Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 21 Jan 2014 20:50

Cepel napísal:Už sa zlepšuje hra, odporúčam ale hrať viac light na pozícii v reentry fáze viac raise/3bet, to ti urobí najlepší table image keď chceš hrať viac agro a byť menej čitateľný :)


Porozmýšlam nad tým. Zjatra plánujem ísť hrať, tak ak sa bude dať aplikujem :-)
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 23 Jan 2014 14:09

Trochu oneskorených darčekov pod Vianočný stromček

Zdrastvujte,
takže ako už býva zvyokm opäť som si bol stredu zahrať v CCC 22eur freezeout s 20k chipmi a 2500 eur GTD. Poslednou dobou sa CCC nejako naplnilo, chodí omnoho viac ľudí a garancie sa pekne prezbieravajú, normálne sa krásne oplatí hrať. Včera tomu opäť tak bolo keď bolo nakoniec skoro 140 entries. Väčší field, väčšia GTD a väčšie výhry, keď už trafiť tak nech sa to aspoň oplatí :-).
Keďže sa opäť dá získať vstupenka, tak to skúšam, zatiaľ síce neúspešne, ale tak ono to raz príde. Chodím teraz trochu menej hrať, neslúžilo zdravie a nebolo ani toľko času, ale tak zase netreba to siliť, pred koncom minulého roku som si zahral dosýta.

Sadnem si na stôl a pozerám, že vidím hodne :fish: :fish: , za mnou talianova manželka, za ním veľké calling stations, predomnou sedí mladý online reg - no proste celkom pohodička.

Tak ale poďme k turnaju. mám seat 9, čo je za normálnych okolností otravné, ale bolo s kým kecať, a za mnou sedeli hráči na ktorých som vidieť nepotreboval, so easy 8-)

Darček č.1
Spoiler:
BB100 - 4x limp, BTN skúša 575, SB call ja A :heart: 5 :heart: callnem, lebo všetci limperi callnu a 3B nebude na 90%. takže 6way na flop.
Vianočný FLOP K :heart: 9 :heart: 3 :heart: :Yahoo!: :Yahoo!: MP donkne 300, BTN 1100 ja call a MP call
TURN T :diamond: MP 2200 :Yahoo!: , BTN 6k :Yahoo!: ja push MP call (mal dokopy asi 10k) s J :heart: 6 :diamond: :crazy: :lol2: :ROFL: a BTN snapfoldne... RIVER 5 :spade: a som na 45k


Darček č.2
Spoiler:
BB200 som UTG a mám A :heart: A :spade: a raisujem na 550 a dostanem 5x call od MP,MP+1,BTN,SB,BB
FLOP A :diamond: 3 :diamond: 5 :spade: a BB lead 1500, ja točím na 4k a SB a BB call
Vianočný TURN 5 :club: ja rozmýšlam či mi FD zaplatí, či Ax zapaltí a betnem 7,5k :wall: :wall: - tu malo ísť tak 4,5k, nech tam nechám aj FD aj Ax aj 44/22 ruky, SB po hodnej chvíli call a BB pushuje :Yahoo!: 8-) ja callujem a SB znechutene tiež otáčajú SB 4 :heart: 4 :spade: a BB A :club: T :spade:
RIVER 3 :club: a som na 100k


Medzitým mi výjde aj bluf
Spoiler:
BB200 UTG limp ja s 9 :heart: 7 :heart: raise 600 a dostanem 4x call od (HJ,CO,SB a UTG)
FLOP J :heart: 7 :spade: 4 :diamond: a SB lead 1300 iba ja callujem
TURN Q :spade: on opäť iba 1300, tak skúsim a dávam 3100, zahodí...


No po týchto nádherách mám cca 100k chipov na BB200. čo sa mi nikdy ešte nepodarilo. Ale ako obvykle :river: :w4444x: príde carddead/boarddead fáza a za 9 levelov vyhrám 1 jedinú handu vďaka ktorej si udržím 100k stack.

