Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 09 Jan 2014 15:23

Welcome ladies and gentleman,
včera som sa vybral do CCC na 22eur freezeout 2,5k GTD s 20k chipmi a NL reentry.

Hneď po príchode ma zaujala jedna vec a to že sa ešte stále hrala kvalifikácia. Za tých 5eur kvalifikácia na večerný turnaj, ktorá začína o 17tej. Pozerám že 6 ticketov (5 je GTD) po 22eur +7mi bere 13eur = 145eur v BI, čiže bolo29BI, wau, to som naozaj nečakal. Ale tak prečo nie, asi to pôjdem tiež niekedy vyskúšať.

Novinka - na stole som poznal všetkých hráčov aj hráčku, čiže konečne boli aj nejaké ready predtým ako začal turnaj. Vedľa mi sadne chalan, ktorý nakoniec vyhrá turnaj a vyradí ma, ale tak prvé 3 levely som pozeral na jeho mobile russian car accidents a fail compilations, na stole panovala dobrá nálada a zábava, čiže radosť hrať. V podstate jedna z mála vecí čo ma drží v tom chodiť hrať, je ta atmosféra v CCC. Keď už to nejde aspoň sa zasmejem 8-) :D

Hneď v prvej hande trafím full 3 :heart: 3 :diamond: na A :club: K :heart: 3 :club: T :diamond: K :club: a beriem si pekný pot, kde mi pán callol river bet 1,6k s A :heart: 2 :heart: , že snaď splitujeme :crazy: :crazy: 8-) . Potom sa ale páni začnú blázniť a než bys řekl švec - na stole sme mali 5x reentry, čo dávalo poznať že sú u nás chipy. Konečne som si aj ja niečo z nich uchmatol.

Počas hry ma tešila ale jedna vec. Zistil som, že sa bojím light otvárať a hlavne dávať akýkoľvek 3Bet. Dnes tomu tak nebolo, teda včera a dúfam, že v blízkej budúcnosti bude prevládať raisovanie nad callovaním.

Tak ale včera som limpoval a celkom dosť. Než mi to budete zazlievať, za mnou (seat 9- ja seat 6) sedel pánko, ktorý prišiel ublufovať všetkých, ale preflop iba LIMP/call/check. Takže som jednoducho Limp/calloval semihandy a raisoval všetko for value.

Takto som s pánkom dostal double up.
Spoiler:
BB150 stacky obaja 20k+.
Pár limpov ja limp BTN 5 :heart: 4 :spade: . na flope sme 6ti.
FLOP 6 :heart: 3 :spade: 2 :diamond: a nahadzujem 400, agro call a jeden navyše.
TURN 9 :club: betujem 1300 a iba agro call
RIVER 6 :diamond: a dávam 2,5k, pushne ma asnapnem otáča A :spade: 6 :spade: , díky za double up :Yahoo!: 8-)


Mám konečne stack, uhrám pár dobre zahraných blufov, ako vs pánko, ktorý ma stále považuje za nita, resp. meganita a tým čo som ukázal som si to len potvrdil a vyfoldoval som 3rd nuts flush :Yahoo!: :Yahoo!: .

Zrádny break a fishies want chips

Spoiler:
Posledná hra pred ukončením reentry
BB600 - pánko raisne 1,5k(9k stack), dostane call a dostane 3B na 3,5k(10,5k stack) ja si na BB pozerám J :spade: J :diamond: (45k stack) a posielam plnú, posledný menovaní ma callne a otočí K :club: Q :diamond:
BOARD Q :spade: Q :heart: 7 :spade: 8 :diamond: 2 :club:


Po breaku mám okolo 35k, čo nie ej vôbec zlé ale príde megacarddead fáza, kde buď foldujem, alebo raisnem a ani sa neunúvam cbetovať...Medzi levelmi 400/800 až 1,5k/3k (t.j. 5 levelov po 20 minút) som hral 6-8 rúk, z toho 2 dobré PFR a X/F flop a 2 ktoré mi vymysleli hráči, keď ma nechali sa pozrieť na flope za megalacno až zadarmo a pár pushov po limpoch...
Vymyslená č.1
Spoiler:
BB2k - CO Limp, ja SB complete s 5 :spade: 6 :heart: a BB check
FLOP 9 :spade: 8 :heart: 7 :heart: a pán na CO betne 5k ja push 18k zahodí...

