež platím) a nebola tam ani "modrá" (5k žetón) a callujem uakzuje A :diamond: A :club: - keby betol flop zobere ma celého...


Po tejto hre mi ostane polovica stacku. Potom v limpnutom pote trafím 2P do river flushu a ostáva mi naozaj málo. Nakoniec handu pred breakom posielam a prehrám a keďže vidím naozaj málo entries beriem si reentry.

Sadám si na nefajčiarsky stôl, ktorý sa normálne tvári celkom schopne. R/3B, vidíme málo flopov a veľa akcie pred flopom.

PO carddead fázi ma zdablí Jožko danac, keď calluje aby uplatnil svoje flipping skills s 22 ale moje 99 ho zľahka prekvapia FLop 9xx a mám double na 26k.

Keď to chodí...
Spoiler:
A :spade: A :heart: na UTG a open 2800 pri BB1200 a stacku do 30k.
FLOP 9 :spade: 8 :spade: 3 :spade: a betujem 3800, skoro snapcall
TURN Q :heart: a dávam 6k a to už folduje.


weak play - pre mňa good
Spoiler:
Slečna (jediná pri stole) limp 1600, C ja na SB call K :diamond: T :diamond: a BB call
FLOP Q :heart: 9 :diamond: 2 :spade: slečna 1600,BTN C ja C - za tú cenu to šlo
TURN 5 :diamond: a X all, ale bol som ochotný hodne callnuť...
RIVER K :club: a betujem 3700 a BTN call


Nitty Raise - rešpekt
Spoiler:
NIT - ale občas aj blufol, open 3200, ja call K :spade: Q :spade: a blindy call.
FLOP 8 :spade: 7 :spade: 2 :diamond: a po checkoch betujem 5,5k a foldujú mi.


A ešte jedna...
Spoiler:
Filip R 4k, chalan za ním push 9 :heart: 9 :spade: ja repush T :spade: T :diamond: (ale hodne som rozmýšlal Filip mal celkom dosť a foldne
BOARD A :heart: K :spade: 4 :diamond: Q :spade: J :diamond:


Po týchto hrách sa dostávam na stack okolo 90k, čo bol 2xAVG.

Inak musím uznať že včera bol ten nefajčiarsky stôl dosť fajn. Filip a Jožko robili zábavu, Gus suckoval koho sa dalo a ako sa nedalo :wall: :fish: a naozaj som sa dosť nasmial. Pre porovnanie bol som nedelu na freeroloch a v CCC som nebol jediný kto robil srandu ale v Golden som ju robil ja alebo chalani čo ich vídam v CCC, no atmosféru CCC si berieme zo sebou, lebo naozaj mať pri stole srandu aj po 4-5 hodinách hry veľmi pomáha udržiavať pozornosť( aj trochu nepozornosť) ale aspoň pri tom nezaspávam 8-) 8-) Včera som vypadol o cca 4tej nadránom, ale väčšinu turnaja som sa bavil, nehovoriac o Miňových hláškach, ktorý stál priamo za hráčom vedľa mňa. Good job CCC a hráči v ňom 8-) :good:

No a teraz ta nepopulárna čast Push/fold fáza.
Carddead a odhoz z 90k na asi 40-50k. Potom 4 pushe v rade a som back. Na bubble máme na každom stole shorta ale obaja sa doublujú, obaja lucky ale nakoniec jeden vypadne.

na FT si najprv pushnem A :diamond: K :diamond: . Potom ale iba raisnem 9 :spade: 9 :club: na 18k (BB8k) a dostanem call od BTN (semishort/ryba) a od gusa, čo sa mi moc nepáčilo. FLop T :diamond: 5 :heart: 2 :diamond: a checkujeme všetci (short za mnou má asi 50k ja asi 100k behind) TURN 4 :spade: a gus betuje a zahadzujeme, ukazuje 5x.

Nakoniec som carddead, alebo keď mám semihandu, pushnu predomnou.
Vypadnem K :club: 5 :club: BB nájde A :diamond: 5 :spade: a FLOP 2 :diamond: 3 :diamond: 4 :heart: ma rovno zabije, TURN a RIVER 2 :heart: 4 :spade: a idem domov ako 8mi.