Spomínaná kapurková za 9 levelov

Spoiler:
BB1600, BTN celkom hravý 3200 ja Q :diamond: Q :club: a raise 6500 on call
FLOP 5 :club: 5 :diamond: 5 :spade: a dávam symbolicky 5k, podľa toho ako rozmýšla má podľa mňa pár a preto mi v podstate žiadny turn nevadí ani A,K ale on pushne ja snapnem a otočí J :spade: J :heart: a pri stole sa ozve že niekto zahodil J.
TURN :evil: :river: :w4444x: J :diamond:
ale vianočný RIVER Q :heart:


Potom sa odhádžem pri bluffcatchery, keď chalana tiltne že mu niekto zobral 2k čo dal ako BB. callol mi R s K :spade: 6 :club: vs moje 8 :club: 8 :diamond: a flopol K, callol cbet a leadol river čo som callol.

Inak som mal celkom dosť zábavy na stole, večera bola chutná ako obyčajne, dokonca som si poklábosil aj s dealermi čo sa mi moc často nepodarí, takže zábavy bolo dosť. Atmosféra super, hráči ako obyčajne dosť :fish: ale tak to predsa chcem. Stále mám v merku omrknúť retro ale pri tom ako dobre je v CCC :good: to vidím na jednorázovú návštevu max. Výhodou je že poznám hráčov, mám ready viem čo od koho čakať, sadnem na stôl a poznám aspoň polovicu stolu a aj s neznámymi hráčmi si viem fajne pokecať. :good: :good:

Katastrofálna?? :wall: handa večera
Spoiler:
UTG minR 6k, HJ call, ja na BTN s 70k pri BB3k callnem s 3 :heart: 3 :spade: (za mnou bez handy nerepushnu light...) obaja fold.
FLOP 6 :spade: 5 :spade: 4 :heart: a pán openpushne 35k ja si porozmýšlam a dávam ho na over/overkarty možno FD a callujem otáča 6 :heart: 6 :diamond:
TURN 5 :club:
RIVER T :heart: ostáva mi 25k


Takže som short, mám do 30k po pár stealoch a presadia ma na nový stôl, kde mi nič moc nechodí až sa odhádžem na 20k Pri BB 4k ( mal som 30k pri BB3k a prešli cezomňa blindy + sa zdvihli ) toto píšem iba preto, lebo už nevysedávam, len sa to zle zbehlo...

Vytočím 4 :heart: 4 :spade: vs Q :heart: 6 :club: od BB, stealnem a mám 60k 8-)
Pri BB6k ide 2x Limp, ja na SB push 5 :spade: 5 :heart: (poslal by som o dosť viac light) s 50k, všetci fold a mám 70k.
Na MP pošlem J :heart: J :spade: za 70k call od BB K :heart: Q :diamond: a ako cez kopírak Q :spade: Q :heart: 2 :heart: 4 :diamond: 6 :diamond: a ostáva mi 30k.

Našťastie mám fishy stôl a UTG limpne, ja na SB push 4BB s J :diamond: 7 :heart: a BB aj UTG fold :good: :lol2: ;) díky.

Konečne vytočím
Spoiler:
BB8k, UTG L, short call (2k) 9 :heart: 3 :diamond: ja push s T :club: T :diamond: a UTg call Q :club: J :club:
BOARD 9 :diamond: 3 :heart: 6 :heart: 8 :spade: 4 :club:


Dám pár stealov/restealov a dostanem sa na 150k pri BB12k, konečne stack, sme už medzičasom ITM v last 12 s AVG 220k.
Nemám moc čo hrať, a raisujú keď by som niečo mohol poslať až nakoniec callnem pánovi BTN push Q :spade: 8 :club: s mojím A :diamond: 7 :spade: Board A :spade: T :club: 8 :spade: 6 :heart: 4 :heart: a som na 190k a ideme na FT

Na FT mám pred sebou 2agro a 2 shortov, čiže pozícia seriozne naprd, ale pri BB30k, posielam BTN s 8 :heart: 7 :club: s 110k a foldnú mi to. (pot je 70k) Hneď nato callnem Push jedinej dámy pri stole - ja A :club: K :club: ona A :diamond: 6 :heart: a ustojím a dostanem sa na 370k, čo bolo konečne viac ako AVG.