Vymyslená č.2
Spoiler:
BB3k - HJ,CO,BTN,SB Limp, ja BB check s 5 :club: 4 :club: - ale mal to byť push pre :wall: :wall: :fish: v pote bolo 18k a ja mám behind 27k :fish: :fish:
FLOP J :club: 8 :club: 3 :diamond: a posielam 27k, všetci easy fold a konečne mám stack


Po tejto hande mám okolo 45k+, už si niečo aj pokradnem občas, ale stále carddead a na stole sme 4ia shorti so stackmi okolo 50k...Medzičasom je k nám prisadený chalan, ktorý bral pushovanie veľmi rázne a allinoval stabilne, nebolo ho s čím callovať, aj keď som sa skoro začal modliť, nech konečne dostanem handu.
Opäť príde carddead fáza a odblindujem sa po korekt foldoch až na 22k pri BB12k, kde dostanem záverečný suck A :heart: Q :diamond: vs A :club: 9 :heart: a BOARD 4 :heart: 4 :spade: 5 :diamond: 4 :club: 9 :spade: a idem domov 13ty :wall: :wall: 2 miesta pred platenými.

Celkovo som ale spokojný, lebo sa do môjho štýlu hry konečne dostáva push pre light po limpoch, raise a 3B non TOP5 a trochu lepšieho čítania hry + nejak opadáva strach z toho urbiť nejaký move, keď si myslím, že by mohol výjsť.

GL all a keď ma zbadáte si v CCC písať handy, skľudom sa mi môžte aj prihovoriť, nekúšem :crazy: :crazy:
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 09 Jan 2014 15:48

Well played bro, len si fakt musíš vyskúšať viac light pushovat, aby si sa nenechal odblindovat. Gl&hf.
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod sudden 09 Jan 2014 17:50

wizdo napísal:Opäť príde carddead fáza a odblindujem sa po korekt foldoch až na 22k pri BB12k


Korekt foldy podla akych kriterii ? :) Ked sa odblindujes na necele 2bb tak je dost pravdepodobne, ze si vynechal par spotov kde si mal radsej shovenut ATC nez cakat na zazrak. Tieto low BI live turnaje su vacsinou turbiny, kde potrebujes aspon ako tak zvladnut tu push fold fazu ked tam chces obcas nieco trafit.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod KoPe 09 Jan 2014 23:08

sudden napísal:
wizdo napísal:Opäť príde carddead fáza a odblindujem sa po korekt foldoch až na 22k pri BB12k


Korekt foldy podla akych kriterii ? :) Ked sa odblindujes na necele 2bb tak je dost pravdepodobne, ze si vynechal par spotov kde si mal radsej shovenut ATC nez cakat na zazrak. Tieto low BI live turnaje su vacsinou turbiny, kde potrebujes aspon ako tak zvladnut tu push fold fazu ked tam chces obcas nieco trafit.



toto z ccc dobre poznám, tam PUSH/FOLD nevie hrať doslova asi nikto ( asi okrem RAMZEYHO, ktorý sa zas na druhú stranu dokáže PF stakcnúť s JT aj v druhom lelveli :lol2: ) kolkokrát aj mna pozerajú jak na debila ked pushnem nejaké T6o za 5bb a ak nevytočím sa mi ludia pri stole čudujú že načo tam sedím do pol 3ej ked potom dám all in s T6 a nechápavo točia hlavami :crazy:

u nich je dobrá hra toto: btn pushne 4bb a BB mu zahadzuje AT za 3bb na call pri 15bb avg na FT a podobné šmaky :D
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 10 Jan 2014 00:40

Ja som ostal včera až dokonca a pozeral FT.

Hrali najprv 5ti s nejakými 30+BB dokopy v hre, potom 4ja s 30BB v hre a nakoniec 3ja s 27BB v hre a push/fold nebol zrovna obľúbený...