Je to pekný pocit byť opäť raz ITM a zahrať si do sýtosti.

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod jofre 22 Mar 2014 19:53

Preco iba raisujes 99 aby si na boarde T high ch/foldoval na turn bet ked pride brick? to uz pushni PreFlop ak ti moc nesedi hra PostFlop. Vzdy lepsie :)
jofre
 
Príspevky: 1
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 22 Mar 2014 21:01

Spätne si hovorím tiež že som to mal pushnúť.

Vtedy mi ale hlavou behali 2 dôvody prečo nie:
1, mám AVG stack a sú tam 3 menšie stacky
2, za mnou sedia 3ja chipleadri, a ak ma jedne z nich pushne som najskôr behind alebo flipujem, čo nie sú najlepšie vyhliadky...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 28 Mar 2014 23:23

Via con dios,
tak včera bol opäť čas na poker. Mal som trochu hektické dni a trochu zmeny by mi určite prospelo a pokrová zmena nie je nikdy na škodu, hlavne keď sa pri neja zabavím a zarobím 8-) 8-) win-win, tak nie je o čom :good:

Hral sa 18eur 2k GTD 15k stack s 25 minutovými blindami - inak musím uznať že tých 5 minút pri blind levely je naozaj celkom cítiť, hlavne v late fáze, kde býva ešte priestor na hru 8-) good job CCC - like it

Sadám si nezvykle na nefajčiarsky stôl, kde poznám 3 hráčov, nakoniec si k nám prisadne aj Kope (bude o ňom ešte reč) za mňa roman, za ním sedel laco a hral sa high level poker na moje pomery, 3B,4B a spol pravidelne, ale tak niečo som sa naučil (5 way skoro zahodiť KK v 18eur turnaji :ROFL: :lol2: :Bravo: :good: )

wizdo "Feťák"
Spoiler:
BB200 stack 15k prvá hra, po 2x limpe, limpnem 8 :club: 3 :club: - :wall: :wall: , BTN laci 500 (ofc ako keby som to nevedel), všetci callnu tak ja tiež
FLOP 3 :diamond: 3 :spade: 4 :diamond: - laci 1100, call, fold ja pastičkujem - call :oops: :oops:
TURN 3 :heart: :oops: laci 2300 a call, ja tak nato pozerám, že ak laci blufuje nič mi nedá a chalan čo ho calluje je tilted, je mi jasné že ma dajú na 3x, ale tak chcem hrať o všetko tak raise 6200, obaja fold...ofc uakzujem 83 :evil: :vlade:


trochu kamarátskeho Xbetu s flipom preflop
Spoiler:
Kamoš predomnou raise 600, ja 3B 1500 (wtf koľko som dal?) s A :spade: K :spade: , on 4B 3200, už tuším že má JJ+,AK a tak callnem - pozícia, stacky behind nič úžasné ale po 3jkovom pokri mám ego v oblakoch :crazy: :lol2: :ROFL:
FLOP 8 :heart: 3 :heart: 2 :spade: checkne, viem že ak má AK by skorej betol, čiže range ide na JJ+, X back mám outy
TURN 9 :spade: on 3500, rozmýšlam nad pushom, ale nakoniec iba call, neviem či by foldol overpar ale asi nie...
RIVER 6 :heart: a posiela, zahadzujem, hovorí že mal QQ
po hre mi tvrdí že ma chcel na flope X/R...no zaujímavé


Stále to hrám zle...
Spoiler:
No medzičasom prišiel na stôl Peťo (Kope) blindy sa nám dvihli na BB600. Peťo sa zabáva a celý stôl s ním, no a ide straddle 1200, ja iba call s K :spade: Q :club: , je last hand pred breakom, reku prečo nie..., laci 3B 4k, SB call a ja call
FLOP J :spade: T :club: 5 :heart: a SB push, ja push a laci fold, SB J :diamond: T :spade:
TURN 8 :heart: - tička
RIVER A :club: a daj to všetko sem...