Potom čosi pošlem, a nakoniec v last 5 si UTG otovrí na 100k (BB40k) ja push A :heart: K :diamond: s 370k!!! on call s 5 :spade: 5 :club: a board 8 :club: 8 :spade: 6 :heart: 4 :diamond: T :diamond: a idem domov 5ty.

škoda je toho, ale tak lepšie ako tŕňom do oka a aspoň som nevypadol niekde okolo 30teho miesta a nešiel domov s prázdnou.

GL all
:wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 26 Jan 2014 15:27

Retro - golden vegas for the first time,
čauko, tak včera som konečne navštívil Retro -golden vegas pokrový klub. Bol som celkom zvedavý ako to tam bude vyzerať. Prvá vec čo ma trochu prekvapila bola žiadna registrácia, teda som len vošiel zapísal sa do turnaja a mohol som ísť hrať.

Vadilo mi zopár drobností, na ktoré nie som zvyknutý, napríklad blízkosť barovej časti ( v CCC je bar aj čokoľvek ďalšie pekne oddelený), čo ma privádza k druhej nepríjemnosti a to, že som cítil smrad ako z vývarovne. Ako mohla to byť niekoho večera, ktorá sa kuchárovi trochu nepodarila, ale seriózne ma to otravovalo, našťastie to tak do hodinky vyprchalo a bol som kľudný.

No ale poďme k turnaju, 15eur 1500eur GTD s 10k chipmi. Chipstack trochu menší a nie som naň zvyknutý ale nechýbalo mi to.

No a k štruktúre. Hrá sa 6x20min levelov a potom je 45minútový break. WC je mimo klubu a nefajčiarsky stôl je v podstate až na konci klubu, takže buď vydržím a budem nervózny alebo oželiem tak 2-3 handy - vyhrala druhá možnosť...Druhá vec je ten 45 minútový break, prišiel som s tým že si dám reentry ak vypadnem ale vypadol som 2 minúty pred breakom a predstava že pôjdem hrať s 16BB a kvôli tomu budem čakať skoro hodinu, nie ďakujem.

Hráči - známe tváre z Olympicu, aj CCC, Olympic prevažoval = :fish: :fish:

No ale poďme k hre.Hral som strašne moc a strašne moc ma triafalo ale dealery ma killovali :river: tak neuveriteľne že PS je prechádzka ružovou záhradou. Ako seriózne, toľko dotiahnutých draw čo som tam videl...

Ach áno ešte pár odlišností v hre. Stack sa dá hráčovi až keď príde na stôl čiže na úvod sme hrali 4 handed a druhá vec, ktorá ma ale celkom štvala bolo, že DEALER NEHLáSIL VýšKU BETU!!!, proste povie bet/raise a koniec. Možno som rozmaznaný z CCC ale vážne sa mi to nepáčilo + z toho vznikla min3B a podobne.

Ak to mám hodnotiť číselne dal by som tak 6/10 podľa prvej návštevy ak prehliadnem ten smrad čo ma hodinu otravoval. jediné čo ma tam asi dotiahne naspäť je to že je to fishy (hráči z olympicu) a je tam nejaký garant...


Full vs trips - bad kicker easy win

Spoiler:
BB100 si Raisnem na 300 7 :heart: 7 :spade: a dostanem 5xcall
FLOP A :heart: T :heart: 7 :diamond: a betujem 900 dostanem 4xcall
TURN A :diamond: a betujem 1600 dostanem Push od A :club: 3 :club: a callnem
RIVER 9 :diamond: a beriem pekný pot

Riverkiller :river:
Spoiler:
mám K :club: K :diamond: a po 2x L na BB100 otvorím na 700 na CO (fishes callovali ak chceli) a dostanem call od UTG+1
FLOP Q :spade: 9 :club: 6 :club: a betujem 1200 on call
TURN 4 :diamond: ja 2600 on call
RIVER A :club: :river: :river: checkujem behind a beriem pot.

