ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod matiapag 06 Jún 2014 15:29

Dufam, ze budeme mat dost casu v lete potrenovat :) O dva tyzdne (dufajme) koncim skolu, tak potom by sme to mohli dat aj nejako pravidelne :) Uplne mega dobre bolo minule :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 06 Jún 2014 21:41

day 6
minutes played 234
hands played 2 187


Dnes som si dal trochu ľahší deň. Úplne som bol lenivý. Ráno som pozeral NBA Finals, kde Spurs ubránili home court, takže sa ráno nemohlo začať lepšie. Pokračovalo to potom necelým hodinovým coachingom, kde som si potreboval pár vecí ujasniť a mohol som ísť grindiť. Dal som si krátku session, no potom sa mi vôbec nič nechcelo, tak som pozeral sc2 replaye :oops: Aj keď objem mohol byť lepší, tak 4 hodiny je lepšie ako drôtom do oka :D

Kvôli pravidlám challenge budem musieť postnúť každý týždeň graf, tak večer postnem aj sem graf. Hopefully to nebude nejaké hovno, v ktorom sa budem zase válať. Aj keď by som sa nečudoval, lebo runujem doooooooooooooooooooooosť zle. Ale práve preto sa nepozerám na tie výsledky. Can't wait


:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 07 Jún 2014 22:23

Day 7
minutes played 424
hands played 3 731

Dnes som mal mať taký voľnejší deň, mal som ísť oberať čerešne a trochu sa poflakovať. No preložilo sa to na týždeň a na stoloch došiel jeden LAGfish s wr -10bb/100 a hral gazillion stolov. Tak som zadelil taký slušný 8-tabling a na 7 z nich som na neho mal pozíciu..To bola krása sa na tú hru pozerať, ako to krásne išlo :D


Zhrnutie prvého týždňa v challenge
hours played - good - 40h
hands played - 21 418
hra - good, čakal som, že to bude horšie
results - Hrozný run, nespočetné množstvo debilných runoutov. No ja sa (nikdy) nevzdávam, takže akoby sa nič nestalo, ideme ďalej. 3 more weeks to come

bragging graph
Spoiler:
watisdat.png
watisdat.png (60.45 ) Zobrazená 4386 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod nabokow 07 Jún 2014 23:48

side challenge na 90h od 8.6. do konca mesiaca? pripadne na volume s mojim znevyhodnenim? dam tiez daily/weekly updates, navrhni nasich par drobnych ;)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 08 Jún 2014 10:26

Ok od dnes do konca mesiaca 90h challenge for $100? Lebo tá naša challenge je o $50, tie money ma ani nemotivujú. Alebo ak vieš o niečom lepšom, čo nás môže motivovať do grindu okrem money, nejaký crazy punishment alebo whatever :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 08 Jún 2014 11:06

Akurát som dopozeral skoro hodinovú hru JD vs Yoda na HomeStory Cup IX. Mech vs Swarm Host....JD totálne dojebabral late game a na konci spravil OVERLORD switch s 35 mutaliskami a throwol hru...Give me back my 60 minutes of life

Ale ten Epic komentár Stephano a TLO. Stephano je boss. Uprostred castingu si Stephano začne jesť zmrzlinu a o pár minút na to "Did you fart TLO?" :lol2:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod nabokow 08 Jún 2014 14:00

moze byt o tych 100 bucks. zacneme uz dnes, neviem, ci sa mi podari davat daily updates, ale kazdy druhy den urcite.
obviously myslim ET time, takze koniec 1.7. o 6:00 AM u nas, ako mam aj nastavene hem :)

resp. pozeram, ze mi to moze byt jedno, kedze 1.7. mam 9:30 prijimacky, ale proste do siestej rana, do kedy sa hra o statusy ;)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 09 Jún 2014 23:33

Days 8 and 9 of challenge

Včera som si dal povinný day-off. Flákal som sa, veľa som toho nenahral, bol som na Podhájskej. Takýto day-off je imo veľmi potrebný, no je ťažké nájsť nejaký balance medzi tým, kedy to je už wasting time a kedy je to ešte OK :x

Minutes played 424
Hands played 3 845


Overall hra celkom v poho, no stále sa prichytím pri calloch, ktoré by som robiť nemal..They just don't bluff.

Zaujímavý spot z dnešnej session
CO 32/22 OR CO 26% Ft3b 15%; Bet v MB F 3BP 28%
http://www.handconverter.com/hands/2520301

Your thoughts na villainovu range/moju play?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod sudden 10 Jún 2014 02:07

Ten spot ako default je vcelku ok imo, tiez to takto casto hram. Aj ked je mozne, ze proti ludom, ktori moc casto nestabuju bude praktickejsie cbetovat to for value (ak nema nejaky superhigh ftcbet).

As played je to myslim povinny calldown, podla tych stats tam bude mat fakt velmi siroku range, bluffing frekvencie tazko povedat, ale mame solid bluffcatcher a predpokladam, ze close to top nasej range. Dneska som mal podobny spot, kde som sa na rivery chvilu krutil proti pasivnejsiemu regovi, ktory vypada, ze moc casto nebluffuje a prekvapil s nejakym KJo takze najblizsieho pol roka zas nefoldujem :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: ZelTZN aka NLHE Soldier

Odoslaťod Zeltzn 11 Jún 2014 00:23

Day 10

minutes played 276
hands played 2 496

Dnes som mal taký voľnejší deň. Odgrindil som si povinný objem nočnou 4hodinovou session. V noci sa mi hrá super, je na stoloch veľa fish. Table selection je úplne nuts. Som schopný vydržať dlho bez scanovania stolov, takže sa môžem plne sústrediť na session. No musím povedať, že dnes som bol semi-unavený, čo sa imo odrazilo trochu na session. Neabusoval som ich takým veľkým spôsobom, ako som mohol imo.

Každopádne objem udržiavam a v dňoch, kedy nebudem mať priestor na rozptýlenie, tak tam zadelím poriadny 6-7hodinový grind s nejakou solid analýzou :evil: No nechcem mať taký deň každý, lebo by som to asi nevykryl.. Skúsim si spraviť nejaký týždenný harmonogram, kde si rozdelím dni do grinding days, heavy grinding days a potentional one very easy grinding day.

Máte nejaký time managment? Akým spôsobom si ho tvoríte? Alebo proste idete do toho po hlave a nejakým spôsobom to neriešite?
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!