Sláva KOPEmu a jeho 5way all in a 4krát sit open...
Spoiler:
No prvýkrát som dostal žiadosť tu prezentovať hru niekoho iného, ale Peťo mal pravdu, stála zato
UTG 1900, UTG+1 5000, peťo iba call, roman all in, ďalší all in, UTG all in, UTG+1 all in a peťo začne bedákať že má KK a že čo s tým...no poprechádzal sa, porozmýšlal že foldne, ale nakoniec predsa len v ňom gambler zvíťazil a dal call...
UTG 2 :heart: 5 :heart: , UTG+1 J :spade: J :heart: , Kope - K :heart: K :diamond: , Roman J :diamond: J :club: a posledný T :club: T :spade:
Board - 8 :heart: 6 :spade: 3 :diamond: A :club: 3 :club:

po tejto hre si to viete predstaviť, Peťova radosť neprekonateľná, Dal si "silno" zahlásiť "4 krát sit open", zahrali sme sa 4way pár hier, peťo zobral stack okolo 150k no a že poker je beh an dlhé trate...aha jedna ruka stačila. A bolo jasné, že chcem sedieť za ním ak to len pôjde, ofc prvé presadenie a sedí za mnou Kope, za ním laci - so sick :wall:

wtf sick...a za lacno

Spoiler:
Raisnem si na 1800 pri BB800 s AhJh a dostanem call od BB, ktorý bol calling a po flope dosť Nit...
FLOP 9 :heart: 9 :club: 6 :heart: a betujem 2k čakám že raz callne
TURN J :spade: :vlade: :evil: 8-) a dávam 3100, on minR a tu pozerám, že bože on má tu 9tku, ale callnem - 9/10 hráčom shovnem, J a flush, come on river
RIVER K :spade: a on checkne :lol2: :ROFL: :lol2: :ROFL: tvárim sa že rozmýšlam a checkback otáča 9 :spade: 4 :diamond: :shock: :o :w4444x: :w4444x: :bad:


Prišiel som o značnú časť stacku, no ale tak to je poker, niekto mňa suckne, niekoho ja uflipujem...
vs Slečna
Spoiler:
Slečna R2,5k (BB1200) ja na CO call 5 :diamond: 6 :diamond: (za mnou agro CL, SB laco na squeeze a hrateľná ruka) call od BB
FLOP T :club: 8 :diamond: 7 :diamond: slečna 4k ja push 22k, callne s J :diamond: J :club:
TURN 4 :club:
RIVER A :club: a som na cca 50k

Po tejto hre si čo to vypočujem od jej priateľa, hlavne nech si to zapíšem do denníčku :lol2: no obral som mu frajerku, musel sa jej zastať a mňa odsadia...to som dostal za trest že oberám slečny v herni :wall: :wall:

Nový stôl je ťažký, predomnou Ramzey, pán zamrznutý (zamrzol a prestal hrať...) a sedím ja, 3ja regulári a Matúš odhádžem časť stacku ako inak a zosadáme na last 2 stoly.

na novom stole poznám všetkých, predomnou gabo( snád spravne meno) za mnou Miňo, oproti ramzey a reg...way to go...
Pushnem A :club: K :club: , ruku nato som UTG a mám A :heart: A :spade: ofc dám iba raise, čo mi skoro callne KQ ale callne iba short s tým, že vie že mám monster ale on ma predsa suckne na 3 outer..., vedel to celý stôl!!!! a otočí A :diamond: 9 :heart: no help a beriem si drobné ku stacku.
trochu mi vezme ramzey a potom vyradím 10teho vo flipe keď pošlem A :club: K :spade: on call s T :diamond: T :heart: a BOARD A :heart: J :diamond: 4 :spade: J :spade: A :diamond: a ideme na FT.