TURN :wall: :evil: :river:
Spoiler:
V hre som s Q :spade: 9 :spade: a na flope J :heart: T :heart: 8 :spade: raisujem donk a dostával 2x C. Turn 6 :heart: :evil: :river: a betujem a foldujú.

TURN :river: :evil:
Spoiler:
V hre som s 4 :spade: 5 :club: FLOP 8 :heart: 7 :club: 6 :club: a akcia bet, minR a iba callujem (safe turn get in). TURN 4 :club: a dostávam X/R callujem. River 2 :club: a posiela....easy F

RIVER :river:
Spoiler:
5xL a X na BB s J :heart: T :spade: . FLOP J :diamond: T :heart: 3 :diamond: a dávam X/R dostávam 3x call. TURN 4 :spade: betujem silno a dostanem 1xcall. River 6 :diamond: :evil: :river: a pán dáva relatívne malý bet tak callnem otáča Q :diamond: 9 :diamond:

RIVER
Spoiler:
minR UTG a callnem s A :diamond: 2 :diamond: v hre sme 5ti
FLOP A :heart: T :club: 9 :club: betujem a 1x call
TURN 4 :spade: betujem a call
RIVER 8 :club: :evil: :river: a X/F...


Po pravde po tejto paráde som bol dosť otrávený, proste to % flushov čo došlo je nereálne. Ako hovorím P****Stars je easy game oproti tomuto.

Vypadnem ako inak na flush
Spoiler:
2xL BB400 a A :spade: K :spade: ja R1600 a dostanem call od pána čo hral megafishy
FLOP A :diamond: T :club: 8 :club: a pán donkuje snappushujem, callne otočí A :club: 7 :club: a TURN J :club: a končím púť v turnaji


Po tomto už nemám chuť hrať a pripomenulo mi to moje pôsobenie v olympicu (hráči v podstate rovnaký) kde mám rybu za rybou, kde sa betujú s hovadinami a ja som buď carddead/flopdead alebo im to príde... :bad: :bad:

GL all a maybe next time to bude lepšie.
:wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod nutsfish 26 Jan 2014 23:09

Tiež som tam bol včera prvý krát , ikeď to mam 3 minuty peši :D klub taký normálny ikeď si tam každý vyhuluje tak je to docela otravné pre nefajčiara .... Hráčske pole nič moc keďže som uluckoval 4way deal :fish: ale určite si to tam prídem ešte niekdyy ťuknúť... daj vedieť vopred keď budeš mať cestu a možno záájdem :)
nutsfish
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 27 Jan 2014 13:22

Uvidím a keď tak napíšem, ale popravde radšej pôjdem do CCC ako do Retra
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 27 Jan 2014 14:17

Hello brothers and sisters :D Haleluja 8-)
No tak včera na donkament v CCC. 15eur s 1200 GTD s 20k chipmi. Donkament, lebo je to najviac fishy turnaj za týždeň a úroveň :fish: :fish: sa pohybuje na úrovni strč ruku do vody a vytiahni si rybičku. Ale mám ho rád + dá sa celkom trafiť ak trochu vytočíš a rybičky moc nehitujú... 8-) :wall:

No dnes report taký trochu strohejší bude, lebo v podstate nie je o čom písať veľmi. V podstate chcem počuť názor na 1nu handu a zvyšok boli v podstate všetko valuebety + zopár blufov.