Korekt foldi podľa toho, že som nemal priveľa možností pusnúť a keď som mal handu spravil som dobrý fold (videl som showdowny) aj keď by som raz suckol s 66 - KK a AQ... ale po R a push to callovať nebudem za 7 BB...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod ramzey 10 Jan 2014 05:25

JT only ako 6 or 7bet push, mozem za to, ze ludia overplayuju svoje handy a snapuju ma AQ a podobne trashe? :ROFL:

A ajtak mi to vzdy dojde :river:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 12 Jan 2014 20:58

No čo sa toho odblindovávania týka, väčšinou sa to vážne zle zbehne a som často tak carddead, že mávam spodných 20% hand, ktoré by som nepushol ani BvB ak by som mal aspoň 5 blindov. Druhý problém je v tom, že väčšinou niekto iný raisne než by som ja mohol aspoň semipushnúť s handou, ktorá má aspoň akú takú equity...

Začínam rozmýšľať že ak sa dostanem do spotu, že sa začnem odblindovávať, začnem ignorovať karty a ak sa bude dať trebars pošlem aj naslepo nech ma neovplyvňuje handa ktorú mám. Občas mám pocit, že už by som to poslal ale pozriem sa na handu a proste to nepošlem... :wall: :wall: - Ak sa dobre pamätám dal som aspoň raz walk BB (mal som 24o a 5-6BB myslím) a okrem toho chalan asi hodinu zahadzoval...

Ale od nového roku sa snažím si do hlavy vtĺcť pár noviniek:
1, Ak sa dá Raisujem pre a nelimpujem/menej callujem
2, Ak je ruka dosť schopná ide 3Bet - predtým môj range na 3B bol snáď niečo ako QQ+,AK
3, Cbet skoro ATC v HU, podľa flopu a súperov ak je ich viac
4, Snažím sa neodblindovať - MEGAFAIL!!! ale ja to nejak dám dokopy
5, Viac stealovať blindy - zároveň vs rozumnejší hráči viac defendovania...

No uvidím čo z toho vymyslím...
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 13 Jan 2014 14:58

Hoj,
včera opäť raz na nedelňajšom donkamente v CCC. 15EUR 1200GTD s 20k chipmi. Turnaj sa nevyzbieral takže CCC muselo doplácať, čo je pre mňa ako hráča veľmi povzbudzujúce. Na stole som poznal viacero ľudí, čo je pre mňa tiež veľmi povzbudzujúce. Celkovo som ale s hrou bol spokojný, začína viacej raisovať a menej callovať a keď si mám vybrať medzi callom a foldom vyberám si skorej fold :) pokrok aj keď asi minimálny ale je tam...

Čo musím poriešiť sú ATC pushe BvB a hodne široké pushe z BTN v ktorých prichádzam o tonu chipov, hlavne pri vyšších blindoch a stackoch do 10BB... :wall: :wall: :fish: once fish still fish, but who said i am not a shark which just needs to grow up? :mysak: :pepi:

No takže k hre:

Sadám na stôl. Pozerám vedľa mňa talianova manželka, pred ňou agro dobrý hráč, pred ním reg, za mnou mega calling a druhá calling station, čiže table good.

Zahrám pár hier, kde so suited conectorom flopnem niečo hratelné, ale do rivru nie som good a prehrávam menšie poty. Potom vs agro si nabehnem s TPGK (bluffcatcher) do setu a padám asi na 9k z pôvodných 20k.

3k na call? veľa... 8-)
Spoiler:
Mám cca 9k, ITA-W minR na 800 ja call s 4 :heart: 4 :spade: , F a chalan 3B na 2,1k, Call, ITA W call ja wtf :wall: :wall: :shock: :o CALL!!! :fish: :fish: - toto si naozaj musím odpustiť viem že s 44 nebudem good, ale buď to pošlem alebo foldnem, callovať za 1/4 stacku je hovädina...
FLOP 5 :club: 6 :diamond: 7 :spade: a X,X chalan 3k, F,F a ja push 6,6k on instafold, ani sa nepýtal koľko mám chipov :crazy:


3B či call?
Spoiler:
1, Mám T :heart: T :diamond: na BB (BB400) s 20k stackom, UTG a UTG+1 Limp a CO dáva 2k, čo s tým? 3B na 5,5k, alebo iba call? Reads - PFR je viac tight, čiže jeho raise je for value...
2, Mám A :heart: J :spade: BB600 s 18k na BB, akcia ide Limp, minR na 1200, a 3x call (pot cca 6k) pushnúť/callnúť/3B tak 5k?? reads - PFR je calling ale ak má handu typu AJ+, 77+ raisne - ak pošlem čakám call od AQ+, JJ+...


