yakuzov blog - cesta samuraja

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 09:09

no tak vidim, ze stale bude pravdou to, ze aj ked poker ale pekne baby tu asi vzdy vyhraju temu :D no ta blondinka je nice... kelu musim nejako rozbehat poker tracker a plz nevie niekto ci sa da holdem manager aj nejako free zohnat ??

inak vcera som si na chvilu sadol k stolu, zacal som s 2., skoncil na 4 a potom presiel na dva, lebo to co bolo vcera ci kedy, dnes fungovalo celkom obratene, asi najlepsia karta bola 5-2 :P teda prichadzali karty ako A-K, A-Q, 10-10, J-J( raz), ale nic ma netrafilo, na moj bet sa odpovedalo reraise, na flope nic netrafilo co malo, proste katastrafone.. mal som minusovy den, teda no +/- som dal dole tak 7 dolce (nastastie vysiel jeden AI s 99 proti A-K, kde chalan mal este flash draw po flope, lucky, ze nic neprislo, ale uplne som to cakal a necudoval sa).. ak ovravim si trpezlivost chalan trpezlivost, prd z toho... vcera to skratka neslo..som rad, ze aj pri prevelikom nutkani ked sa rysovala stratai ist na vyssi limit, ale vzdal som - musim ten BR dodrziavat frasa :evil:

a zhrnutie vcerajsieho dna :

Obrázok

tak dufam, ze dnes to bude lepsie, uvidime co to da...
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod emjayko 14 Jan 2010 11:44

holdem manager ma free trial nejakych 60 dni to by ti malo v pohode stacit ak budes makat nato aby si si po dvoch mesiacoch mohol kupit small stakes verziu za 55 dolcov http://www.holdemmanager.net/index.html
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2010 11:58

emjayko napísal:holdem manager ma free trial nejakych 60 dni to by ti malo v pohode stacit ak budes makat nato aby si si po dvoch mesiacoch mohol kupit small stakes verziu za 55 dolcov http://www.holdemmanager.net/index.html


Trial ma 15 dni - je to na tej stranke! :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod KoPe 14 Jan 2010 12:03

keso26 napísal:..preco chodit okolo horucej kase a nenapisat veci tak ako sa maju :D

Trikoza by bol možno radšej, keby mal toto :ROFL:
n1.JPG
n1.JPG (10.5 ) Zobrazená 4290 krát
Obrázok používateľa
KoPe
 
Príspevky: 289
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 3 krát/13 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2010 12:07

KoPe je jasny talent na grafiku! Pekny hladky vyrez! :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:06

dzejkej napísal:
emjayko napísal:holdem manager ma free trial nejakych 60 dni to by ti malo v pohode stacit ak budes makat nato aby si si po dvoch mesiacoch mohol kupit small stakes verziu za 55 dolcov http://www.holdemmanager.net/index.html


Trial ma 15 dni - je to na tej stranke! :-D



hej viem, ze 15 je trial, ale mna to zaujimalo tak z dlhdobojesieho hladiska - ci nejaky "cez net pristupny" full version.. btw, da sa ten manager pochopit aj pre laika, kt. s tym nepracoval, alebo je niekde nejaky manual - co ja viem na nete, ci co ?
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:10

no chalani teda stihame co je pre nas podstatne hehe.. ja by som najprv bral to druhe potom to prve :lol4:

a dnes som si dal zavazok, ze idem este raz pozerat YEGONOVe videa, prave luskam ryan fee strategy guide - niekto to tu spominal na blogu a chystam estel luskat pokerspravy.sk + skusit hodinku v herni... kiez by mi to vyslo...

Obrázok
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod dzejkej 14 Jan 2010 13:14

yakuzaaaa napísal:hej viem, ze 15 je trial, ale mna to zaujimalo tak z dlhdobojesieho hladiska - ci nejaky "cez net pristupny" full version.. btw, da sa ten manager pochopit aj pre laika, kt. s tym nepracoval, alebo je niekde nejaky manual - co ja viem na nete, ci co ?


Dlhodobe hladisko? Co tak si to kupit? Autor si zasluzi odmenu, taktiez spravne pouzivanie toolu Ti nehorazne pomoze a je dost fajn vec mat to legalne a updatovat si to casto s moznostou vyuzivat vsetky nove moznosti bez cakania na cracky.

Na uvedenej oficialnej stranke mas vycerpavajuce FAQs a na fore mas temu venuvanu tomuto softu, kde ludia odpovedia. Dokopy by to malo stacit :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:25

dzejkej napísal:
yakuzaaaa napísal:hej viem, ze 15 je trial, ale mna to zaujimalo tak z dlhdobojesieho hladiska - ci nejaky "cez net pristupny" full version.. btw, da sa ten manager pochopit aj pre laika, kt. s tym nepracoval, alebo je niekde nejaky manual - co ja viem na nete, ci co ?


Dlhodobe hladisko? Co tak si to kupit? Autor si zasluzi odmenu, taktiez spravne pouzivanie toolu Ti nehorazne pomoze a je dost fajn vec mat to legalne a updatovat si to casto s moznostou vyuzivat vsetky nove moznosti bez cakania na cracky.

Na uvedenej oficialnej stranke mas vycerpavajuce FAQs a na fore mas temu venuvanu tomuto softu, kde ludia odpovedia. Dokopy by to malo stacit :).


super vdaka.. ale ano holdem urcite kupim, ci sa mi to bude pacit alebo nie :-) myslim, ze na napredovanie to je fajn... uprimne zatial nepouzivam ziaden soft., ale chcem zacat s holdemom a poker tracker.. jaj ano mal som poker genius, ale neviem, nejako ma miatol :-) diky pozriem aj temu, skusim to troska pochopit a potom fujazdim na full PLATENU version :- )
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: yakuzov blog - cesta samuraja

Odoslaťod yakuzaaaa 14 Jan 2010 13:29

ocuvajte mam doma knihu od helmuta : JAK HRAJI POKER PROFESIONALOVE.. ako uprimne nic riadne som sa z toho nedozvedel, co by mi pri NL HOLDEM mohlo nejako pomoct... je to moj osobny nazor, ci sa to dostalo do ruk aj niekomu inemu a ma rovnaky, pripadne podobny nazor ?
yakuzaaaa
 
Príspevky: 164
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!