:fish: :fish:
Spoiler:
MP R350 (BB100) 2xCall ja call A :club: 9 :club: a BB call.
FLOP A :diamond: K :diamond: 7 :club: a po checkoch dávam 800, callingstation call
TURN T :heart: dávam 1800 on call
RIVER Q :spade: X/X a otáča J :heart: T :club: - :fish: :fish:


Potom fishka ale zaplatí keď mám A :heart: A :spade: na K :club: Q :club: 7 :heart: flope...easy valuetown...
Celkom hitujem celý turnaj, za mnou sedí chalan, ktorý sedel predo mnou minulý turnaj, tak je s kým kecať. Tým že je to nedeľa a mám taliana na stole, tak o funny hry nie je núdza a po pomaly skandovaní "mafioso" sa celkom dobre bavím. Začnem vyhrávať hry, a začínam mať tight image, ale ryby mi to platia hlava nehlava, kým tam nehodím priveľa.

V 3way spote, pán povie presne svoju handu a dostáva sitout na 1no kolo, aby ju musel ukázať druhý pushne celý stack (15k) s TP a ide si po rebuy. Hovorím, že také môžem aj ja 8-) , nech sa ohlási keď mi bude chcieť podarovať chipy :lol2: :good: :ROFL:

Otázna handa :wizdo:
Spoiler:
UTG Limpnem T :spade: 9 :spade: a CO pán dáva 2,2k dostáva call, callujem tiež. - Jo viem fishy, ale mali sme limpovací stôl a nemal som chuť foldovať na 3B...
FLOP K :spade: Q :club: 4 :diamond: check all
TURN J :diamond: a BB betuje 5100, ja iba callujem, za mnou call (pán bol agro a moc som mu toho neveril)
RIVER 3 :club: a dáva 5100 príde mi to ako blockbet s Jx,Qx, bluf a spol, rozhodne mi to na valuebet moc nesedí tak iba callujem, nech môže callnuť aj pán za mnou + máme behind 30k+ a R/F to nechcem a pushnut sa mi to zda trochu moc silné aj keď... callnem a otočí Q :heart: J :club: a tvrdí že by mi dal všetko...


Začína paráda -
Prehrám split
Spoiler:
prehrám T :spade: T :heart: vs T :diamond: T :club: našťastie vs short, potom čo to vyhrám a prehrám a nakoniec ma presadia.
Pár easy hier:
Spoiler:
Na novom stole si raisnem 8 :heart: 9 :heart: 2x call a na A :diamond: J :club: T :club: cbetujem a foldujú.
Spoiler:
Potom po pár limpoch short pushne ja callnem s A :club: J :diamond: a vyhrám vs 8 :diamond: 9 :diamond: a dostávam sa cez 100k.
Spoiler:
Po limpoch si raisnem J :diamond: J :spade: callnu 2ja a na 2 :spade: 4 :heart: 5 :club: cbetujem silno a foldujú.

Blufujem? nie valuebetujem
Spoiler:
Riasnem si UTG Q :diamond: J :diamond: a dostanem 3x call.
FLOP K :diamond: T :heart: 4 :diamond: betujem -1xcall.
TURN 6 :heart: betnem 1x call.
River K :heart: betnem polpot a foldne 8 :diamond: 3 :diamond: - one time to nepríde :w4444x: :O:

Mám cca 130k pri BB2k a AVG okolo 70k v last 23 ľuďoch.


Ale prichádza rýchla smrť -
Raise/callnem shortov all in s 8 :heart: 8 :spade: , ukazuje A :club: 9 :spade: a flopne 9 :heart: T :spade: 3 :heart: no help a prehrávam 25k.
Chvíľu nato squeeznem na BB minR 4k a 3x call na 17k s K :spade: K :club: a callne ma short (5k behind) flop A :spade: Q :club: 2 :spade: a short instapushuje/callnem a otoší Q :heart: T :diamond: ale turn T :heart: ma pripravuje o ďalších 22k.
Ruku nato stúpnu blindy na 3k. Po 2 limpoch pošlem plnú 72k s A :diamond: 9 :club: a dosť loose pán ma callne s K :spade: J :club: BOARD K :club: Q :diamond: 4 :club: 6 :heart: T :heart: a idem domov... :wall: :wall: :bad: :bad: :evil: :w4444x: :river:

No čo smrdelo to rybacinou a rybičky ma utopili vo svojom rybníku :fish: :fish: :fish: ...overfished :fish: :fish: :fish:
GL all
:wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod Cepel 27 Jan 2014 17:29