Rozpúšťajú náš stôl a keď sa floor pýta kto chce ísť na nefajčiarsky tak idem ja, lebo tam vidím 2-3 ryby...easy choice
Problém bol ale v tom že tam sa limpovalo ako oživot, čo bolo ako pokúšanie od diabla :evil: limpuj aj ty...No nebudem 8-) , čo som mohol som raisol inak som foldolal, calloval som hodne málo... :dzejkej:

Ale tak bluffovať sa mi zachcelo... :evil: 8-)

Spoiler:
BB1,2k - UTG,CO a SB limp a ja na BB s asi 15k sa modlím nech môžem poslať ale J :spade: 3 :club: a iba checkujem
T :spade: 8 :spade: 7 :diamond: všetci check
4 :club: a ja nahadzujem 3k, dostávam 2x call
K :heart: a posielam all in 11k - po chvíli obaja zahodia a ja ukazujem bluf :evil: :evil:


Po bluffe si hovorím, nech teraz príde handa, nech si môžem odvaluebetovať. A ona prišla.
Najprv ale vezmem shorta 7 :spade: 7 :club: vs A :heart: 6 :heart: board Q :heart: Q :spade: 2 :diamond: 5 :club: K :heart: a dostanem sa na 35k cca.

ďakujem za darček :vlade:
Spoiler:
BB1,2k - 6max, UTG R 4,1k a hovorí nekradnem ja na SB pozerám A :heart: A :spade: a skáčem od radosti :Yahoo!: :Yahoo!: , dávam 3B na 9,5k (ramzey mi furt hovorí že mám 3betovať menej, tak som to skúsil) insta sa ma pýta na chipcount - vyzerá to good, a po spočítaní mám 25k behind, posiela all in - ja snapcall otáča T :club: T :spade: a po boarde 2 :spade: 2:club: 9 :club: 4 :heart: Q :diamond: sa dostávam konečne na pekný stack.


Potom Zrušia náš stôl a presadia ma na nový. Poznám všetkých okrem jedného a ako hráči pomaly vypadávajú (ale v takých spotov že plačem prečo sa to nemôže stať mne) si zahrám pár pekných blufov.
Spoiler:
Pri BB4k pán limpne ja raisnem na BB na 12,5k s A :club: 9 :diamond: , blindy foldnú a on call.
FLOP - K :spade: 8 :heart: 7 :diamond: pošlem rovno all in (cca 37k) foldne, ukážem...Vedel som, že 8x a 7x vyfoldujem ak má Kx mám smolu ale stále outy...Spätne keď sa nato pozerám mal som poslať all in rovno :wall: :wall: mám 11BB a som push fold na flope, ale zase 8k bonus poteší...


Medzičasom sa bavíme o Retre, že tam bola sobotu alebo piatok razia kukláčov, lebo niekoho hľadali. Som už rozmýšlal sa ísť pozrieť do retra práve v sobotu (aj keď BI vs garant bolo lepšie CCC), ževraj je tam úroveň hráčov horšia ako v CCC, ale myslím, že mi osud ukázal cestu, tým že mi bolo sobotu večer dosť zle :bad: :bad: a tak som sa nato vybodol.

Nakoniec hráme hodnú chvíľu v 5tich až sa sformuje FT a idem naň s 60k pri BB8k.

Dostanem DU K :heart: J :diamond: vs A :spade: 8 :spade: a dostanem sa na 120k.
Nakoniec ale vypadnem, keď si chalan otvorí pri BB16k na 32k, ja na BB 7 :heart: 7 :diamond: a pošlem 100k on snapcall s K :spade: K :club: a board A :heart: J :heart: 3 :club: K :heart: J :heart: a never once suckout....Vypadávam 7mi a beriem mincash.

Spokojný som lebo som viac raisoval a menej limpoval počas turnaja. Problém je v mojich BvB pushoch a BTN vs blindy pushoch, kde sa to ešte bojím posielať ATC...Ale tak zlepšuje sa to pomaly ale isto.