Platených je 8, niečo pre bubble zamieta ramzey (ako jediný!!! ale 4ia takticky a diplomaticky povedali že nie sú vyložene proti) a teda ako trest príde o značnú časť stacku v prvých hrách... :vyprask: :vyprask: :vyprask: :voodoo: :voodoo:
Nakoniec je bubble boy-om/girl - slečna (2slečny a obe zadané to hrajú a pri oboch poctivo sedia počas hry frajeri), ktorá callne SB push s K :club: T :club: s jej A :heart: J :diamond: FLOP K :heart: T :diamond: x a no help a sme ITM...

Opäť som carddead, a ak mám handu buď akcia predomnou alebo by som nabúral...alebo som paranoidný lebo s AJ vypadávam s turnaja...

Vypadnem keď do mňa fold na CO, pushnem J :spade: 8 :heart: za 44k pri BB8k a Miňo na BB call s J :club: 9 :spade: a Board T :club: 3 :diamond: 4 :spade: 5 :diamond: 6 :heart: a vypadávam teda 8mi...

No zahral som si, zabavil som sa, nasmial som sa na pár dní dopredu a ešte zobral aj nejaký mincash, príjemný večer. :good: 8-)

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 30 Mar 2014 14:18

Hoj,
len krátko zo včera. Hral sa 28eur 3k GTD v CCC. Celkom som mal chuť hrať, ale nebola motivácia ísť a okrem toho mám VIP freeroll, ktorý hrávam sobotu, ale ramzey volá či ideme, live je viac fun ako online rigged s hráčmi čo sa poznajú. Bolo trochu neskôr (rozumej turnaj v plnom prúde) ale tak prečo nie, aj tak prvé levely väčšinou robím hovadiny.

V turnaji to príliš ružové nebolo. Na raise som dostal 2x 3B, ak som callol flop mimo. V podstate nie je príliš o čom. Za mnou dvaja hravý chlapci a za nimi calling station gus...

Snáď iba ruka v ktorej som vypadol.

UTG agro chalan open 1700 pri BB800, BTN call (hit or fold) a ja na BB pozerám 6 :diamond: 5 :diamond: , no 900 na call ale pri stacku 8k total to nie je moc ružové, ale callujem, foldovať sa mi to nechcelo a pushnúť som to nechcel...Fold equity nebola
FLOP 7 :diamond: 6 :club: 2 :diamond: a rovno posielam 6k all in, UTG calluje (dával som mu over, ale v pdostate mi bolo skoro jedno čo má..) BTN fold a ukazuje A :spade: 7 :club: :wall:
TURN Q :spade:
RIVER A :heart: a idem domov...

Nemám takéto turnaje príliš v láske, keď prídem a proste za chvílu odídem bez toho aby som mal šancu vôbec sa zahrať, ale občas sú aj také ale to je poker, tak občas to je taká rýchlovka...pár callov, raise a cbet/fold, potom nejaký push, nevytočím a o polnoci som doma 8-) aspoň sa vyspím :D

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Vivi 31 Mar 2014 00:38

Ahoj,
tak som Ťa síce konečne videl, ale aj tak Ťa nabudúce zrejme nespoznám :) Zato Ty mňa možno áno :pokerface: Docela ma zaujímalo, čo napíšeš o mne, ale zatiaľ zrejme nebola príležitosť :) Ten call keď som videl ma teda riadne prekvapil, ale keď bol push na flope, tak si vravím, že ten stop-and-go zrovna proti týmto dvom asi nebol až tak zlý nápad. Len nie som si istý, či by si mal tie gule to poslať na ľubovoľnom flope... Mimochodom, ten čo Ťa vyradil celú dobu predvádzal peknú vyváženú hru. Pripadalo mi to ako niečo medzi TAG a LAG. Ale dosť ho to aj triafalo. A trochu ma štvalo, že ma čítal o niečo lepšie, ako ja jeho :wall: :fish: :wall:
Vivi
 
Príspevky: 30
Založený: Feb 2013
Poďakoval/li: 1 krát/2 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 31 Mar 2014 09:43

A smiem vedieť aspoň tvoju pozíciu na stole? Ak hovoríme o sobote, tak si celý stôl ešte viac menej pamätám :)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!