No takže včera som hral tiež tento istý turnaj a že tam boli rybky môžem len potvrdiť :fish: na final tabli sme mali dvoch chlapcov, co mali tak zhruba 2promile, porúčali sa na 8mom a 4tom mieste, v troch sme splitovali rovnym dielom, kedze average bol cca 16bb a kazdy z nas mal okolo average-u.
Co sa tyka tej handy, co si sa pytal na nazor, postupku na tomto boarde musis pretocit aspon na 19k for value, tolko moj nazor, kedze de facto ta tam bije len jedna realna handa.
Cepel
 
Príspevky: 88
Založený: Nov 2013
Poďakoval/li: 0 krát/12 krát
Karma: 0

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 30 Jan 2014 14:53

čágo bélo šílenci :lol2: :ROFL:
takže už stabilne som sa zastavil na včerajší turnaj v CCC - 22eur s 20k chipmi a UNL reentry.

Stôl je ťažký, hodne ťažký. Preverovači a Xbetery po celom stole, umocnené Luckerom (ktorý sa prišiel baviť) a pár calling stations. Najväčšie zlo je že za mnou sedia 2ja xbet regovia, potom calling a lucker...meh vs luckery nerád hrám a vs xbetery nikde neviem kde som a tento štýl hry som nemal možnosť veľakrát si odskúšať.

Na stole bola zábava čo vyústilo v 9way pot kde UTG R1300 na BB400 a všetci sme callovali (ja 56s na SB) - ale volalo to po pushi.

Prvý BI som skončil takto:
Spoiler:
BB600 cca 15k stack si otváram A :spade: A :diamond: na 1500 ( chcel som dať aj menej aby mohli 3B ale toto mi neprišlo zlé) a iba BB call :wall: :( - monster a vezmem skoro iba blindy...nakoniec by som bol rád aj za tie blindy
FLOP Q :diamond: 6 :club: 2 :diamond: a leaduje 1k, trochu "TALK" a dávam 3k, callne
TURN 6 :spade: betnem 4500 on push, ja to callnem (cca 7,5k behind som mal) otočí 6 :heart: 7 :heart:
RIVER K :spade: a idem sa prejsť.


Ako po tomto úvode sa mi do hry moc nechcelo, ale keď som videl počet entries a v podstate rozumné stoly, dal som si to reentry.

No a po breaku - R 8 :heart: 8 :diamond: a 3xCall flop Q :spade: xx a SB leaduje foldnem.
3B J :heart: J :spade: a push (potsize) na 7 :club: 6 :diamond: 4 :spade: a berem pot.
Najväčšia sranda, BTN L 3k ja push 9,1k, BB aj BTN fold... :lol2: :ROFL: :good:

Po tejto ruke sa uvedomím a začnem posielať viac light, lebo to nechcem odsedieť. Konečne mi to došlo aj počas turnaja a poslal som Q6,J4, 75s a ešte 2 handy trošku light z UTG.
Medzičasom pána z hry BTN L/F sucknem J :spade: T :club: vs A :club: Q :club: BOARD T :spade: 8 :spade: 7 :diamond: 7 :heart: 4 :spade: .
Nakoniec ma ale ten istý pán resuckne moje A :spade: Q :heart: vs K :heart: Q :diamond: a TURN neomylne K :diamond:

Vypadnem 19ty okolo 1:20 čo je ešte celkom rozumný čas.
Ale tak ono je fajn, mal som na turnaji aspoň zábavu a bolo aj s kým pokecať. Poznám už trošku viac ľudí a keď nič tak prehodíme aspoň pár slov čo je fajn. :fish: je dosť, ešte by to chcelo tú hru zlepšiť a naučiť sa naplánovať a vybudovať spoty...