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 16 Jan 2014 21:29

Čauko,
včera som bol už štandardne na stredňajšom freeze v CCC - 22eur/2,5k eur GTD s 20k stackom a možným reentry.
Turnaj sa kupodivu kapacitne skoro vyzbieral, čo nebývalo zvykom ale dáva znať že hráčov v CCC pribúda. Ten break ostatných klubov cez sviatky im očividne prospel, lebo vídam veľa nových tvári a dokonca jeden hráč (BTW MEGAFISH :fish: :fish: ) mi povedal že tu vidí viacero hráčov z Retra...good job. :good: :good:

na stole poznám väčšinu hráčov a aj pri ostatných stoloch sa mi začínajú vynárať známe tváre, aj keď občas si priradím reads/tvár až po chvíli. 8-)

Easy 3B/4B? :dzejkej:
Spoiler:
1, BB100 ja R UTG +1 A :heart: K :spade: na 300 adostanem 3B od MP+1 na 600 (celkom aktívny hráč) a za ním BTN call, ak 4B tak koľko? rozmýšľal som o 1900 ok?

Spoiler:
2, BB200 UTG+1 v tilte R1200 mám A :spade: K :club: (cca 16k on 20k) call či 3B? 3B som rozmýšlal o 4k...


IMAGE maker :vlade: :fish:
Spoiler:
ja CO R 750 (BB300) s K :club: 5 :club: BTN a BB call - BTN bol dosť agro a hral hodne ATC R/3B
FLOP K :spade: J :diamond: 9 :heart: ja 1300 a BTN call
TURN 6 :spade: ja 1700 on call
RIVER 3 :diamond: a dávam valuebet 2k on call, ukážem a muckne...


IMAGE maker 2 - ale river mal byť lead :vlade: :fish:
Spoiler:
Ruku nato si otvorím na HJ 6 :heart: 5 :heart: na 750, CO,BTN a BB call
FLOP 9 :heart: 7 :spade: 4 :club: a betujem 1400 a od BTN (matúš - chalan na vozíčku s dreadami) R na 3k, callnem - read viem že to spraví any 9x + sety = ak hitnem preplatí - okrem toho mám mega good odds a pozíciu
TURN 2 :club: ja X, on dáva 3150/callnem
RIVER K :diamond: - rozmýšlal som nad betom 7k ale nakoniec som sa neodhodlal...ale asi by mi to zahodil/možno nie... je tu good zablufovať? K7 a pod môžem reprezentovať...


Po tejto hre som tam tvrdil že som calloval 88/78 a pod...fishy...nech ma konečne vyplatia...

VALUE vďaka imagu a možno nie 8-) :vlade:
Spoiler:
Začnem si tieto 2 hry zapisovať a pozrem karty A :diamond: 8 :diamond: reku otvorím opäť ale missclick callujem :w4444x: (chcel som dať 800 ale 500ku som nechytil...), BTN R 1100 SB call, tak callnem
FLOP K :diamond: Q :diamond: 6 :heart: , BTN dáva 1500 a ja raisujem na 4k s tým že nefoldujem...callne
TURN 2 :diamond: :Yahoo!: - rozmýšlam a betujem 5k, callne tiež
RIVER 4 :heart: a ja začnem rozmýšlam, roztrasem si ruky a neviem čo a pushnem 7500, skryjem si tvár a hrám divadlo, nakoniec ma callne s K :heart: 9 :heart: :crazy: :good: :ROFL: :lol2: - ďakujem za darček...


Diamondy idú :diamond: :diamond: :diamond:
Spoiler:
BB400 - mám asi 36k - CO open 1100 ja call na BTN s 8 :diamond: 6 :diamond: blindy fold
FLOP 7 :diamond: 3 :diamond: 2 :club: on dáva 2075 (behind 8k) rozmýšlal som to pushnúť ale iba callujem, hrá mi veľa kariet vlastne od 4 až po T + diamonds
TURN A :heart: on checkuje - strašne ma máta to blufnúť ale príde mi to ako trap ta checkback
RIVER K :diamond: a on sa comituje 5,5k, ja push on call ukáže A :diamond: 8 :club: a ja sa dostávam na 50k


Na stole sme sa dosť nasmiali a celkom som mal s kým rozoberať handy, aj keď po chvíli som pozeral že info čo som dostal nebolo tak dobré...nevadí, počúvam ale filtrujem. :evil: :wall: 8-)

Potom príde carddead fáza, resp. ak otvorím dostanem 3B od hráčov, ktorý nehrajú zrovna loose, takže poctivo fodlujem.