Najkrajšia hláška na záver - " CCC je v podstate jediný klub v okruhu 50km, kde sa dá zahrať rozumný poker s rozumným garantom" - som sa zamyslel že ďalšie fajné kluby sú CCC vo Viedni a to je trochu ďalej 8-) 8-) - aspoň viem kam chodím

GL all
:wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 02 Feb 2014 10:42

Bré ránko,
dnes to bude krátke lebo aj turnaj bol krátky, teda hlavne pre mňa. Okrem toho som sa strašne nudil, lebo nebyť môjho kamoša a jedného chalana z CCC nikto ani nemukol, "pravý poker" sa tam teda hral, naozaj si asi nájdem MP3 s nejakým podcastom - or maybe sthing better 8-) :evil: a budem počúvať radšej to. V CCC sa vždy nájde niekto s kým si pokecám aj keby to malo byť len zdvorilostné "my friend", "mafioso", "daj to všetko sem" atď. A ticho sú aj dealery, okrem akcie nehlásia nič, čo musím uznať mi chýba, nie žeby som nevidel alebo by som si to nevedel spočítať, ale tamojší 5k chip je skoro neviditeľný (fialový) a chalan dá all in a vyzerá to ako 900 ale je to 5800 :wall: :wall: :evil: Nakoniec, aby som len nekritizoval, tak dealery ešte aj zle vydávajú :lol2: :lol2: , buď sa moc starám a všímam si, alebo som jediný koho to aj trápili, na svoje som si upozornil na iných už nie - asi preto som vypadol tak skoro - karma.

No ale k turnaju, kamoš sa odhádže an megashorta ale vytiahne to a do breaku má 40k - počiatočný 10k ja si zahrám 4-5 hand, väčšina vymyslené, len aby som niečo hral.

Vypadnem keď mi ostane 7k po 45min Breaku (ako aj s kamošom, s ktorým sa dalo pokecať mi to prišlo dlhé) chalan si raisne A :spade: K :spade: ja pushnem A :heart: Q :diamond: callne a no help a idem domov.

Je to presne ako v olympicu, ako cez kopírak, hráči ktorých poznám z CCC sú zhovorčivý a dá sa s nimi aj pokecať (za mnou sedela stará pani - bábi a dokonca aj s tou sme prehodili pár slov) a ako cez kopírak preto, lebo síce sa mi nedarí a z atmosféry som otrávený ale určite prídem aj nabudúce, lebo proste sú tam megaryby a ja potrebujem iba hitovať.

GL all
wizdo :wizdo:
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

Re: Wizdo go Live pro - CCC MTT blog (help me pls)

Odoslaťod wizdo 03 Feb 2014 12:58

Prvý vyhratý turnaj ever - kvalda v CCC a rovno lístok na deepstack :-)
Vzhľadom nato, že nedeľu nechodí hrávať kvaldu veľa ľudí, rozhodli sme sa že si skúsime vyhrať ticket na ten deepstack. Kvalifikácia začína o 17tej - ešte za svetla :D , čo je trochu nezvyčajné, ale tak prečo nie. 5eur BI/5k chips a 15 minutové levely. Nakoniec sa nám turnaj aj prezbieral a teda boli ešte nejaké money navyše.

Začneme sa hrajkať a ja sa rovno odhádžem lebo pán predomnou hituje a tak mi ostane 2k chipov. Som zľahka tiltnutý :pokerface: , ale rozhodnem sa začať hrať agro ale s kľudnou mysľou - best choice ever 8-) 8-) :pokerface: :vlade:
SUCKout pre ramzeyho
Spoiler:
Miňo(aspoň myslím že ho tak volali) R 275, ramzey 3B 700, ITA-W (talianova manželka) call, predomnou si myslí že má dať 275 a teda callne aj 700, ja mám J :diamond: T :diamond: a pozerám ramzey ma callne, ale tí dvaja skorej nie čiže v pote je 2k ja mám 2k, potrebujem 33% to by som sa mohol zmestiť a teda posielam all in, ramzey all in a zvyšok fold, ukazuje Q :heart: Q :spade:
BOARD 8 :club: 7 :diamond: 6 :diamond: 3 :spade: 9 :diamond: a mám 6k chips