Diamonds do tretice nevyšlo

Spoiler:
BB2k mám asi 32k ja R 4300 K :diamond: J :diamond: , call od SB a BB.
FLOP A :diamond: T :club: 2 :diamond: a betujem 7k, BB mi pošle 18k ( short ktorý sa ztriplil a zdublil, suckoutmi) ja call, ukáže A :spade: 7 :club:
TURN A :heart:
RIVER K :heart: - ostáva mi 10k


Ako short DU po prvé
Spoiler:
No a ostane mi 10k, pošlem a foldnú mi a potom DU A :spade: Q :heart: vs K :club: 8 :club: BOARD 8 :diamond: (in the window) Q :spade: 3 :diamond: 9 :spade: J :club: a som na 25k, blindy idú hore na 3k a ja som opäť pod 10BB...

Ako short DU po druhé
Spoiler:
Ale matúš pushne UTG+1 A :club: J :club: ja mám oneskorené vianoce a na BB nájdem A :spade: A :heart: a suckout sa nekoná a dostávam sa opäť na 50k.


Nový stôl. Potom si R/F s 60k stackom A :spade: J :diamond: vs nitty pán, aby som Callol UTG push shorta s mojím K :heart: Q :heart: , short K :spade: 6 :spade: ale never easy na A :diamond: 9 :heart: 7 :spade: 8 :spade: J :club: a dostávam sa na skoro 70k.

Idem opäť na nefajčiarsky stôl a predomňa posadia megarybu - vycvičeného Retrom ževraj :ROFL: :lol2: :Bravo: :Yahoo!: :P . 3x mi Limpol BvB monster - AT,AJ,AK a 3krát ho prehral vs môj trash 28,57 a 39. wp sir, v podstate som prežil carddead vďaka nemu. Po tom čo mi nepushol 3tiu AT mi hovorí že keby pošlem zahodí...wtf??? :fish: :fish: - ok dobré vedieť

Zosadáme sa na posledné 2 stoly. BB8k mám okolo 50k. SB 21k, ja push A :club: K :spade: on fold. Ukážem, kvôli imagu. a mám 90k stack čiže 11BB. Potom celkom agro chalan pri BB12k, minR na 24k ja push 90k s A :diamond: 9 :diamond: a on foldne, ok dík som na 10BB...

Počas bubble sa trochu odhádžem lebo pushujú iný (pán predomnou je ochotný R/C K7s a pán pred ním má 1-5BB stack, čiže do mňa to pushujú ako divý...Praskne bubble a mne prichádza doubleup konečne. Pán si pushne A :diamond: 4 :diamond: a ja na BB s 6BB callujem A :club: 6 :diamond: FLOP T :diamond: 7 :diamond: 5 :heart: je :bad: :w4444x: :bad: ale turn K :spade: RIVER 3 :heart: posúva pot na moju stranu.

A posledná handa turnaja som SB. UTG+1 (6 handed čiže HJ) minR 40k (BB20k) ja si nájdem 9 :spade: 9 :club: a posielam 180k (AVG stack skoro) a on calluje A :spade: Q :heart: a board - Q :diamond: 8 :spade: 3 :heart: 6 :heart: A :club: a namiesto double AVG vypadávam, čo je dosť sick, ako inak pred možnosťou ísť na FT s dobrým stackom. V hre bolo 2,22mil chipov a ja po tejto hre by som mal okolo 400k čo by ma radilo k CL :evil: :w4444x: :w4444x: :bad:

No nevadí opäť mincash, ale mám pocit určitého zlepšenia hry. Prestáva sa mi páčiť limpovanie/callovanie a radšej by som raisoval, aj keď 3B ešte stále nie je obľúbený. Pushoval som viac aj trochu viac light, ale stále mám pocit žeby som to mohol robiť ešte viac light. Krôčik po krôčiku sa zlepšujem, čo je podstatné, teda aspoň podľa mňa.

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 21 Jan 2014 18:52

Už sa zlepšuje hra, odporúčam ale hrať viac light na pozícii v reentry fáze viac raise/3bet, to ti urobí najlepší table image keď chceš hrať viac agro a byť menej čitateľný :)
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!