DU
Spoiler:
Ja raise 550 s J :heart: J :spade: (BB200) Miňo 3B 1300, ja push on call s 9 :diamond: 9 :spade:
BOARD K :heart: 6 :heart: 3 :club: 6 :diamond: J :diamond: a mám 12k

Po týchto hrách sa nič moc nedeje, keď sa dá si raisnem, keď nie poctivo zahodím...Ale potom príde bluffy time
Bluff - wtf call?
Spoiler:
Pán na BTN BB400 minR800, ja 3B 2k s K :heart: J :heart: a on call
FLOP T :diamond: 5 :diamond: 3 :heart: ja dávam 2400 on call
TURN 2 :heart: posielam po chvíli all in, pán ma snapne s A :spade: Q :spade: - ako buď mal megaread, alebo proste ma dal na FD a myslel si že je lepší. Ja som zahral líniu že mám over a chcem call od FD/Tx a spol...
RIVER K :spade: a stáva sa zo mňa skoro CL.


No last 9 - pomyselný FT a hneď z kraja si vezmem pekný potík...
Spoiler:
Miňo 1700, BTN call ja na SB A :heart: 9 :spade: (BB nehrá) pošlem 21k (BB800) s tým, že pot je veľký a môžu ma callnuť iba monstre, obaja nakoniec zahodia, ale keď poviem svoju handu, ostávam nepohocpený, čo je len dobre + mám agro image...Okrem toho mi ani bohovi nechceli veriť že mám to A9.

Zisťujem že tieto "vymyslené hry" vedia byť celkom dobrým zdrojom chipov ale budem si ich musieť trošku viac premyslieť. Ten posledný pot bol 5k a ja mám 21k, čiže 1/4 chipov, vo večernom som mal možnosť si to vyskúšať omnoho viac a vyblufoval som si skoro double up, ale o tom neskôr.

Potom sa odhádžem do Miňa, keď mi defendne s 8 :heart: 6 :diamond: vs môj open s K :spade: Q :spade: a po boarde K :heart: 7 :club: 5 :diamond: 9 :spade: 2 :heart: som o polstacku - 11k ľahší.
Ale BvB vyhrám K :spade: 8 :heart: vs 7 :spade: 3 :club: (pushol do mňa light 2x) keď som mu povedla že ho callnem any Ax,Kx,Q8+JT, pockets etc...a som späť na 26k. Ruka nato pushnem a berem blindy. Chvíľu nato vyradím kamoša 9 :heart: 9 :diamond: vs K :heart: J :spade: a mám cca 50k chipov ( dokopy 105k) chalan predomnou vyradí Miňa a ideme do HU. Rozmýšľali sme predať vstupenku a dať si deal ale nakoniec som povedal, že hráme ďalej ( mal som síce menej chipov, ale to je jeden all in).

Trochu sa oťukáme, pár krát mu foldnem a potom po jeho minR pushnem T :spade: 9 :club: on snapcall s A :spade: 6 :diamond: ale BOARD 9 :club: 7 :diamond: 2 :diamond: 4 :heart: K :spade: a sme 85k-20k.
Prehrám T :spade: 9 :spade: vs 9 :club: 4 :heart: Board 4 :heart: xxxx a hráme ďalej.

Finálna ruka opäť po jeho minR pushnem J :spade: T :club: on call s A :club: 6 :diamond: ale FLOP 9 :heart: 8 :spade: 7 :club: xx a vyhrávam svoj prvý turnaj bez splitu/dealu, jednoducho končím prvý :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!: 8-)

Takže sa vidíme na deepstacku, pravdepodobne si pôjdem zahrať rovno day 1A, ešte uvidím.
Večerný turnaj som hral hodne agro a veľa som vybareloval hráčov, ale o tom trochu neskôr.
GL all
wizdo :wizdo:

Za tento príspevok od wizdo poďakovali - 2:
haman, vlade
wizdo
 
Príspevky: 1681
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 18 krát/28 krát
Karma: 11

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!